CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Предложете ми хубаво четиво!

Тук можете да обсъждате различни книги, които сте прочели, както и да провеждате всякакви други дискусии, свързани с литературата и литературните произведения.

Модератор: Помощник-модератори

Предложете ми хубаво четиво!

Мнениеот -Dimitrow » 13 Яну 2017, 23:37

Здравейте ,читатели!

Наскоро свърших с една книга и се чудя коя друга да хвана.
Ако някой от Вас знае интересна книга (която мога да чета онлайн) или от таблета си ,то ще се радвам да споделите мнението си!
Обикновено харесвам книги чиито жанр е "фантастика ; екшън ; комедиен ; западни ; исторически" ,но ако имате и други предложения споделяйте.

Благодаря предварително ,надявам се по-скоро да се натъкна на добри предложение от Ваша страна ,че пръстите ми искат да прелистват нещо.
-Dimitrow

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Re: Предложете ми хубаво четиво!

Мнениеот straight in ya face » 13 Яну 2017, 23:54

На мен бихте ли ми предложили книга на тема приятелство.Различни случки, който са изживени с приятели, нещо такова.

-- 13 Яну 2017, 23:56 --

Иначе за теб
Почнах да чета някаква книга, в която всички участници тичат без да спират.Ако спрат, или изостанат ги убиват.Фантастика си е според мен, но не си спомням името.Съдържаше "миля" (единица за път) в името.
straight in ya face

V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Re: Предложете ми хубаво четиво!

Мнениеот straight in ya face » 18 Яну 2017, 17:32

^^ Дългата разходка
straight in ya face

V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.
Играчите на CSGO.one обявиха, че се разделят с уебсайта за залози на скинове, след като от тях е поискано да нагласят няколко онлайн мача.

Назад към Литература