Boost

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Post Reply
User avatar
cyegm
Потребител
Потребител
Posts: 12
Joined: 17 Jun 2014, 10:10

Boost

Post by cyegm »

Здравейте, предлагам boost на играчи от силвър/голд до ранг, който преценят - за сега макс MasterGuardian1, защото не ми се занимава на по-нататък.
За мен: Аз съм играч предмино играещ на рангове DMG-LE-LEM (да го д**ат хакерите! :tupalupa: ). Понеже ми писна да играя на високите рангове и постоянно да ме матчва с малоумни чийтъри, които даже не си правят труда да си скрият това че са с wall, а ми се играе CS, реших докато аз си играя да помагам и на другите и така. Естествено, от вас зависи да си дадете Име и Парола в стийм (НЕ МОГА ДА ВИ ОТКРАДНА АКАУНТА, ЗАЩОТО Valve СЛОЖИХА ЗАЩИТА И ДОРИ И ДА ВИ ИМАМ ПАРОЛАТА ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО МОГА ДА НАПРАВЯ, БЕЗ ПАРОЛА И ИМЕЙЛ Е... НИЩО!)
От Silver 1-3 до Gold 1 - 2 ключа или скин за 5$
От Silver 4-SE до Gold 1 - 1 ключ или скин за 2,5$
Всичко след Gold1 до MG1 - по договаряне
Ето снимки от първият boost: http://imgur.com/a/Azmsa

Плащането става така - Давате ми уговореното, влизам и ви boost-вам!
Може да ми пишете тук - http://steamcommunity.com/id/sswpww

Предполагам, че ще трябва да натрупам малко +rep тук, та първите двама които ме добавят, и си напишат на ЛС профилите с които са ме добавили, получава безплатно буустване на един ранк.

*И ДА ЗНАМ, ЧЕ ИМА FACEIT/CEVO/ESEA, ОБАЧЕ и трите не ми харесват - едно на ръка, че faceit/cevo са пълни със играчи под DMG и рядко стават КАЧЕСТВЕНИ игри, другото пък, че в ESEA яко храна, също не балансирани отбори пък и се плаща. Отделно в клиента им веднъж щом е имало bitcoin miner, нищо не е гаранция, че пак няма.

Have fun!
User avatar
Iw0BG
Потребител
Потребител
Posts: 121
Joined: 27 Sep 2013, 14:36
Skype: razor-x31
CS Nick: HuntPOV
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 765611981454833
Location: On DXRacer :P

Re: Boost

Post by Iw0BG »

За 1 Ранк - 2$. Не мерси.
User avatar
THE SPARTAN
Потребител
Потребител
Posts: 321
Joined: 07 Jul 2012, 21:08
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Boost

Post by THE SPARTAN »

Iw0BG wrote:За 1 Ранк - 2$. Не мерси.
Дори е малко, но пък защо ти е да те вдигнат като ще паднеш на следващата игра?
User avatar
elunez
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 22 Mar 2015, 16:28

Re: Boost

Post by elunez »

Дай да ти видим акаунта кой ранк си :D
User avatar
THE SPARTAN
Потребител
Потребител
Posts: 321
Joined: 07 Jul 2012, 21:08
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Boost

Post by THE SPARTAN »

elunez wrote:Дай да ти видим акаунта кой ранк си :D
Моя ли ве?
User avatar
cyegm
Потребител
Потребител
Posts: 12
Joined: 17 Jun 2014, 10:10

Re: Boost

Post by cyegm »

Iw0BG wrote:За 1 Ранк - 2$. Не мерси.
А хакерите ти вземат по 5$ на ранк, и като те буустнат тях ги банва щото ползват некви безплатни хакчета от Сделано в СССР.ру :sarcastic_hand:
elunez wrote:Дай да ти видим акаунта кой ранк си :D
Ама не обичаш да четеш, а? http://puu.sh/h5Qs7/3fc9ad10de.png това е една от последните игри които съм цъкал в ММ и имам снимка, в момента нито един мой акаунт няма ранг поради нежеланието ми да играя тая пародия на игра на горните рангове... цъкам от време на време с приятели фейсит да се полигавим или влизам с малък акаунт ранг да им помогна да вдигнат техните и толкова :) Приложил съм снимки по-горе от един акаунт който изкарах от силвър, не ми е толкова сложно :)
User avatar
Iw0BG
Потребител
Потребител
Posts: 121
Joined: 27 Sep 2013, 14:36
Skype: razor-x31
CS Nick: HuntPOV
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 765611981454833
Location: On DXRacer :P

Re: Boost

Post by Iw0BG »

cyegm wrote:
Iw0BG wrote:За 1 Ранк - 2$. Не мерси.
А хакерите ти вземат по 5$ на ранк, и като те буустнат тях ги банва щото ползват некви безплатни хакчета от Сделано в СССР.ру :sarcastic_hand:
elunez wrote:Дай да ти видим акаунта кой ранк си :D
Ама не обичаш да четеш, а? http://puu.sh/h5Qs7/3fc9ad10de.png това е една от последните игри които съм цъкал в ММ и имам снимка, в момента нито един мой акаунт няма ранг поради нежеланието ми да играя тая пародия на игра на горните рангове... цъкам от време на време с приятели фейсит да се полигавим или влизам с малък акаунт ранг да им помогна да вдигнат техните и толкова :) Приложил съм снимки по-горе от един акаунт който изкарах от силвър, не ми е толкова сложно :)
Ами не пич, не казвам, че си хак или нещо подобно, но просто предпочитам да се забавлявам докато вдигам.Защото примерно, ако ме вдигнеш да AK ранк ще си струва ли, ако след това ти платя и си играя отново в профила, ще ме скъсат от бой, понеже няма да имам никви познания ..
User avatar
cyegm
Потребител
Потребител
Posts: 12
Joined: 17 Jun 2014, 10:10

Re: Boost

Post by cyegm »

Ама да съм те карал нещо да правиш? Темата е пусната за който иска, никой нищо на сила не съм карал, а ти обяснявам. И ми е странно като не ти трябва за кво коментираш цената "За 1 Ранк - 2$. Не мерси."? Тва си е за който иска, ти като не искаш защо изобщо пишеш? Да не си последната инстанция на форума, а аз да не съм прочел някъде?
User avatar
Chovekaebach
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 12 Sep 2017, 21:52

Re: Boost

Post by Chovekaebach »

Искам да ме боостнеш от gn3 до mg1 изпратих ти покана на стийма
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”