CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Търсите играчи за отбор, или си търсите такъв? Пишете тук!

Всичко за популярната алтернатива на DotA

Модератори: Екип Развлечение, Помощник-модератори

Търсите играчи за отбор, или си търсите такъв? Пишете тук!

Мнениеот GrifflysT » 25 Фев 2016, 01:58

Правила:
    - Забранено е един същи отбор / играч да пуска по няколко поста, с цел да бъде забелязан. Публикувате само1 пост, в който описвате отбора / себе си / изискванията си и т.н. !
    - Задължително оставяйте контакт за връзка - никнейм в играта / скайп / ts/curse/друг voice-chat клиент id !
    - Старайте се да бъдете колкото се може по-изчерпателни при публикуването на описание / изисквания - devision, main lane, силни и слаби страни (като например shot calling, analysing, playing style, etc), и т.н. !
    - Забранени са кандидатурите към определен отбор / предложения към определен играч в темата. Използвайте контакта, оставен от автора на поста, за да се свържете с него.
GrifflysT

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Клана `AsTrA[L] си търси сериозни и хитващи играчи

Мнениеот AiRoX » 07 Май 2016, 14:34

Бланка за кандидатстване
1. Име:
2.Години(минимум 14):
3.Имате ли опит в отборна игра:
4.Имате ли стийм акаунт(незадалжително):
5.Познавате ли Радио командите:
6.Имате ли микрофон:
7.Скайп за връзка:

Титуляри
1.`AsTrA[L]|AiRoX
2.`AsTrA[L]|Skull
3.Набира се
4.Набира се
5.Набира се

Резерви
1.Набира се
2.Набира се
Последна промяна ZERO. на 11 Юни 2016, 14:41, променена общо 1 път
Причина: Това не е тема за Counter-Strike, а за Lwague of Legends. Ако пък си искал тука да пишеш, кажи да махна смаляването. А ако не знаеш къде да пишеш, драсни ми едно ЛС и ще ти дам линк.
AiRoX

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Търсите играчи за отбор, или си търсите такъв? Пишете ту

Мнениеот hiphopmusic » 07 Окт 2016, 12:27

Търся си отбор в EUNE Gold 2 в промо за 1 съм, можех и по нагоре просто не играя почти ранкед... Основната линия която играя е Top, но като цяло мога да играя всички линии. Проблема с другите линии в момента е че съм с нов акаунт и нямам много герои иначе се справям добре :wink: текущия ми ник е "CkPoTyM" в ЕUNE Server
hiphopmusic

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот joantasov » 07 Окт 2016, 13:45

EUNE, Още няколко игри и ще стана диамант. Играя каквото дойде и най-вече Adc/Support. На който му се цъка сериозно да казва.
joantasov

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот martoigracha » 20 Апр 2017, 22:59

Търся си отбор. Никнейм в играта : martin4us1997(EUW). Най-добър съм в : 1.гората 2.мид 3.топ . Силната ми страна е, когато играя в гората. Мисля, че съм един от най-добрите(без майтап). Слабата ми страна е, че не мога да играя ейдиси и съпорт изобщо. Ейдиси и съпорт са ми най-трудните и не ги играя никога.
martoigracha

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.
Играчите на CSGO.one обявиха, че се разделят с уебсайта за залози на скинове, след като от тях е поискано да нагласят няколко онлайн мача.

Назад към League of Legends