CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

NRG-GAMING.EU #D2RES.AWP.GG.WAR3.D2

Каталог на сървъри за Counter-Strike 1.5, 1.6, CZ, Source,, Promod, Half-Life. За Global Offensive ползвайте специалния раздел.

Модератори: Екип C-Strike, Помощник-модератори

NRG-GAMING.EU #D2RES.AWP.GG.WAR3.D2

Мнениеот NRG-Gaming.eu » 21 Май 2017, 23:02

Изображение

Изображение

IP Adress: 93.123.18.7:27017
Слотове: 32
Карти: de_dust2
Uptime: 24/7
Slowhacking: NO
Hosted by:Gameservers.bg

Изображение

IP Adress: 93.123.18.5:27019
Слотове: 21
Карти: awp-india

Изображение
`

IP Adress: 93.123.18.76:27015
Карти:

Изображение

IP Adress: 93.123.18.82:27015
Карти:

Изображение

IP Adress: 93.123.18.82:27017
Карти:

Изображение
Последна промяна NRG-Gaming.eu на 21 Юли 2017, 20:32, променена общо 10 пъти
NRG-Gaming.eu

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Re: NRG-GAMING.EU #RES.D2

Мнениеот Todorova » 22 Май 2017, 11:58

Хора има, но до там ... слаба администрация, знам от опит, излишни плъгини...2/10 само заради играчите.
Todorova

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот NRG-Gaming.eu » 21 Юни 2017, 20:17

Todorova написа:Хора има, но до там ... слаба администрация, знам от опит, излишни плъгини...2/10 само заради играчите.

За респаун сървър не виждам, къде има излишни пългини
NRG-Gaming.eu

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Re: NRG-GAMING.EU #D2RES.D2

Мнениеот M.K. » 21 Юни 2017, 21:19

Браво браво ,една от най несериозните вериги в БГ. Този ип аддрес(93.123.18.81:27015) DM беше Dust2 беше CLASSIC беше кво ли не беше, копира и имена даже само и само да тръгне ,но пак не става. В респауна слаба работа влизах днес админите си даравят рангове правят си схемите и така, 1/10 за труда ако въобще си се трудил ти по модовете(че сайта ти е закупен със система всичко).
M.K.

Аватар
V.I.P.
V.I.P.

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот NRG-Gaming.eu » 21 Юни 2017, 21:36

M.K. написа:Браво браво ,една от най несериозните вериги в БГ. Този ип аддрес(93.123.18.81:27015) DM беше Dust2 беше CLASSIC беше кво ли не беше, копира и имена даже само и само да тръгне ,но пак не става. В респауна слаба работа влизах днес админите си даравят рангове правят си схемите и така, 1/10 за труда ако въобще си се трудил ти по модовете(че сайта ти е закупен със система всичко).

Пробвах го с кой мод ще върви по добре, а за разлика от моята верига и твоята е че моята винаги работи твой та и сега е офф за 1,6 месеца имаш 1100 регистрирани мой та за 6 месеца има 450.
NRG-Gaming.eu

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот M.K. » 21 Юни 2017, 22:40

Благодаря ти за рекламата. Това което бях постигнал аз за сега не съм го видял никъде другаде в близките години, 27 ми ранк съм стигнал когато ти стигнеш това ниво в геймтракера ела ми говори говоря за ранк защото си ранкаджия ;) Това ,че сме били оффлайн не е заради моя вина спокойно стартирал съм д2 сървъра с наем от друга хостинг компания ,но ето направи си изводите за нов ип аддрес стартиран от началото на месеца и твоя който постоянно е бил онлайн както каза ти до сега най добрия ти ранк е в гт е бил(448th) къде е 27 и 448, а и сметни че съм без редирект от стария ип аддрес и всичко е от 0-та ;) http://www.gametracker.com/server_info/ ... .77:27018/ мойто момче аз съм от 2-3 години онлайн,а ти си тука от 1 месец и ми се праиш на умен.
ПП: Извинявам се за спама.
Последна промяна sLaughtereD- на 24 Юни 2017, 14:15, променена общо 1 път
Причина: Нарушена т.5 от правилата на форума.
M.K.

Аватар
V.I.P.
V.I.P.

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот NRG-Gaming.eu » 21 Юни 2017, 22:53

M.K. написа:Благодаря ти за рекламата. Това което бях постигнал аз за сега не съм го видял никъде другаде в близките години, 27 ми ранк съм стигнал когато ти стигнеш това ниво в геймтракера ела ми говори говоря за ранк защото си ранкаджия ;) Това ,че сме били оффлайн не е заради моя вина спокойно стартирал съм д2 сървъра с наем от друга хостинг компания ,но ето направи си изводите за нов ип аддрес стартиран от началото на месеца и твоя който постоянно е бил онлайн както каза ти до сега най добрия ти ранк е в гт е бил(448th) къде е 27 и 448, а и сметни че съм без редирект от стария ип аддрес и всичко е от 0-та ;) http://www.gametracker.com/server_info/ ... .77:27018/ мойто момче аз съм от 2-3 години онлайн,а ти си тука от 1 месец и ми се праиш на умен.
ПП: Извинявам се за спама.

Сървъра ти ако се пълни с бг играчи няма да му сложиш Fake Ping всеки един сървър зная къде се бооства
Последна промяна sLaughtereD- на 24 Юни 2017, 14:16, променена общо 1 път
NRG-Gaming.eu

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот M.K. » 21 Юни 2017, 23:01

Хахаха забавен си. Тва за фейк пинга си е моя работа дали ще го държа или не , ми бооствай и ти бе ,а забравих боостваш ама под 400 неможеш да паднеш :D :sarcastic_hand:

ПП: Аз незнам дали моя е с чужденци ама ти определено се мъчиш да привлечеш индийци и пак неможеш :reve:
Последна промяна sLaughtereD- на 24 Юни 2017, 14:16, променена общо 1 път
M.K.

