Как да се държим във форума.

Преди да пишете, запознайте се с правилата на форума!
Locked
User avatar
Zero
Потребител
Потребител
Posts: 267
Joined: 31 Jul 2007, 19:41
Skype: kinslayer134
Location: София
Contact:

Как да се държим във форума.

Post by Zero »

Направих тази тема, защото много взехте да си позволявате във форума и някои от вас получиха бан. За да предотвратим това да се случи и на други потребители направих тази тема. Ще напиша списък с неща, които са ви забранени!

1. Всякакъв вид спам се наказва с предупреждение. При 2 такива - предупреждение за бан. При 3 - бан.
2. Забранено ви е да правите bump. Това също е вид спам. Нека да обясня. Когато направите тема, например за помощ относно някой мод. "Моля ви помогнете ми! Как да си инсталирам AMX X?". След това написвате нов пост веднага след темата "Аре ве няма ли да ми хелп?!?".
3. Нямате право да псувате/ругаете! Дори и думите да са цензурирани със * пак ви е забранено! Винаги има начин да се изкажете културно. Въпрос на лична култура...
4. Не ми пращайте заявка за помощ на ЛС (Лично съобщение), а пуснете тема в раздела "Помощ", защото няма да ви отговоря...
5. Не правете безмислени теми! (освен ако не са в раздела "Общи Дискусии")
6. Ако имате заявка за нещо или нужда от помощ правете нови теми със смислени заглавия, а не пишете в други с очакване на отговор!
7. Писането на кирилица е задължително ако не сте забелязали още!

Ако не можете да спазвате тези 7 правила значи не сте за тук! Не мисля, че това са толкова много и сложни за изпълнение правила...

П.С. Тематa ще се вижда във всички раздели в случай, че не сте я прочели или имате нужда от напомняне!
Locked

Return to “Правила”