CSPromod 1.09 ALPHA с Deathmatch & Free 4 All режими!

Дискусии относно CSPromod - бъдещето на професионалния Counter-Strike.
Locked
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

CSPromod 1.09 ALPHA с Deathmatch & Free 4 All режими!

Post by Xen »

За тези които не разбират английския език ще обясня с няколко думи какво е написано там:
Алфата ще е активна от 23-ти до 25-ти март, след което официалните сървъри няма да са пуснати. Ако сега решите да пуснете свой собствен сървър той няма да бъде видим в Интернет графата на играта. Задължително е да НЕ предоставяте своя собствена връзка за сваляне на алфа версията, тъй като тя е САМО ЗА ТЕСТ! Финалната версия BETA 1.09 ще може да я качвате и разпространявате където пожелаете. За мнения около новия режим с прераждане може да пишете тук.

Чувствайте се свободни да коментирате новата алфа версия тук. Сървър, в който може да я пробвате:

CSPromod сървъри може да намерите на следния адрес или да влезете в нашия сървър, когато бъде готов.

IP: 109.160.116.21:27015
Image
User avatar
diffER
Потребител
Потребител
Posts: 252
Joined: 30 Jan 2008, 17:00
Favorite version: CSPromod

Re: CSPromod BETA 1.09 Alpha — с наличен Deathmatch режим!

Post by diffER »

Алфа на бетата... Да пуснат една готова версия на мода, която ще се ъпдейтва и ъпдейтите ще се свалят автоматично при влизане в играта. Сега пуснат една версия, пък фикс за нея, пък после половин година пауза и така... Иначе не е нещо ново, излезе ли Global Offensive-а, Promod-ът ще умре.
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: CSPromod BETA 1.09 Alpha — с наличен Deathmatch режим!

Post by Xen »

Да ти кажа. Алфата има доста бъгове, които ще бъдат оправени в бетата, така че подхода е добър. CS:GO не може да се мери с CSPromod, тъй като CS:GO ще се играе от CS:Source играчи, а идеята на CSPromod е да вземе CS1.6 играчите.

На мен лично алфата ми харесва много, но забелязах доста кофти неща в конзолата на играта, докато поразцъках малко. Отделно трябва да добавят и възможност да минаваме през съотборниците си в Deathmatch режима, тъй като при 32-слотов сървър бутането помежду ни е налице.
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: CSPromod 1.09 ALPHA с Deathmatch & Free 4 All режими!

Post by koiazliwe »

Инсталирах го ,рестартирах Стеам и когато се опитам да вляза в някой сървър ми изписва,че нямам стеам а аз през него влизам.Рестартирах компа и Image

Докато не излезе "ФИНАЛ" се отказвам от всякакви тестове.
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: CSPromod 1.09 ALPHA с Deathmatch & Free 4 All режими!

Post by Xen »

koiazliwe, преинсталирай си клиента изцяло. Изтрий всичко, което е свързано с него и го инсталирай чрез инсталатора в нова директория.

Поиграхме малко в нашия сървър и това са най-явните проблеми с новата версия:
1. Звуците са доста странни и неточни.
2. Докато стреляш през стените куршумите се виждат през цялата карта и оръжията правят много малко щети в сравнение с тези от CS1.6 или може би са неточни.
3. Прераждаш се там, където са повечето съотборници и мелето става сякаш е отбор срещу отбор, както е в класици и масаки. Не би трябвало да е така.
4. Гадния проблем с Invalid Steam User ID ticket, на който решението му е в тази тема. Има го от няколко версии насам и все още не е намерен начин за оправянето му.

Общо казано напредъка с тази версия е голям и ми допада, но тези проблеми не са особено приятни по време на игра. Сега остава да изчакаме и финалната бета версия на 1.09, с която се надявам тези проблеми отгоре да са поправени и да се насладим на максимум от играта. Ако бъдат оправени мисля, че играта ще заеме място вече в големите вериги сървъри по света и ще добие по-голяма популярност — много хора обичат Deathmatch все пак.
Locked

Return to “CSPromod”