Какви са впечатленията Ви от CSPromod BETA 1.04?

Дискусии относно CSPromod - бъдещето на професионалния Counter-Strike.
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Какви са впечатленията Ви от CSPromod BETA 1.04?

Post by Xen »

Играта за мен е много по-добра от CS1.6 и CS:Source взети заедно, също така моделите, картите и стила на играта (HUD & GUI) са доста по-добри от тези на CS1.6. Ами Вие, какво мислите по въпроса?
User avatar
toggl3
Потребител
Потребител
Posts: 47
Joined: 25 Sep 2009, 20:59
Skype: toggl3bg
CS Nick: Toggle
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: toggl3bg
Location: София

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by toggl3 »

Моите първи впечатления:
Графиката е по-добра от тази на cs 1.6, точно като на Source, но пък картите са чисти от разпръснатите боклуци и горящи коли, които не само че се пречкат, когато искате да избягате бързо, но и натоварват играта. От оръжията успях да тествам само Glock, Usp и deagle, защото не ми приемаше командата за start money, рунда не свършваше, а терористите нямаха бомба. Затова и не можах да си купя други оръжия. Отката изглежда е по-близо до този на Source отколкото на cs 1.6. Options менюто предлага голямо персонализиране, има доста опции, някои от които не ги разбрах даже какво правят. Но явно заради това, че е в бета, липсваха някои неща от cs 1.6 като избора за стил на buy менюто(пробвах и от help менюто, но и него го нямаше). Много ме зарадва, че подменю keyboard в options има и биндове за купуване на оръжия(пистолети, автоматични, гранати, брони). С няколко кликвания в това подменю ще сте готови за бързо купуване на оръжия в играта. Има доста голям набор от спрейове, но може от самата игра да си избирате картинки от компютъра за спрей(като в cs source).

За сега това мога да кажа, изглежда играта взима най-доброто от cs 1.6 и cs source.
User avatar
byrgasbs - THE KING
Потребител
Потребител
Posts: 411
Joined: 19 Sep 2009, 13:55
Skype: real_mousee
CS Nick: TheMouse
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: RealMouse
Location: Бургас

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by byrgasbs - THE KING »

Като графики бие цс 1.6 ама няма пукнат човек който я играе поне аз така видях сички сървъри са на 000000/16 но не бих я играл пак ..
User avatar
Styl3r
Потребител
Потребител
Posts: 247
Joined: 24 Oct 2008, 20:52
CS Nick: Styl3r
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: styl3r4oy
Location: Разград
Contact:

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Styl3r »

Мен ми направи добро впечатление играх малко с един фр и на него му хареса и сега мисля да си закупя стеам :)
User avatar
Grobarq
V.I.P
V.I.P
Posts: 11
Joined: 01 Sep 2009, 08:16

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Grobarq »

CSPromod е мн яка ама нема хора ве бате :mmm?:
User avatar
xwardeN
V.I.P
V.I.P
Posts: 160
Joined: 13 Sep 2008, 10:05
Skype: eat_fuk
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: xwardenn

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by xwardeN »

В никакъв случай не е по-добра от Source. Но все пак лични твое мнение.
User avatar
byrgasbs - THE KING
Потребител
Потребител
Posts: 411
Joined: 19 Sep 2009, 13:55
Skype: real_mousee
CS Nick: TheMouse
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: RealMouse
Location: Бургас

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by byrgasbs - THE KING »

xwardeN wrote:В никакъв случай не е по-добра от Source. Но все пак лични твое мнение.
+10000

Това е вярно предпочитам Source отколкото CSPromod
User avatar
r0yaLe2
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 06 Jul 2010, 14:17
CS Nick: I Love myself ~
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197999060691

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by r0yaLe2 »

Хмм, наистина спрея на m4a1 ми се стори повече като на Sourse, от колкото като на 1.6, а се надявах да не е така. (пак повтарям, това е мое мнение)

