Търся CS 1.5 карта

Тук ще получите мнения за картите, направени от вас. Обсъждат се и всякакви въпроси, свързани с картите и mapping-а.
Post Reply
User avatar
Elusive
Потребител
Потребител
Posts: 68
Joined: 24 Sep 2011, 20:35
Skype: levski_forever_1914v
Favorite version: CS: 1.6

Търся CS 1.5 карта

Post by Elusive »

Здравейте. Търся една карта която по спомен я играх преди години на 1.5. Името на картата не го знам но имам спомен долу горе кал изглежда. Картаъ е тъмна с оръжия по земята в базите. Ако не ме лъже паметта базата на 1ците беше някакво подобие на къща на 2 или 3(по-вероятно) етажа а самите етажи представляват коридор. Спомням си че бязата на терорите беше осветлена а на контрите не. В базата на 2ките имаше нещо като бункер а посредата на мапа имаше нещо като канал.

Момя извинете ме за това обяснение. Ще ви помоля всеки който има някакво предположение да постне линк към карта за да погледна дали е същата или ако я знаете направо да ми я кажете тъй-като с приятели които сме я играли в детсвото искаме да си припомним старите неща. Ще съм ви адски благодарен!
User avatar
Unity Man
VIP
VIP
Posts: 1118
Joined: 12 Oct 2015, 20:21
CS Nick: BiTurbu
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Търся CS 1.5 карта

Post by Unity Man »

User avatar
Elusive
Потребител
Потребител
Posts: 68
Joined: 24 Sep 2011, 20:35
Skype: levski_forever_1914v
Favorite version: CS: 1.6

Re: Търся CS 1.5 карта

Post by Elusive »

MartinTBG wrote:http://www.sakdag.com/cs_mansion-map-indir/

тази да е?
Не е меншън-а. Но благодаря.

-- 16 Окт 2016 18:47 --

Картата е тъмна и е закрита. Базата на терористите е нещо като блокче на 2 или 3 етажа с отворени прозорци. Базата на 2ките е доло и пред нея има рампа по която се изкачват и влизат в някакъв бункер от където могат да гърмят. А по средата на мапа има нещо като стени или високи препятствия които служат за преграда и са няколко
User avatar
Darken
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 30 Oct 2013, 12:56
Skype: darken_cs1
CS Nick: !Da[R]ken!,Without U
Favorite version: CS: 1.6
Location: Greece Keramoti
Contact:

Re: Търся CS 1.5 карта

Post by Darken »

И аз я търся ако някой има информация да пише сградите са тухлени оръжията по земята
Post Reply

Return to “Карти”