Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Платформата за дигитална гейм дистрибуция на Electronic Arts
User avatar
NikolayDONG
V.I.P
V.I.P
Posts: 839
Joined: 14 Jan 2010, 20:31
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: lastsummerbg

Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by NikolayDONG »

Реших да създам темата, тъй като твърдо желаете раздел на тази тема, FIFA. Е, аз реших да не правим нов раздел на такава темата, и да създам само една тема, за да ни бъде и на нас модераторите по-лесно преглеждането на докладите.

Правила на темата!
  • Забранено е воденето на дискусии, не свързани с въпросните игри. Приятелските и странични разговори — на ЛС.
  • Строго забранени са масовите псувания и обиди към играч, или към някакво действие, от което сте недоволен.
User avatar
DrAgAnS-AKI PO PUTETO
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 21 Jan 2013, 18:39
Skype: toni_alekov
CS Nick: AKI PO PUTETO
Favorite version: CS: 1.6

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by DrAgAnS-AKI PO PUTETO »

Има ли начин да играя FIFA 13 онлайн без да я купувам ?
User avatar
Slays IYI
Потребител
Потребител
Posts: 666
Joined: 16 Jun 2011, 22:47
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 765611980960040

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by Slays IYI »

DrAgAnS-AKI PO PUTETO wrote:Има ли начин да играя FIFA 13 онлайн без да я купувам ?
Не.
User avatar
fElder OFWGKTA
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 82
Joined: 18 Nov 2012, 20:03
Skype: denislavbo
CS Nick: fElder
Favorite version: CS: Condition Zero
Steam Community ID: fElderdapls
Location: при Пенка от съседното село

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by fElder OFWGKTA »

EA ме разбиха. Вярно че игриците са хубави и имат възможности, но аз не съм от хората които обичат да им продават същото. Тоест целя да кажа, че Fifa 9 , 11 или колкото са там , та те предлагат почти 1 към 1. Графиката не е променена, а пък и не са вкарали нищо ново , нямам думи. Правят 1 игра на 5 дни, но всичките им игри не предлагат нещо по-различно... Иначе като цяла зарибяват и двете игри , магията на футбола. :D
User avatar
SirBlacKJesus
Потребител
Потребител
Posts: 183
Joined: 08 Apr 2008, 13:16
Skype: s.bozhinov
CS Nick: United
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: unitedbg

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by SirBlacKJesus »

HipHopeLess wrote:EA ме разбиха. Вярно че игриците са хубави и имат възможности, но аз не съм от хората които обичат да им продават същото. Тоест целя да кажа, че Fifa 9 , 11 или колкото са там , та те предлагат почти 1 към 1. Графиката не е променена, а пък и не са вкарали нищо ново , нямам думи. Правят 1 игра на 5 дни, но всичките им игри не предлагат нещо по-различно... Иначе като цяла зарибяват и двете игри , магията на футбола. :D
Прочети updates от FIFA Soccer 2011/FIFA Soccer 2012/ FIFA Soccer 2013.
След това си ги изтегли 1 по 1 или си ги купи и играй с един и същ отбор на Carrer Mode поне 1 сезон. И тогава кажи че са еднакви.
А Графиката на FIFA Soccer 2013 като я играя на "High" на графика 1440x900 и ми е много по-добре от колкото на FIFA Soccer 2012.
От друга страна FIFA Soccer 2013 добавя нова реализация със First Touch Control отделно самото движение на играчите е много по-реалистично смисъл дрибълът.
И в FIFA Soccer 2013 са намалили възможностите на Finese shoot(фалцов удар) докато в FIFA Soccer 2012 почти всеки удар с финес беше ГОЛ. :o
А отделно производството на играта трябва да стане за по-малко от 7-8 месеца. Като се има в предвид че наново трябва да се правят всички неща.
От финтове, движения след гол, движения на играчите с топка и без топка и още много неща.
Отделно екип от EA Sports трябва да обиколи 30 футболни лиги и да направи 3D снимки на всеки 1 играч на всеки 1 отбор от тези 30 Football Leagues.
Така че си задръж критиките. Ако нещо не ти харесва просто не го купувай(ако изобщо си купил някоя от FIFA Soccer 11-13.
EA са умрели за това че 1 българин не е закупил FIFA 12-13 нищо, че всяка 1 нова FIFA подобрява рекорд за най-много продадени копия на играта в първите 5 дни.
Тази година с пускането на FIFA 13 в първите два дни са изкупени над 1 230 000 копия а в първите 5 общо над 4 500 000 копия повярвай ми Ea Sports слабо ги вълнува мнението на 1 българче даже може да се каже и на всички българи при положение, че са включени 30 футболни лиги без нашите 2 - A Group, B Group.
И нека се върна към съществената част - като не ти харесва не я купувай. Ако ти харесва и немаш пари си я тегли (rofl) :clapp:
User avatar
y0nkicha
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 21 Jun 2011, 22:40
Skype: ionko.stoqnov1
CS Nick: y0nkicha
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: y0nkicha

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by y0nkicha »

До кога да чакам, всичко съм си въвел, имам регистрация..

