CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Относно настроиките на порт от БТК/Vivacom

За проблеми и въпроси, свързани с вашите сървъри...

Модератори: Екип C-Strike, Помощник-модератори

Относно настроиките на порт от БТК/Vivacom

Мнениеот Lihonq » 30 Апр 2017, 07:15

Значи понеже искам да си пусна сървър, но понеже съм с рутер и то на виваком с динамично ип искам да си наглася портовете за да мога да пусна с no-ip.
Но проблема е там, че като ги настроя не става.Имам сървъри от аренаплаи но искам да пусна 1 от моя комп и само тея портове ми пречат понеже е по различно.Вижте посочените снимки от мен : 1 2 3 4

И след като натисна запаметяване и си проверя порта е съвсем различен 48756 нещо подобно.
Рутера е Huawei.
Гледах дали има клипчета като за моя но не намерих.
Lihonq

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Относно настроиките на порт от БТК/Vivacom

Мнениеот M.K. » 14 Юли 2017, 08:25

По добре си наеми сървър и не се занимавай с глупости.
Последна промяна Reflex на 02 Май 2017, 13:11, променена общо 1 път
Причина: Нарушена точка 5 от правилата на форума !
M.K.

Аватар
V.I.P.
V.I.P.

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот GOTT MIT UNS » 15 Юли 2017, 13:16

Преди 6-7 сигурно и повече години бях на БТК и цаката беше следната. Пускаш сървъра и гледаш кой локален адрес ползва дали 192.168.1.1 или 192.168.1.2 и т.н. Влизаш в my.contact.bg и на съответния локален адрес "отваряш" портовете съответно и на двата протокола TCP/UDP. Както казаха по-нагоре въобще не се занимавай с виваком.
GOTT MIT UNS

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Lihonq » 20 Юли 2017, 10:32

GOTT MIT UNS написа:Преди 6-7 сигурно и повече години бях на БТК и цаката беше следната. Пускаш сървъра и гледаш кой локален адрес ползва дали 192.168.1.1 или 192.168.1.2 и т.н. Влизаш в my.contact.bg и на съответния локален адрес "отваряш" портовете съответно и на двата протокола TCP/UDP. Както казаха по-нагоре въобще не се занимавай с виваком.

Проблема е там, че аз нямам потребителско име/емайл и парола за там, а и в договора не намирам нищо подобно.
Lihonq

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот JackEyedJones » 20 Юли 2017, 10:46

Lihonq написа:
GOTT MIT UNS написа:Преди 6-7 сигурно и повече години бях на БТК и цаката беше следната. Пускаш сървъра и гледаш кой локален адрес ползва дали 192.168.1.1 или 192.168.1.2 и т.н. Влизаш в my.contact.bg и на съответния локален адрес "отваряш" портовете съответно и на двата протокола TCP/UDP. Както казаха по-нагоре въобще не се занимавай с виваком.

Проблема е там, че аз нямам потребителско име/емайл и парола за там, а и в договора не намирам нищо подобно.

Звънкаш на 123 и от техн. съппорт изискваш данните.
:coffee1:
JackEyedJones

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.

Назад към Помощ и въпроси за сървъри