[BGSAMP.NET] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Място, където да пускате теми за вашите GTA сървъри.
User avatar
kitin.dll
Потребител
Потребител
Posts: 157
Joined: 02 Jun 2016, 17:52
Skype: zabraih ;(
CS Nick: (*knoxS*)
Favorite version: CS: 1.6

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by kitin.dll »

Сървъра е пълна скръб... Админите си обиждат както им е кеф, хората с по-висш ранк премахват администраторски права от SMS Админите без причина, в сървъра не се спазват правила от играчите и админите не вземат никакви мерки, поне аз това съм забелязал... Не ме кефи и не струва.
User avatar
SpY
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2013, 14:11
Skype: spy.pwr

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by SpY »

AGZP wrote:Сървъра е пълна скръб... Админите си обиждат както им е кеф, хората с по-висш ранк премахват администраторски права от SMS Админите без причина, в сървъра не се спазват правила от играчите и админите не вземат никакви мерки, поне аз това съм забелязал... Не ме кефи и не струва.
Ами много ясно, че така ще кажеш след като вчера ти махнахме правата. Сега е удобно да ни наплюеш едно яко, нали? Защо не спомена за всичките злоупотреби, които ти направи? Неправилното използване на /jail и /unjail, многото псувни и обиди, които изпонаписа по адрес на почти всички в сървъра докато си имаше админ правата. Жалка работа си пич.
Представих нашето виждане за нещата, всички критики, които си отправил срещу нас, не са верни. Повече няма да ти отговарям на глупостите тук. Лек ден!
User avatar
RadoBGG
Потребител
Потребител
Posts: 17
Joined: 30 Aug 2016, 14:48
Skype: ЛС.
CS Nick: RadoBGG
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: RadoBGG
Location: Пловдив

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by RadoBGG »

Сървърчето е Отлично направен както и много се играе евала , Марто (SpY) !
User avatar
Stefan AMG
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 01 May 2017, 23:09

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by Stefan AMG »

Здравейте! Аз съм нов в сървъра, но като вляза ми иска една парола, пише че акаунта ми е регистритан и ми иска тази парола, пиша всякакви пароли но не става! Моля помогнете ми! Благодаря ви предварително.
User avatar
SpY
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2013, 14:11
Skype: spy.pwr

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by SpY »

Stefan AMG wrote:Здравейте! Аз съм нов в сървъра, но като вляза ми иска една парола, пише че акаунта ми е регистритан и ми иска тази парола, пиша всякакви пароли но не става! Моля помогнете ми! Благодаря ви предварително.
Здравей,
Извинявай за закъснелия ми отговор!
Как е никът, който използваш? Явно вече има човек, който го е регистрирал и използва.

ОБНОВЛЕНИЕ НА СЪРВЪРА - 01.08.2017 г.
За да видите всички нови неща, посетете http://bgsamp.net/f/viewtopic.php?f=8&p ... 41b#p37372
User avatar
MitkoLTD
Потребител
Потребител
Posts: 124
Joined: 07 Mar 2015, 12:53
Skype: НА-ЛС
CS Nick: Vankka4K
Favorite version: other
Steam Community ID: jhonx12

Re: [BGSAMP.NET] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by MitkoLTD »

Без спорни лидери са просто нямат равни в България приятна обстановка за игра добри Администратори и сървъра е направен като хората когато вляза да поиграя не искам да излизам абе просто уникални.
User avatar
Zzangel
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 03 Nov 2017, 05:49

Re: [BGSAMP.NET] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by Zzangel »

уникален сървър харесва ми :clapp: :clapp: :clapp: :clapp: :clapp:
User avatar
Suzuki Vitara
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 27 May 2018, 14:26

Re: [BGSAMP.NET] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Post by Suzuki Vitara »

Сървъра е страхотен, поддръжката на ниво, админите на ниво, браво! :clapp: :clapp: :clapp: Заслужава си да се влезе и да се играе в него! :o :o :o
Post Reply

Return to “Реклама на GTA SA:MP сървъри”