Image
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

То може да имаш регистрация (на EA акаунт, т.е. origin акаунт), но това НЕ значи, че в него имаш въведен оригинален НЕизползван FIFA 10 ключ, нали? Така като гледам в горния десен ъгъл - „Offline Profile“, т.е. ясна работата (пиратска история). Не знам как очакваш да си „verify“-нат пиратския акаунт и да играеш MP.
User avatar
NikolayDONG
V.I.P
V.I.P
Posts: 839
Joined: 14 Jan 2010, 20:31
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: lastsummerbg

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by NikolayDONG »

Имам въпрос относно FIFA и PES за PS2. Тъй като сега лятото ще съм един месец в Италия и си мислех да взема playstation-а ми там, че да разцъквам. Обаче се чудя, дали FIFA, дали PES. Искам да играя повече FIFA, но се опасявам за грозната графика. Дали е така добра, както на PC?
User avatar
enco
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 10 Jul 2010, 16:45

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by enco »

NikolayDONG wrote:Имам въпрос относно FIFA и PES за PS2. Тъй като сега лятото ще съм един месец в Италия и си мислех да взема playstation-а ми там, че да разцъквам. Обаче се чудя, дали FIFA, дали PES. Искам да играя повече FIFA, но се опасявам за грозната графика. Дали е така добра, както на PC?
Графиката не е толкоав гадна на фифата според мен. Играя лично повече пес-а , тъй като е по - реалистична с движения и т.н. Колкото до фифата е по - добре, че има повече първенства, но лично според мен графиката не би трябвало да е лоша, и все пак незнам де, на един приятел му е много добра графика, незнам, но според мен пес-а е по - добре.
User avatar
imaginarily.
Потребител
Потребител
Posts: 25
Joined: 11 Jan 2015, 02:48
Skype: somewherebro
CS Nick: super si tupakkkkk
Favorite version: CS: 1.6
Location: Плевен

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by imaginarily. »

Изтеглих си Origin за да играя FIFA online но неможах да си направя, регистрация и сега фифата не иска да тръгне, някой може ли да каже що става така и някой може ли да ми даде регистрация в Origin която не ползва
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

След свалянето на Origin Client-а се логваш в EA акаунтът си през сайта или през клиента, добавяш играта в кошницата, закупуваш я, давайки нужните пари за нея, играта ти се „залепя“ за акаунтът и, сваляш и тогава вече ще можеш да играеш ONLINE. Така е било винаги.
User avatar
imaginarily.
Потребител
Потребител
Posts: 25
Joined: 11 Jan 2015, 02:48
Skype: somewherebro
CS Nick: super si tupakkkkk
Favorite version: CS: 1.6
Location: Плевен

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by imaginarily. »

Не бе когато си правя регистрация на Public ID незнам какво трябва да пиша
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

What is an EA ID / ID? – все тая, важното е да не е заето. А още по-важното е да си ЗАКУПИЛ (с реални пари) играта или да я закупиш след регистрацията на EA акаунт. 95% от заглавията с онлайн режими са ПЛАТЕНИ изцяло, останалите са разни демота или безплатни F2P (доста от които бозави).
User avatar
korchev12
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 29 Oct 2015, 22:03

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by korchev12 »

Има ли начин да играя ФИФА 12,13,14 в мрежата без да я копувам или PES с един мой приятел искаме да цъкаме някоя игра с футбол но ни омръзна от фифа 11 и от по старите.
User avatar
Independent.
Потребител
Потребител
Posts: 114
Joined: 01 Oct 2012, 15:25

Re: Всякакви дискусии, свързани с FIFA / PES — тук

Post by Independent. »

Защо заглавието включва думата "PES"? Темата е пусната в раздела на Origin, а Origin не предлага PES, малко объркващо е.
Post Reply

Return to “Origin”