Какво е Steam?

Всякакви теми, свързани с платформата Steam.
Post Reply
User avatar
SirBlacKJesus
Потребител
Потребител
Posts: 183
Joined: 08 Apr 2008, 13:16
Skype: s.bozhinov
CS Nick: United
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: unitedbg

Re: Какво е Steam?

Post by SirBlacKJesus »

musilto wrote:може ли да ви питам нещо наистина ли има подобрение в стрелбата в steam или не :)
Стрелбата в Steam???
До колкото знам Steam не е игра на, която се стреля?
User avatar
emodinkov
Потребител
Потребител
Posts: 13
Joined: 25 Jan 2013, 17:12

Re: Какво е Steam?

Post by emodinkov »

Здравейте, нов съм във форума. Попаднах тук през google, защото никъде не мога да намеря общност в България... където да се коментира steam :)

Та.... Вече доста време ползвам steam, но играя само F2P, защото не разполагам с много пари.. хах :)

Имали някой какво да предложи? Някоя покана за игра? Предмети за TF2? Или каквото и да е??

Пробвам да се регистрирам и в steamgifts, но не ми разрешава. Казва ми, че акаунта ми бил на стойност 10$, а искали 100? :reve: . Имали начин да заобиколя това? Смисъл да дръпна всички възможни F2P игри и да ми отчете, че имам 100$?

Искам да си закупя и CS:Go, но като беше 5евро се спрях, защото не съм сигурен дали ще ми тръгни на лаптопа. Ще има ли "Фрее Уикент" скоро?
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Какво е Steam?

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Не знам как от 22.09.2011г. до днес при изминали една камара промоции не си успял да направи $100 worth games, но пък се пазари от Google Store имаме над 4500 поста в друг небеизвестен (но доста безсмислен) форум, да беше kaldata по нямаше да му обърна внимание, както и да е.

За steamgifts логично е, че не може да се заобиколи, освен ако не се закупи готов Steam акаунт с доста игрички в него, чиято стойност със сигурност ще е над $100, но и струващ около 60-70 лв. едва (т.е. получава се МНОГО за МАЛКО, отколкото отделно една по една да е закупуват игрите as Keys/Gifts).

F2P bypass-ването си го избиваш, не работи, steamgifts owners/devs

CSGO „малко“ си закъснял, но не и невъзможно да се сдобие човек с него (НЕ и на такава цена обаче + не е била намалян чак толкова, само 50% off). Относно Laptop-а мисля, че е излишно да пиша (и е ясно, че PC exclusive игри НЕ се играят на преносим компютър, нищо, че може и да „тръгват“ и да се „подкарват“ под такава платформа, те НЕ са ексклузивно за Notebooks). Free Weekend на TF2/L4D1/2/etc. е имало доста често, за CSGO не помня, но може и да е имало. Скоро - съмнява ме, но винаги можеш да изчакаш (след като си чакал 2г.) още половин година до летните промоции. И не на последно място - искане от приятел, имащ CSGO, неговият акаунт за игране и тогава. Но Notebook platform НЕ е платформа за игране като цяло.
User avatar
emodinkov
Потребител
Потребител
Posts: 13
Joined: 25 Jan 2013, 17:12

Re: Какво е Steam?

Post by emodinkov »

Благодаря ти за изчерпателния отговор :clapp:

За CS:GO , го имаше за 5евро и малко центове, сигурен съм затова и от тогава се чудих дали да го купя, но... :)

Живи и здрави и ще следя темата :coffee1:
User avatar
georgeon
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 29 Aug 2010, 23:33
Skype: georgeeon1997
CS Nick: PROshadow
Favorite version: CS: 1.6

Re: Какво е Steam?

Post by georgeon »

Имам 1 въпрос
Има някои играчи на deathrun 4FUN които се засилват по -бързо от хакерите и се оправдават с факта ,че играят през steam.Първо беше това после казват ,че трябвало и да активираш някоя команда достъпна само през стеам и т.н.
Въпроса ми е само за играчите на deathrun 4FUN независимо в кой сървър. Всеки е виждал тези които летят напред преди ти да си тръгнал . Имам 1 приятел който е със Стийм но той е по бавен от мен а аз съм без.
User avatar
SUPERMAN.
Deactivated account
Posts: 47
Joined: 11 Jun 2013, 21:06
Skype: => ЛС ;]
CS Nick: SUPERMAN ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: Anywhere in the woorld..
Contact:

Re: Какво е Steam?

Post by SUPERMAN. »

georgeon wrote:Имам 1 въпрос
Има някои играчи на deathrun 4FUN които се засилват по -бързо от хакерите и се оправдават с факта ,че играят през steam.Първо беше това после казват ,че трябвало и да активираш някоя команда достъпна само през стеам и т.н.
Въпроса ми е само за играчите на deathrun 4FUN независимо в кой сървър. Всеки е виждал тези които летят напред преди ти да си тръгнал . Имам 1 приятел който е със Стийм но той е по бавен от мен а аз съм без.
Пълни глупости.. Няма такова нещо, най-вероятно са хакери.
Btw:
...някоя команда достъпна само през стеам...
Няма такива команди.
User avatar
musilto
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 25 Jun 2012, 22:28

Re: Какво е Steam?

Post by musilto »

Закупуването на Counter Strike 1.6 през Steam с дебютна карта парите трябва ли да са на евро ?
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: Какво е Steam?

Post by Xen »

Няма никакво значение каква валута имаш в сметката. Парите се преобразуват в евро при извършване на транзакцията.
User avatar
Miroslav Shkretov
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 19 Jul 2014, 18:02

Re: Какво е Steam?

Post by Miroslav Shkretov »

Може ли някак да ми уредите стеам срещу смс?
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Какво е Steam?

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Можеш ли да се уредиш с хляб, минерална/изворна H2O, лютеница, камби, копър, просо с SMS? Ако можеш, то значи ще можеш и за това „стеам“ (каквото и да е това).
User avatar
philips300
Потребител
Потребител
Posts: 14
Joined: 05 Aug 2009, 16:46

Re: Какво е Steam?

Post by philips300 »

Здравейте,

Искам да попитам, как да дам пълномощно на моя приятел да играе през моето пц, без да инсталира играта ?

На моя лаптоп мога да играя без да е инсталиране играта, но се мъчихме при него, но нещо не става .
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Какво е Steam?

Post by shhnedo »

cs_4ever wrote:Нещото което , много мразя в "Steam" , че ако нямаш интернет не мога нищо , примерно не мога да си пусна игра на Single Player , което адски ме ядосва :cry: .
http://lmgtfy.com/?iie=1&q=steam+offline
Ти как мислиш, ако беше така, както ти "не го можеш", дали днес въобще някой щеше да ползва steam? Хората са го измислили отдавна.
Post Reply

Return to “Steam”