Аватар
V.I.P.
V.I.P.

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот cs_4ever » 21 Юни 2017, 23:23

M.K. написа:Хахаха забавен си. Тва за фейк пинга си е моя работа дали ще го държа или не , ми бооствай и ти бе ,а забравих боостваш ама под 400 неможеш да паднеш :D :sarcastic_hand:

ПП: Аз незнам дали моя е с чужденци ама ти определено се мъчиш да привлечеш индийци и пак неможеш :reve:

Търси спонсори не дей така ...
П.Т : Не знам ама тоя д2 много цветен се едно е детска площатка махни някой работи ..
cs_4ever

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот JackEyedJones » 22 Юни 2017, 08:53

Todorova написа:Хора има, но до там ... слаба администрация, знам от опит, излишни плъгини...2/10 само заради играчите.

Хора има, но до там ... слаба администрация +1, грубо държание от "админите", слейват се взаимно или се слапват за да отидат на места където по принцип с двойния скок не се ходи лесно демек за полза, пречат на играта със своите ВИП екстри най-вече с флашките и teamflash-а, нагледен пример беше снощното ми влизане в което VAL4O или който да е там с такъв ник правеше teamflash по ярда и пречеше много.

Излишното:
1. Сменете звуците или ги премахнете изобщо. Стари Quake sounds и постоянно повторение на rampage просто отвръщава.
2. Fire in the hole ? - В такъв тип сървър защо трябва да го има, защо му е на някой да знае кой каква граната хвърля, напълно излишно. Най-излишното може би, впредвид постоянното прераждане в базите спама на този звук е много досаден.
3. Флашки ? Как може да се дадат такъв тип гранати на ВИПове. Изобщо това не е за типа мод.

Препоръка: Освободете снайперите от закупуване с пари.
JackEyedJones

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот NRG-Gaming.eu » 22 Юни 2017, 09:37

JackEyedJones написа:

Хора има, но до там ... слаба администрация +1, грубо държание от "админите", слейват се взаимно или се слапват за да отидат на места където по принцип с двойния скок не се ходи лесно демек за полза, пречат на играта със своите ВИП екстри най-вече с флашките и teamflash-а, нагледен пример беше снощното ми влизане в което VAL4O или който да е там с такъв ник правеше teamflash по ярда и пречеше много.

Излишното:
1. Сменете звуците или ги премахнете изобщо. Стари Quake sounds и постоянно повторение на rampage просто отвръщава.
2. Fire in the hole ? - В такъв тип сървър защо трябва да го има, защо му е на някой да знае кой каква граната хвърля, напълно излишно. Най-излишното може би, впредвид постоянното прераждане в базите спама на този звук е много досаден.
3. Флашки ? Как може да се дадат такъв тип гранати на ВИПове. Изобщо това не е за типа мод.

Препоръка: Освободете снайперите от закупуване с пари.

За снайперите няма как ако ги пусна всеки играч ще седи в базата си най вече Т играчите
NRG-Gaming.eu

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот cs_4ever » 22 Юни 2017, 10:10

Сложиги в CSDM менуто и ги направи да се купуват с пари :o и ги направи по 16000 и на цяла игра най много 2 пъти ще го вземат зависи от Времето на мапа :) може всичко ...
cs_4ever

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот NRG-Gaming.eu » 04 Юли 2017, 00:04

cs_4ever написа:Сложиги в CSDM менуто и ги направи да се купуват с пари :o и ги направи по 16000 и на цяла игра най много 2 пъти ще го вземат зависи от Времето на мапа :) може всичко ...

4Ever като не си влизъл в сървъра не говори глупости, всички снайпери ги има и се копуват с команда /snipers
NRG-Gaming.eu

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот fabulously » 04 Юли 2017, 00:45

Както и по-горе казаха - имате хора, но едва ли ще ги задържите. Ужасен екип имате. Говоря главно за собственика „Радослав“. Преди време бях в един сървър и от там ми беше останал speed хака. Влязох в сървъра и по грешка бях натиснал mouse2 и ме изгониха завинаги от respawn сървъра. Говорих с администратора и го попитах какво мога да направя, за да ми бъде премахната забраната, а той ми каза да му изпратя sms за csrek. Днеска пак го попитах, а той ми каза, че unban-а им струвал 3 евро. Не си мисли, че щом имаш играчи в сървъра ще постигнеш нещо голямо. Използваш ужасен форумен стил, форума ти няма нищо интересно, даже бих казал рядка активност.
fabulously

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот NRG-Gaming.eu » 06 Юли 2017, 04:41

fabulously написа:Както и по-горе казаха - имате хора, но едва ли ще ги задържите. Ужасен екип имате. Говоря главно за собственика „Радослав“. Преди време бях в един сървър и от там ми беше останал speed хака. Влязох в сървъра и по грешка бях натиснал mouse2 и ме изгониха завинаги от respawn сървъра. Говорих с администратора и го попитах какво мога да направя, за да ми бъде премахната забраната, а той ми каза да му изпратя sms за csrek. Днеска пак го попитах, а той ми каза, че unban-а им струвал 3 евро. Не си мисли, че щом имаш играчи в сървъра ще постигнеш нещо голямо. Използваш ужасен форумен стил, форума ти няма нищо интересно, даже бих казал рядка активност.

Всеки си има цена пич не съм те карал да играеш с спед в сървъра
NRG-Gaming.eu

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Следваща

Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.

Назад към Сървъри