Карти за Counter-Strike 1.6

Тук ще получите мнения за картите, направени от вас. Обсъждат се и всякакви въпроси, свързани с картите и mapping-а.
User avatar
fik000
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 24 May 2015, 18:21

Re: Карти за Counter-Strike 1.6

Post by fik000 »

Здравейте на всички , от днес и аз се връщам в добрите стари времена за мене.Времена в които се събирахме с дружките и пукахме яко КОНТРА и се забавлявахме.Та да не увъртам много ,свалих си контрата с едни ботчета да си припомна ,аджаба как са играеше.Търся една карта ,много забавна за мен.Първо поразпитах познати и близки дали се сещат ,преди да се допитам до вас.Не се сещам за името и се надявам да ми помогнете.

Става въпрос за една карта на която има срещу положни кули.Които тези две кули имат по две отделения и в едното пуска ТЕРОРИСТИ в другото АНТИ Терористи. Бая високи бяха ,че не са виждаше доло едно малко басейнче,което ти спасяваше живота ако са метнеш от горе.Многоо ,ама много ще съм благодарен ,ако помогнете .

Благодарности
User avatar
ATANASOW
V.I.P
V.I.P
Posts: 103
Joined: 10 Sep 2013, 15:58
Skype: mitko_pz70
CS Nick: m17k0' - [One Shot]
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: nikebg
Location: Пазарджик , България

Re: Карти за Counter-Strike 1.6

Post by ATANASOW »

Маповете ми харесват някои :D
Last edited by shhnedo on 06 Jun 2015, 18:51, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.5 от правилата на форума!
User avatar
marto5060
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 11 Aug 2015, 21:59

Re: Карти за Counter-Strike 1.6

Post by marto5060 »

petrovbg wrote:Понеже в темата "Колекция от Карти" не може да се теглят картите, аз си направих труда да намеря друг хост и да ги кача в сайта.Ако мислите, че темата е ненужна я изтрийте. :)

AIM-Maps

AWP-Maps

BL-Maps

CS-Maps

DE-Maps

Fy-Maps

AS-Maps

Knife-Maps

Jump-Maps

ZM-Maps

Deathrun-Maps

HE-Maps

КА-Maps

HNS-Maps

SURF-Maps

DM-Maps

GG-Maps

SoccerJam-Maps
Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraftgiftcode.net
Last edited by enco on 17 Jun 2016, 22:56, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.5 - спам;
Post Reply

Return to “Карти”