[BGSAMP.NET] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3.7]

Място, където да пускате теми за вашите GTA сървъри.
User avatar
dangercs
Потребител
Потребител
Posts: 15
Joined: 16 Dec 2012, 18:45
Contact:

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by dangercs »

1. Премахнати са съобщенията от рода на "SpY отиде на /aa"
2. Добавени са балони, които вие можете да управлявате сами на /lsair
3. Добавена е писта (/tokyo) по предложение на играч
4. Сървърът е обновен до 0.3z версия на SA:MP
5. Добавена е ракета до Луната(/rocket)

Почти всеки ден се добавя по нещо ново.
Заповядайте! :)
User avatar
Barry Allen
The Flash
The Flash
Posts: 291
Joined: 18 Jan 2009, 15:15
CS Nick: Axemption
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: axemption

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by Barry Allen »

Ето ви една снимка на чат между Генади и старият му администратор Drax.Мисля,че може да разберете кой ви съботира главно.

Поздрави,
Стефан "MrTinder" Игнатов
User avatar
ioannidis
Потребител
Потребител
Posts: 40
Joined: 07 Sep 2012, 22:06

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by ioannidis »

PLsShouldbeKilled wrote:Ето ви една снимка на чат между Генади и старият му администратор Drax.Мисля,че може да разберете кой ви съботира главно.

Поздрави,
Стефан "MrTinder" Игнатов
Ма глупости осама не е такъв той е най честния на света той чужди сървъри не флооди не си играйте с фотошопа еееее ама... :sarcastic_hand: :tease: :bigsmile:
Едит: Ето и чатлог между дракс и едно момче: http://rghost.net/private/52509812/7369 ... 5a40a92964
За достоверност ето и част от лога в снимки:
http://prikachi.com/images/123/7078123Z.jpg
http://prikachi.com/images/123/7078123Z.jpg
User avatar
dangercs
Потребител
Потребител
Posts: 15
Joined: 16 Dec 2012, 18:45
Contact:

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by dangercs »

Аз като собственик на hotcs.eu и системен администратор в danger-cs.eu и reason-cs.info много пъти съм блокирал флууд от telnet.
На Осамата искам да кажа само, че не му прави чест. :o
User avatar
Osama
Потребител
Потребител
Posts: 68
Joined: 24 Mar 2008, 21:56

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by Osama »

Аз съм клиент на телнет и не нося отговорности за хора които са на моя доставчик. Въпросните проблеми по сървъра от преди 1 месец идваха от ioannidis и неговия приятел, но го разбрах по късно. Както и друг път съм казвал HotCS.eu са единствените които наистина правят нещо различно, а не се мъчат да копират. За това имат доста играчи сравнение с други БГ сървъри като този на ioannidis.

@ioannidis ти може да си развиваш раздела у форума на pawno където сте се събрали хора и се мъчите да правите мизерии в Телнет. Сървъри като HotCs.eu се развиват, а вие си седите на ниво 0.
User avatar
[BG]LifeStyle
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 20 Dec 2012, 19:40

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by [BG]LifeStyle »

Osama wrote:Аз съм клиент на телнет и не нося отговорности за хора които са на моя доставчик. Въпросните проблеми по сървъра от преди 1 месец идваха от ioannidis и неговия приятел, но го разбрах по късно. Както и друг път съм казвал HotCS.eu са единствените които наистина правят нещо различно, а не се мъчат да копират. За това имат доста играчи сравнение с други БГ сървъри като този на ioannidis.

@ioannidis ти може да си развиваш раздела у форума на pawno където сте се събрали хора и се мъчите да правите мизерии в Телнет. Сървъри като HotCs.eu се развиват, а вие си седите на ниво 0.
А ти както винаги се опитваш да премахнеш конкуренцията, която се развива. като hotcs, така че не говори.. Не знам, защо коментираш при положение, че ти самия се опитваш да направиш мръсно на другите.
User avatar
Osama
Потребител
Потребител
Posts: 68
Joined: 24 Mar 2008, 21:56

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by Osama »

[BG]LifeStyle wrote:
Osama wrote:Аз съм клиент на телнет и не нося отговорности за хора които са на моя доставчик. Въпросните проблеми по сървъра от преди 1 месец идваха от ioannidis и неговия приятел, но го разбрах по късно. Както и друг път съм казвал HotCS.eu са единствените които наистина правят нещо различно, а не се мъчат да копират. За това имат доста играчи сравнение с други БГ сървъри като този на ioannidis.

@ioannidis ти може да си развиваш раздела у форума на pawno където сте се събрали хора и се мъчите да правите мизерии в Телнет. Сървъри като HotCs.eu се развиват, а вие си седите на ниво 0.
А ти както винаги се опитваш да премахнеш конкуренцията, която се развива. като hotcs, така че не говори.. Не знам, защо коментираш при положение, че ти самия се опитваш да направиш мръсно на другите.
Ти предполагам си "berbatov" другия от екипа http://pawnobg.info/ които пише в разделчето "как да правите мизерии в телнет." Сигурно след 1 месец ще направите раздел и за HotCs.eu как да правите мизерии ingame и в него. Аз не се мъча да премахвам никой вие сами не се развивате. Има точно 3 сървъра реално на SA-MP в които играят хорa и които се развиват!
User avatar
[BG]LifeStyle
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 20 Dec 2012, 19:40

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by [BG]LifeStyle »

Osama wrote:
[BG]LifeStyle wrote:
Osama wrote:Аз съм клиент на телнет и не нося отговорности за хора които са на моя доставчик. Въпросните проблеми по сървъра от преди 1 месец идваха от ioannidis и неговия приятел, но го разбрах по късно. Както и друг път съм казвал HotCS.eu са единствените които наистина правят нещо различно, а не се мъчат да копират. За това имат доста играчи сравнение с други БГ сървъри като този на ioannidis.

