Общи дискусии относно Dota 2

Дискусии относно съревнователната игра Dota 2 на Valve.
Post Reply
User avatar
nStoyanov
Потребител
Потребител
Posts: 63
Joined: 22 Feb 2010, 22:35
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: nstoyanov
Contact:

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by nStoyanov »

Вие си купувате достъп до Бета версията на играта, когато излезне официално ще е безплатна, тоест когато я направят напълно (всички герои бъдат добавени, всички бъгове изчистени, всичко се балансира и тнт...)
Никой не те е карал да си даваш парите за нещо безплатно, но много хора го правят, защото не могат да изчакат официалното излизане на играта... С една дума играта още не е излезнала, това за което си дават парите много хора е Бета версията... Която всеки може да спечели безплатно от playdota.com, там се раздават по стотици безплатни покани на ден...
User avatar
joantasov
Потребител
Потребител
Posts: 364
Joined: 12 Feb 2011, 16:40
Skype: Не можах да си взема :(
CS Nick: TheNinja
Favorite version: CS: Source
Steam Community ID: NinjaStylle

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by joantasov »

norby wrote:
nStoyanov wrote:Никога е нямало и няма да има такава която да се купува за да се играе...
O M G ! Може да се вземе като Gift, дори аз съм купил от SHERIFA, и още много други хора. Как смяташ, че цял свят я играят 24/7 ? :reve:
Аз пък например получих 1 копие от playdota.com....другото го купих като каруцар, но после извадих късмета и взех Terraria+Tf2 expensive items
User avatar
xstrong
Потребител
Потребител
Posts: 428
Joined: 25 Feb 2009, 14:56
Skype: ЛС

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by xstrong »

Като спечелиш от playdota дават ли ти и гифт който да подариш на приятел ? Аз пък още нямам късмет...2 месеца вече без код :D
User avatar
dreamwalker-
Потребител
Потребител
Posts: 128
Joined: 23 Jul 2012, 21:50

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by dreamwalker- »

nStoyanov wrote:Вие си купувате достъп до Бета версията на играта, когато излезне официално ще е безплатна, тоест когато я направят напълно (всички герои бъдат добавени, всички бъгове изчистени, всичко се балансира и тнт...)
Никой не те е карал да си даваш парите за нещо безплатно, но много хора го правят, защото не могат да изчакат официалното излизане на играта... С една дума играта още не е излезнала, това за което си дават парите много хора е Бета версията... Която всеки може да спечели безплатно от playdota.com, там се раздават по стотици безплатни покани на ден...
Благодаря ти! Това не го знаех, не ми триите коментара смятам, че ще е нужен за други като мен.
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

nStoyanov wrote:…Която всеки може да спечели безплатно от playdota.com, там се раздават по стотици безплатни покани на ден...
Да, всеки, ама не баш. Знам още хора, чакащи и до днес без достъп до Dota 2 (т.е. 11 месеца чакане).
xstrong wrote:Като спечелиш от playdota дават ли ти и гифт който да подариш на приятел ? Аз пък още нямам късмет...2 месеца вече без код :D
Е, щом 2 месеца си чакал… може и още няколко да поизчакаш :D.
Image
User avatar
MightyMe
Потребител
Потребител
Posts: 226
Joined: 24 Dec 2009, 15:07
Location: Wild Wild West
Contact:

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by MightyMe »

¦•••SHERIFA•••¦ wrote:
nStoyanov wrote:…Която всеки може да спечели безплатно от playdota.com, там се раздават по стотици безплатни покани на ден...
Да, всеки, ама не баш. Знам още хора, чакащи и до днес без достъп до Dota 2 (т.е. 11 месеца чакане).
xstrong wrote:Като спечелиш от playdota дават ли ти и гифт който да подариш на приятел ? Аз пък още нямам късмет...2 месеца вече без код :D
Е, щом 2 месеца си чакал… може и още няколко да поизчакаш :D.
Image
Може и с чакането да си останеш. Аз спечелих ключ от playdota, който беше активиран. Даже не ми писаха да ми обеснят защо е станала грешката.
User avatar
SirBlacKJesus
Потребител
Потребител
Posts: 183
Joined: 08 Apr 2008, 13:16
Skype: s.bozhinov
CS Nick: United
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: unitedbg

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by SirBlacKJesus »

А аз чакам от 5 месеца за ключ от playdota :D Но WildBeast ми помогна и получих 1 копие на Dota 2 :P
User avatar
armin van buuren.
V.I.P
V.I.P
Posts: 587
Joined: 03 Dec 2011, 23:05
CS Nick: Armin only
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: mo4u
Location: Стъпил на дъното..^^
Contact:

