ANTI CHEAT

Дискусии относно програми, свързани единствено с Counter-Strike
Locked
User avatar
Raggazo di Sofia
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 24 Jan 2010, 12:58

ANTI CHEAT

Post by Raggazo di Sofia »

Искам да сложа АНТИ ЧИИТ на сървъра ми, моля насочете ме и ми дайте плюсовете и миносите за всеки от Вас изброен. :coffee1:

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
User avatar
Pupe64etoo_92
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 17 Jan 2010, 16:27
Skype: cs-xipnoza
CS Nick: *4eFo><DMX*
Favorite version: CS: 1.6
Location: de_dust2 Добрич
Contact:

Re: ANTI CHEAT

Post by Pupe64etoo_92 »

Според мен най добрата за сега е sXe Injected
Ето и описанието и:

sXe Injected е Anti-Cheat система от типа client/server. Проектирана е да работи с енджина на Half Life 1 (Counter strike 1.5, Counter Strike 1.6, Condition Zero, Day of Defeat, Natural Selection, Team Fortress Classic и т.н.). Блокира чийтове като wallhack, speedhack, alias, hooks и т.н

Изтегли я от тук:
http://www.sxe-anticheat.com/downloads?l=en

Начин на инсталация
Разархивирайте файла на сървър версията.
Отворете папката си на CS, след това влезте в \cstrike\addons\ и създайте нова папка на име "sxei". В нея направете друга с името "dlls". Копирайте файла sxei_mm.dl в \cstrike\addons\sxei\dlls\.

Отворете \cstrike\addons\metamod\plugins.ini и на нов ред сложете това:

; sXe Injected
win32 addons/sxei/dlls/sxei_mm.dll
Важно е, когато пускате сървъра през командната линия да добавите и +ip параметъра. Ето примерно как трябва да изглежда

HLDS.EXE + ip 200.32.3.223 -console -game cstrike -port 27015 +maxplayers 16 +map de_aztec +sv_lan 0 +rcon_password 1234 -insecure
само замествате 200.32.3.223 с вашия IP адрес и сте почти готови!

Остава да настроите CVAR стойностите в /cstrike/server.cfg


__sxei_required -1 \ Anticheat completely off

__sxei_required 0 \ Anticheat в режим по избор
Този статус позволява всички да играят, дори ако нямат sXe Injected, но сървъра ще добави преди ника им "[NO-sXe-I]".

__sxei_required 1 \ Anticheat in mandatory status
Идеалния режим, който не си е пуснал клиента, след 6 секунди екрана му става черен и бива предупреден че anticheat-а е задължиелен и му дава адрес отдъкето да си го изтегли. След още 6 секунди играча е кикнат, като се появява причина и адрес откъдето да изтегли sXe Injected.
__sxei_srv_upg 0/1
Ако оставите 0, няма да се проверява за нова версия.
Копирайте и файла sxei.ini във \cstrike\addons\sxei\. Можете да промените съобщенията, които излизат в началото на играта и когато играч бъде кикнат, като го редактирате.
User avatar
drag0n
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 28 Oct 2009, 21:33

Re: ANTI CHEAT

Post by drag0n »

Искам да попитам мога ли да си възвърна старите сървари и ИП-та тъй като теглих един анти чийт и всички сървъри в фейворитс ми се промениха и станаха на сектор :( ако някой може да помогне да пише
User avatar
3dxpro
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 12 Oct 2010, 12:17
Skype: JuMp_X-
CS Nick: AyVaZzZo0

Re: ANTI CHEAT

Post by 3dxpro »

това е флекс анти чеат трябва да избереш от горната страна да ти върне фаворитите сървъри от горното меню
Locked

Return to “Програми”