[phpBB3] Как да си направите форум [2части]

В този раздел ще се поместват уроците, свързани с програмирането и дизайна.
Post Reply
User avatar
KARASKO
V.I.P
V.I.P
Posts: 64
Joined: 25 Nov 2014, 12:36
Skype: karasko_
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: karasko00
Location: Някъде в нереалния живот.

[phpBB3] Как да си направите форум [2части]

Post by KARASKO »

Здравейте, почнах да правя уроци и да ги качвам в youtube канала си. Искам да спомена, че малко бавно ми работеше лаптопа като снимах и лагваше, но не е фатално :D


Видео №1

Видео №2
User avatar
Unity Man
VIP
VIP
Posts: 1118
Joined: 12 Oct 2015, 20:21
CS Nick: BiTurbu
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: [phpBB3] Как да си направите форум [2части]

Post by Unity Man »

Страхотен урок, приятел. Позволи ми да ти дам съвети за следващите ти уроци. Мисля, че ще е добре да качиш и такъв, в който показваш как се инсталира AutoMOD, как се променя логото, цветовете на менютата и background-a. Мисля, че ще е добре и да говориш на тези уроци, но и така става. Браво за положения труд!
User avatar
KARASKO
V.I.P
V.I.P
Posts: 64
Joined: 25 Nov 2014, 12:36
Skype: karasko_
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: karasko00
Location: Някъде в нереалния живот.

Re: [phpBB3] Как да си направите форум [2части]

Post by KARASKO »

ROCKNROLLA wrote:Страхотен урок, приятел. Позволи ми да ти дам съвети за следващите ти уроци. Мисля, че ще е добре да качиш и такъв, в който показваш как се инсталира AutoMOD, как се променя логото, цветовете на менютата и background-a. Мисля, че ще е добре и да говориш на тези уроци, но и така става. Браво за положения труд!
Благодаря за мнението относно и за съветите и предложенията в тия дни ще се постарая да направя още няколко урока. Аа за говоренето нещо неможах да го оправя от bandicam ако някой по така разбира от тази програма да ми пише защото както казах съм начинаещ в тази работа да снимам :)
Post Reply

Return to “Учебни теми”