PGL Major Krakow 2017

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Post Reply
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

PGL Major Krakow 2017

Post by Devereaux »

Здравейте.

В тази тема ще може да обсъждаме мачовете всеки ден на този major. И ако някой от вас получи drop, може да сподели тук. Малко късно пускам темата, тъй като е вече 2-ри ден, но няма голямо значение. 1-вия ден като цяло мина добре. Мисля, че най-големия upset беше BIG, които победиха FaZe.

Мачовете за днес (тези, които остават):

- FlipSid3 vs Natus Vincere - в момента се играе даже и е 45/55 мач. И двата отбора играят много добре на train.

- Immortals vs Vega Squadron - този мач е 70/30. Immortals играха много добре срещу Astralis вчера и бяха близко до победата, но не можаха. Въпреки това, аз смятам, че те са favorites в този мач.

- BIG vs Cloud9 - този мач е трудно да се прецени кой ще победи, защото и двата отбора играят добре, като се има на предвид, че BIG победиха FaZe вчера. Но мача е г/д 50-50.

- G2 vs Gambit - този мач ще е интересен. G2 вчера играха много добре, след като направиха добър comeback срещу Na'Vi, така че аз смятам, че те са favorites в този мач, 60-40.

- SK Gaming vs Astralis - това е предпоследния мач за деня и може би един от най-интересните ще бъде. SK, бивши 2x Major Champions и идвайки като шампиони от ESL One Cologne 2017 и са в много добра форма, макар и да не играха много добре вчера, но пак успяха да победят, което доказва, че са най-добрия отбор в света. Astralis, вчера победиха Immortals в Overtime 19-17, така че беше супер close мач. Определено тук избирам SK Gaming и процентите за мача, 70-30. Няма значение кой ще победи, важното е да е хубав мача, какъвто и вярвам, че ще бъде.

- Virtus.Pro vs Fnatic - това е последният мач за Day 2 и двата отбора са с по 1 победа от Day 1 и ще мине напред с 2-0, въпроса е кой. Virtus.Pro, в последните няколко месеца не са в много добра форма, но като се има предвид какъв stomp направиха на Vega Squadron вчера на nuke (16-2). Но няма как да пренабрегнем факта, че nuke е карта на Virtus.Pro, на която са доста добри. Все пак добре играха и да се надяваме така да продължи. Fnatic, през 2014 мисля, че беше, бяха считани за най-добрия отбор. А в последната 1 година нямат голям успех, откакто olofmeister беше injured и бяха направили смените с GODSENT не им помогнаха много и направиха обратно. Но все пак отборът не е същия какъвто беше, когато pronax беше в него. Така че този мач го считам за 50-50.

Като цяло това мисля за днешните мачове. Ако имате мнения, може да ги споделите в темата.

Може и да споделите, ако сте получили drop. Аз лично получих два drop-a вчера - Mirage & Overpass, които ги продадох, докато се скъпи в началото още и си поднових AWP скина. :D
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”