Учене на англиийски

Тук ще си помагаме за всичко, свързано с училището - есета по определени теми и др.
Post Reply
User avatar
the SOWK
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 12 Jul 2012, 15:21
CS Nick: the SOWK
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: sowk1100

Учене на англиийски

Post by the SOWK »

Търсех , но не открих подходяща програма . Търся праграма която да е за българи и лесно да се учи английски , като примерно да има снимки , игри , аудио и т.н ! Да е добра , но и безплатна .
User avatar
VertageN
Потребител
Потребител
Posts: 837
Joined: 01 Mar 2011, 08:25
Steam Community ID: vertagen

Re: Учене на англиийски

Post by VertageN »

Купувай си зърнени закуски с дискове за учене на английски, преди ги имаше. :sarcastic_hand:
User avatar
the SOWK
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 12 Jul 2012, 15:21
CS Nick: the SOWK
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: sowk1100

Re: Учене на англиийски

Post by the SOWK »

ахахахах ..... много забавен ! Няма що ! :wink:

-- 29 Юли 2014 19:27 --

f*ck YOU ALL , тоя сайт стана едно ла*но , 5 пъти ме скам-ват , пускаш тема - получаваш спам ! Тоя сайт вече е в *ъз* ...... особено с тия лапенца като тоя в горния пост . И като събираш мнения кво печелиш ве кучко ? Ми тва моето написано седи от 1000 часа и един модератор няма да го махне :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :evil: :evil: :clapp: :clapp: :clapp: :) :) :)


А и да KOYOT си ми цъка с aimbot да го *ба в майката и като му казах той лефтна дечкото



Не е ли ИСТИНА ? ? ?


-- 30 Юли 2014 11:08 --

f*ck YOU ALL , тоя сайт стана едно ла*но , 5 пъти ме скам-ват , пускаш тема - получаваш спам ! Тоя сайт вече е в *ъз* ...... особено с тия лапенца като тоя в горния пост . И като събираш мнения кво печелиш ве кучко ? Ми тва моето написано седи от 1000 часа и един модератор няма да го махне :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :evil: :clapp: :clapp:


А и да KOYOT си ми цъка с aimbot да го *ба в майката и като му казах той лефтна дечкото



Не е ли ИСТИНА ? ? ?


-- 30 Юли 2014 11:09 --

f*ck YOU ALL , тоя сайт стана едно ла*но , 5 пъти ме скам-ват , пускаш тема - получаваш спам ! Тоя сайт вече е в *ъз* ...... особено с тия лапенца като тоя в горния пост . И като събираш мнения кво печелиш ве кучко ? Ми тва моето написано седи от 1000 часа и един модератор няма да го махне :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :evil: :evil: :clapp: : : :)

А и да KOYOT си ми цъка с aimbot да го *ба в майката и като му казах той лефтна дечкото



Не е ли ИСТИНА ? ? ?
Last edited by DopeBoy on 31 Jul 2014, 13:15, edited 2 times in total.
Reason: Нарушена т.6 - Обиди / заплахи / дискриминация +1
User avatar
ATANASOW
V.I.P
V.I.P
Posts: 103
Joined: 10 Sep 2013, 15:58
Skype: mitko_pz70
CS Nick: m17k0' - [One Shot]
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: nikebg
Location: Пазарджик , България

Re: Учене на англиийски

Post by ATANASOW »

Сядаш , и учиш бе ..
User avatar
JustyleR
Web Developer !
Posts: 306
Joined: 23 Aug 2012, 16:44
CS Nick: JustyleR
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: JustyleRbAbY

Re: Учене на англиийски

Post by JustyleR »

Reflew wrote:Сядаш , и учиш бе ..
Той пита от къде да учи. :D :D
Post Reply

Return to “Училище”