Стихотворение по Литература

Тук можете да обсъждате различни книги, които сте прочели, както и да провеждате всякакви други дискусии, свързани с литературата и литературните произведения.
Post Reply
User avatar
DoncaFe
Потребител
Потребител
Posts: 56
Joined: 19 Nov 2010, 14:37
Skype: doncafe-_
CS Nick: DoncaFe-_
Location: Габрово

Стихотворение по Литература

Post by DoncaFe »

здравейте, бихте ли ми казали няколко оправдания за ненаучено стихотворение, защото днеска имам да уча едно дълго стихотворение , а ме мързи :D
User avatar
-lol-
®
Posts: 387
Joined: 27 Jan 2011, 11:46
Steam Community ID: Quadcorebg

Re: Стихотворение по Литература

Post by -lol- »

Не е ли по-добре да го научиш? Както и да се оправдаеш , ще имаш 2....
User avatar
G-Welcome
Потребител
Потребител
Posts: 165
Joined: 19 Jan 2014, 17:21
Skype: the_welme
CS Nick: too fasT
Favorite version: CS: 1.6

Re: Стихотворение по Литература

Post by G-Welcome »

Добре, вместо да изхабиш 30 минути в игра на CS, седни пък го научи.. Толкова ли те мързи да научиш едно стихотворение? Тъкмо ще имаш малко повече познания, но ако си от "Спортистите" в училището, а не от зубарите ти предлагам следните извинения:
1. Госпожо/Господине цял ден бях ангажиран и нямах никакво време да си науча стихотворението, извинете много.
2. Госпожо/Господине бях на Пловдив (или някой друг град) цял ден и като се прибрахме много късно ми се спеше и въобще не се сетих за домашното си, много ме извинете.
3. Госпожо/Господине Съжалявам много, но не научих своето стихотворение, защото нямах време. Бях на тренировки (или на нещо друго) и като се прибрах бях много уморен и не го научих.

Никога не казвайте това!:

-Госпожо/Господине имах други домашни и уроци и нямах време да науча стихотворението. ГРЕШКА! Ще ви се ядоса още повече, защото "сте имали време за другите уроци, но не и за нейния, вие не уважавате нейния предмет" това е мнението на госпожите!
Post Reply

Return to “Литература”