CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

PGL Major Krakow 2017

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive

Модератори: Екип C-Strike, Помощник-модератори

PGL Major Krakow 2017

Мнениеот John Wick » 17 Юли 2017, 15:56

Здравейте.

В тази тема ще може да обсъждаме мачовете всеки ден на този major. И ако някой от вас получи drop, може да сподели тук. Малко късно пускам темата, тъй като е вече 2-ри ден, но няма голямо значение. 1-вия ден като цяло мина добре. Мисля, че най-големия upset беше BIG, които победиха FaZe.

Мачовете за днес (тези, които остават):

- FlipSid3 vs Natus Vincere - в момента се играе даже и е 45/55 мач. И двата отбора играят много добре на train.

- Immortals vs Vega Squadron - този мач е 70/30. Immortals играха много добре срещу Astralis вчера и бяха близко до победата, но не можаха. Въпреки това, аз смятам, че те са favorites в този мач.

- BIG vs Cloud9 - този мач е трудно да се прецени кой ще победи, защото и двата отбора играят добре, като се има на предвид, че BIG победиха FaZe вчера. Но мача е г/д 50-50.

- G2 vs Gambit - този мач ще е интересен. G2 вчера играха много добре, след като направиха добър comeback срещу Na'Vi, така че аз смятам, че те са favorites в този мач, 60-40.

- SK Gaming vs Astralis - това е предпоследния мач за деня и може би един от най-интересните ще бъде. SK, бивши 2x Major Champions и идвайки като шампиони от ESL One Cologne 2017 и са в много добра форма, макар и да не играха много добре вчера, но пак успяха да победят, което доказва, че са най-добрия отбор в света. Astralis, вчера победиха Immortals в Overtime 19-17, така че беше супер close мач. Определено тук избирам SK Gaming и процентите за мача, 70-30. Няма значение кой ще победи, важното е да е хубав мача, какъвто и вярвам, че ще бъде.

- Virtus.Pro vs Fnatic - това е последният мач за Day 2 и двата отбора са с по 1 победа от Day 1 и ще мине напред с 2-0, въпроса е кой. Virtus.Pro, в последните няколко месеца не са в много добра форма, но като се има предвид какъв stomp направиха на Vega Squadron вчера на nuke (16-2). Но няма как да пренабрегнем факта, че nuke е карта на Virtus.Pro, на която са доста добри. Все пак добре играха и да се надяваме така да продължи. Fnatic, през 2014 мисля, че беше, бяха считани за най-добрия отбор. А в последната 1 година нямат голям успех, откакто olofmeister беше injured и бяха направили смените с GODSENT не им помогнаха много и направиха обратно. Но все пак отборът не е същия какъвто беше, когато pronax беше в него. Така че този мач го считам за 50-50.

Като цяло това мисля за днешните мачове. Ако имате мнения, може да ги споделите в темата.

Може и да споделите, ако сте получили drop. Аз лично получих два drop-a вчера - Mirage & Overpass, които ги продадох, докато се скъпи в началото още и си поднових AWP скина. :D Като
John Wick

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.

Назад към Counter-Strike: Global Offensive