@ioannidis ти може да си развиваш раздела у форума на pawno където сте се събрали хора и се мъчите да правите мизерии в Телнет. Сървъри като HotCs.eu се развиват, а вие си седите на ниво 0.
А ти както винаги се опитваш да премахнеш конкуренцията, която се развива. като hotcs, така че не говори.. Не знам, защо коментираш при положение, че ти самия се опитваш да направиш мръсно на другите.
Ти предполагам си "berbatov" другия от екипа http://pawnobg.info/ които пише в разделчето "как да правите мизерии в телнет." Сигурно след 1 месец ще направите раздел и за HotCs.eu как да правите мизерии ingame и в него. Аз не се мъча да премахвам никой вие сами не се развивате. Има точно 3 сървъра реално на SA-MP в които играят хорa и които се развиват!
:sarcastic_hand: Аз не съм berbatov.. LifeStyle се пиша и не правя никакви теми за правене на мизерии. Другия път като коментираш бъди сигурен в това, което казваш.
User avatar
dangercs
Потребител
Потребител
Posts: 15
Joined: 16 Dec 2012, 18:45
Contact:

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by dangercs »

Не искам да заемам ничия страна, но е факт, че flood-ването, крашването и подобни мизерии не прави чест на никого.
След като смяташ даден сървър за конкуренция, опитай се да подобриш твоя дотолкова, че да стане по-добър от конкурентния, а не да флуудваш и да правиш мизерии, при което твоят сървър пак ще си остане зле.
User avatar
ioannidis
Потребител
Потребител
Posts: 40
Joined: 07 Sep 2012, 22:06

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by ioannidis »

Osama wrote:Аз съм клиент на телнет и не нося отговорности за хора които са на моя доставчик. Въпросните проблеми по сървъра от преди 1 месец идваха от ioannidis и неговия приятел, но го разбрах по късно. Както и друг път съм казвал HotCS.eu са единствените които наистина правят нещо различно, а не се мъчат да копират. За това имат доста играчи сравнение с други БГ сървъри като този на ioannidis.

@ioannidis ти може да си развиваш раздела у форума на pawno където сте се събрали хора и се мъчите да правите мизерии в Телнет. Сървъри като HotCs.eu се развиват, а вие си седите на ниво 0.
С какво право ме обвиняваш че аз съм ти флоодвал сървъра без да разполагаш с никакви доказателства? Първо виж ти как си карал Дракс да флоодва другите сървъри, а после говори кой те е флоодил и кой не.
За Hot-Cs няма и нужда да правя такъв раздел, тъй като голяма част от хаковете там са разрешени, а пък за някои има само леки наказания, а и това е просто дрифт/стънт сървър.
Osama wrote:Ти предполагам си "berbatov" другия от екипа http://pawnobg.info/ които пише в разделчето "как да правите мизерии в телнет." Сигурно след 1 месец ще направите раздел и за HotCs.eu как да правите мизерии ingame и в него. Аз не се мъча да премахвам никой вие сами не се развивате. Има точно 3 сървъра реално на SA-MP в които играят хорa и които се развиват!
berbatov съм аз, и не съм направил раздел как да се правят мизерии в телнета, а просто как играчите да могат да се възползват от някои бъгове/трикове, и също така как могат да си чийтват без да може да ги хване админ. Не мисля, че в това има нещо ненормално, защото все пак телнет е най играния сървър в бг, и там платените услуги са прекалено скъпи, а аз просто давам съвети как могат да се използват някои варианти и алтернативи на някои от тези платени услуги съвсем безплатно чрез хакове/бъгове.
User avatar
Cstrike
Local GGN Admin
Local GGN Admin
Posts: 57
Joined: 01 Jul 2013, 13:49
Skype: nikolai-
Steam Community ID: Ludaka14

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by Cstrike »

Те скоро там пари ще ти искат да се регистрираш разбираш ли искат ти пари за най малкото нещо.
-
А сега по темата този сървър е супер и се надявам да не се развива като телнет да се искат пари за всичко :o
User avatar
SpY
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 24 Jul 2013, 14:11
Skype: spy.pwr

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by SpY »

Вчера всичко беше рестартирано. Има много свободни къщи и бизнеси! Играчите трябва да печелят пари и да ги използват пълноценно!
User avatar
Elly
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 03 Mar 2014, 12:34

Re: [HotCS.EU] Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by Elly »

Здравейте приятели. Ето и новото от нас!
Скучната планинска къща вече няма да е скучна! :)
Ето ви и малко снимки :)
http://prikachi.com/images.php?images/300/7511300I.png
http://prikachi.com/images.php?images/307/7511307z.png
http://prikachi.com/images.php?images/308/7511308H.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/309/7511309V.png
User avatar
ATANASOW
V.I.P
V.I.P
Posts: 103
Joined: 10 Sep 2013, 15:58
Skype: mitko_pz70
CS Nick: m17k0' - [One Shot]
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: nikebg
Location: Пазарджик , България

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by ATANASOW »

Е такъв страхотен сървър не съм виждал евала ... :D
User avatar
BoBo banat sam
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 21 Sep 2014, 13:33

Re: Bulgarian SA:MP Server 24/7 [0.3z]

Post by BoBo banat sam »

unbam me plssssssssss
Last edited by Chakmakov on 25 Dec 2014, 16:41, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена 1т от правилата на форума | Писането на кирилица е задължително
Post Reply

Return to “Реклама на GTA SA:MP сървъри”