Като цяло ми хареса .. освен картите, в които някак си са смалени кашоните и дава възможност противниците да те видят, а ти тях - не. Надявам се следващата версия да е по-изпипана и да се намерят утвърдени сървъри, в които да се играе..
User avatar
butterfly
insane-
insane-
Posts: 500
Joined: 26 Aug 2010, 02:46
CS Nick: insanе
Favorite version: CS: 1.6

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by butterfly »

Графиката е добра, но както казват колегите няма хора ... И си играя сам или .. ? :mrgreen:
Най-добре CS:S или CS 1.6 там поне има хора :wink:
User avatar
REINFORCED
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 18 Aug 2010, 06:26

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by REINFORCED »

Според мен CSPromod е много по добър от csSource + cs1.6 взети заедно и графика и всичко ! Това че се използва платформата на CSS за да го подкарат НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ТОВА Е НЯКАКЪВ МОД на CSS ! И ако искате да се играе повече трябва да стане по известин за геймърите ! Най-простото е да щтракне тук http://cspromod-bg.info/banners да си изберете банер и да си го слжите в профила например в кефчето ! Другото на геймърите трябва да им се обясни кратко-просто-разбираемо какво е CSPromod ! Другото който вече я е играл да разкаже на приятелите си за нея ! И да попитам ще има ли ботове в новата нон стеам версия 1.05 !!
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Xen »

REINFORCED wrote:Според мен CSPromod е много по добър от csSource + cs1.6 взети заедно и графика и всичко ! Това че се използва платформата на CSS за да го подкарат НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ТОВА Е НЯКАКЪВ МОД на CSS ! И ако искате да се играе повече трябва да стане по известин за геймърите ! Най-простото е да щтракне тук http://cspromod-bg.info/banners да си изберете банер и да си го слжите в профила например в кефчето ! Другото на геймърите трябва да им се обясни кратко-просто-разбираемо какво е CSPromod ! Другото който вече я е играл да разкаже на приятелите си за нея ! И да попитам ще има ли ботове в новата нон стеам версия 1.05 !!
Разбира се, че ще има. Ще бъдат оправени доста бъгове и неточности на оръжията, както и ще бъдат добавени липсващите оръжия. Ще има нов VGUI - по-добър. Ще се опитам в следващата Non-Steam версия да няма никакви проблеми в добавяне и/или премахване на сървъри от Любими.
User avatar
n1k3
V.I.P
V.I.P
Posts: 95
Joined: 13 Jun 2009, 13:48
CS Nick: xqxqq

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by n1k3 »

Вчера си я изтеглих, останах с много добро впечатление. Често ще я играя в на Wild сървъра, но разбира се няма да спра цеез 1.6 :mrgreen:
User avatar
aCc3sS
Потребител
Потребител
Posts: 2133
Joined: 23 Jun 2009, 18:28

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by aCc3sS »

Аз днес си закупих CS: Source и веднага инсталирах CSPromod и влязох в сървърите на CSPromod-bg.info и останах доволен! Версията на Steam ми се струва по изчистена, Non-Steam боклуците много ми пецнеха. Доволен съм от играта :)
User avatar
DieWildenKraken
Потребител
Потребител
Posts: 106
Joined: 14 Jan 2008, 20:00
Skype: ahmed01_medi01
CS Nick: DieWildenKraken
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: stoqn97771
Location: София

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by DieWildenKraken »

Много е хубава,само че не разбрах за какво ти е CS:Source като аз я инсталирах без да имам Source и нямам никакви проблеми.З
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Xen »

medi00 wrote:Много е хубава,само че не разбрах за какво ти е CS:Source като аз я инсталирах без да имам Source и нямам никакви проблеми.З
В Steam се иска да имаш закупен CS:Source, за да я играеш. Ако се загледаш в папките на Non-Steam версията ще видиш, че и там присъства играта CS:Source в нейния Non-Steam вариант ;). CSPromod не може да тръгне без да имаш CS:Source!
Locked

Return to “CSPromod”