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by armin van buuren. »

Аз тази игра не ми харесва, но уважавам труда на Valve 1 ден както си стоя и гледам имам Dota 2/dota test.... :D
Искаш ли играта не я получаваш, а ако не я искаш ще я получиш що винаги така става не знам
User avatar
Who KnowZ
Hot as fire
Posts: 91
Joined: 19 Aug 2009, 22:42
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: in the middle of nowhere
Contact:

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by Who KnowZ »

Тук мисля, че Blizzard щяха да покажат изкуство за разлика от VALVe, които не са се постарали много особено. На мен лично играта ми се вида леко проста от страна на модели, текстури, графика и т.н.. Не знам, но Heroes of Newerth изглежда по-добре от Dota 2, а уж това трябваше да е нещо наистина добро. Героите изглеждат децки (няма я онази зловеща визия в героите), интерфейса тъп и... като цяло не ми допадна. Ще си остана на Gerana. И все пак, играта не е толкова зле, но просто в сравнение с класика останах леко изумен. Разбира се, ще чакаме и официалната версия на играта.
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by Xen »

SUPREME wrote:Тук мисля, че Blizzard щяха да покажат изкуство за разлика от VALVe, които не са се постарали много особено.
Кажи ми, че се шегуваш… Blizzard DOTA е 10 пъти по-голяма шега с DotA, а Dota 2 се представя отлично засега въпреки, че Valve не са работили преди върху такива игри — спарили са се отлично със задачата по мое мнение.
User avatar
CyberBG
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 20 Jul 2012, 18:58
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: l33tcyber
Location: Germany

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by CyberBG »

Дота 2 ще бутне всичката конкуренция въпреки, че до сега както каза wild не са се занимавали valve с игри от този сорт. Много голяма роля играе това, че именно създателите на Dota->Icefrog, се занимават главно с Дота 2. Не знам какъв трябва да си, че да кажеш, дота 2 е по-зле от еди коя си игра подобна на дота ... Гледайте малко liveplay и ще се обедите ..

П.Т: Някаква информация горе долу до кога ще излезе дота 2?
User avatar
Who KnowZ
Hot as fire
Posts: 91
Joined: 19 Aug 2009, 22:42
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: in the middle of nowhere
Contact:

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by Who KnowZ »

При положение, че първо е излязла DotA [DotA Allstars направена от... (не се сещам в този момент)], а DotA 2 е излязла по нея със абсолютно всичко copy-paste и най-тъпото, разваляйки онези зловещи герои in-game, въобще не съм съгласен с мисълта, че се шегувам. Напротив, Blizzard са си Blizzard. VALVe са си VALVe. VALVe са майстори в едно, Blizzard в друго. Не казвам, че не са се справили добре, но като човек, който играе от 7 години DotA, бих казал, че с това останах разочарован, лично АЗ.
CyberBG wrote:Дота 2 ще бутне всичката конкуренция въпреки, че до сега както каза wild не са се занимавали valve с игри от този сорт. Много голяма роля играе това, че именно създателите на Dota->Icefrog, се занимават главно с Дота 2. Не знам какъв трябва да си, че да кажеш, дота 2 е по-зле от еди коя си игра подобна на дота ... Гледайте малко liveplay и ще се обедите ..

П.Т: Някаква информация горе долу до кога ще излезе дота 2?
За твое сведение той (IceFrog) не е създател на DotA Allstars. Виждам, че си далеч от истините, затова няма да коментирам по-нататък. Плюс това изказвам индивидуално мнението си за играта, която съм я играл, а не по - някакви liveplay и разни ...

П.П.
Steve "Guinsoo" Feak е създателят на DotA Allstars картата към Warcraft III (Blizzard), който в по-късен етап се отказва от започнатото и след това се заема IceFrog.
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Виждам, че се намери (след дълго чакане, търсене и т.н.) още един „стар“ геймър и напред с мат'риала, за да не излезе накрая, че само аз пиша едно и също и знаяйки историите на „DotA-Based“ игрите :). gut. Добре се развива темата.
User avatar
Fkn0wned.net
Потребител
Потребител
Posts: 100
Joined: 03 May 2011, 23:22

Re: • Dota 2 — ще бъде „Free 2 Play“ игра •

Post by Fkn0wned.net »

За какво ви е DotA 2 , след като и без това сте 'noobs' :/ ! DotA 2 може да вземете почти от всякъде вече.
Още когато беше early closed beta имаше ~100 човека и половината не знаеха какво става :(

П.С. Мисля, че имат още 16-17 героя и я пускат :reve:
Post Reply

Return to “Dota 2”