Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Post by Tumbac »

Чакай, тези деца Valve ли ги кара да залагат? Който иска - да залага, който не иска - да не
User avatar
RideeR
Сървър Отговорник
Сървър Отговорник
Posts: 19
Joined: 17 Mar 2015, 19:04
Skype: ЛС!
CS Nick: ^FacePalm :3
Favorite version: CS: 1.6

Re: Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Post by RideeR »

shhnedo wrote:Тук почти никой не схваща, че става дума за пасивна промивка на малолетни. Едно е да порастнеш, да навършиш пълнолетие и да решиш сам за себе си дали хазартът е нещо забавно/нормално, или не бива да го практикуваш, друго е да набиваш на необразовани деца(да, необразовани, тук не може да се спори), че могат лесно и евтино да печелят (безполезни)скинове чрез малко залагане. В интерес на истината скиновете за това са измислени. Ако бяха чисто и просто с цел персонализация, надали щяха да се плащат. А сравнението с бабите на хазартаджиите няма да го коментирам - първична "логика" без предварителна мисъл.
Брaт мaй ти не схвaщaш.Дa не мислиш, че сaмо децa цъкaт?Aпък и товa, че лъжaт родителите си кво ги бъркa нa вaлв?
User avatar
georgib1
V.I.P
V.I.P
Posts: 217
Joined: 07 Jul 2015, 11:58
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Post by georgib1 »

Шендо е прав, промиват мозъците на децата, учейки ги да залагат.Например, отива едно 10 годишно момче в Еврофутбол с парите, които майка му ми е дала за закуска и пуска 1 мач, печели и иска пак.Точно това правят и тези gambling сайтове.Децата, които играят редовно има шанс, когато навършат 18 да са пристрастени към комар-а.

-- 24 Юли 2016, 22:30 --

Шендо е прав, промиват мозъците на децата, учейки ги да залагат.Например, отива едно 10 годишно момче в Еврофутбол с парите, които майка му ми е дала за закуска и пуска 1 мач, печели и иска пак.Точно това правят и тези gambling сайтове.Децата, които играят редовно, има шанс, когато навършат 18 да са пристрастени към комар-а.
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Post by Tumbac »

Ама всеки е свободен да прави каквото си иска.. Valve нямат нищо общо
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Post by shhnedo »

Ама вие верно не схващате, че някой, който не е достатъчно възрастен МЕНТАЛНО, не може да реши кое е правилно и кое не. Какво са виновни клапите, че деца залагат? Какво са виновни МВР, че неупълномощени лица шофират по улиците? Умопомрачително прост отговор - НЯМА САНКЦИИ! Няма как да задължиш някой да се регистрира с реалната си възраст. 10-годишен хлапак може да се регистрира като пенсионер и няма как да бъде санкциониран, понеже никой не може да докаже възрастта му -> няма как да има санкции. Цялата простотия със залаганията вкарва една идея в необразованата глава. След време тая идея става навик, без значение дали печелиш или губиш. Същото е с пушенето/пиенето/наркотиците - почнеш ли го с грешна представа, край. За това тук НЕ МОЖЕ да става дума за "кой иска/кой не иска". Защо мислите е измислено пълнолетието?? За да се разграничава обективно мислещ мозък от първичния, инфантилен такъв, който не може да прецени последиците. Някой хора изпреварват пълнолетието. На мен не ми трябваха 18 години житейски опит, за да преценя кое е вредно за мен и кое не. Други закъсняват криминално много - пушим от 7-ми клас, след 20 години никаква промяна. Половината от вас просто нямате нужния mind set, за да разсъждавате над проблем, който може да излезе адски скъпо на "невинните" клапи!
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Post by koiazliwe »

Tumbac wrote:Чакай, тези деца Valve ли ги кара да залагат? Който иска - да залага, който не иска - да не
Щом е забранено значи са преценили,че има негативни последици.
То по тая логика и тежките наркотици да разрешат и които иска да взема които не иска да не взема.
User avatar
Legendary
Потребител
Потребител
Posts: 24
Joined: 24 Jan 2010, 18:44

Re: Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Post by Legendary »

Аз вдигам двуседмична тема ,но мисля,че тя все още е актуална и има какво да дискутираме по нея.
Снощи забелязах ,че един от сайтовете,които бяха получили писма да прекратят дейност (csgostrong) са си създали сайтче,в което да продаваш итемите и от него си препращаш точки към сайта да играеш...Та ако от Valve се направят на слепи щото е очевадно ,че това са си два сайта "братя" както се казва ще видим още такива изрудчета и е явно ,че с всички сили тези които искат да останат ще опитват да заобикалят забраната.Видях също ,че и lounge готвят промени ,но нямат намерение да преустановяват дейност.Също така виждам някой дребни сайтчета които просто все още ги подминават и си кютат както се казва и си вървят.
User avatar
WonG
Audi Fan.
Audi Fan.
Posts: 276
Joined: 24 Jun 2013, 17:02
Contact:

Re: Забраняват сайтовете за залагане на скинове.

Post by WonG »

Tumbac wrote: Или по-добре Valve да си направят собствена "легална" система за хазарт
Играта се играе предимно от малолетни, а хазарта за малолетни е забранен. Варианта отпада. :)
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”