Ценова листа в кат

Дискусии, свързани с МПС.
Locked
User avatar
thedonmakaveli
Потребител
Потребител
Posts: 290
Joined: 29 Apr 2011, 09:02
Steam Community ID: intercoolerbg
Location: Варна

Ценова листа в кат

Post by thedonmakaveli »

Здравейте понеже вече минах всички изпити с успех :heat: :clapp: Сега идва ред да си пусна документите в КАТ, но искам да направя експресна поръчка. Ако някой може да ме упъти колко горе-долу струва и колко време се чака (Ако има значение за града в който се изкарва- Варна) ?
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Ценова листа в кат

Post by shhnedo »

През Април 2012г. експресната поръчка струваше 55 лева(25-30 ако си пенсионер/инвалид, мисля). Ако не са го променили, приготви си парите и тичай в КАТ. Ако, пък, са го променили, пак тичай до КАТ и питай там, за да си максимално сигурен, вместо да искаш информация от хора, които евентуално го карат на спомен.
User avatar
thedonmakaveli
Потребител
Потребител
Posts: 290
Joined: 29 Apr 2011, 09:02
Steam Community ID: intercoolerbg
Location: Варна

Re: Ценова листа в кат

Post by thedonmakaveli »

shhnedo wrote:През Април 2012г. експресната поръчка струваше 55 лева(25-30 ако си пенсионер/инвалид, мисля). Ако не са го променили, приготви си парите и тичай в КАТ. Ако, пък, са го променили, пак тичай до КАТ и питай там, за да си максимално сигурен, вместо да искаш информация от хора, които евентуално го карат на спомен.
Мерси, ако някой знае нека каже за по точна информация :)

-- 01 Сеп 2015 11:16 --

Днеска ходих и ще дам малко инфо(Говоря за гр.Варна в другите градове може да са различни цените)
Трябват ви:
Лична карта
БЧК
Медицинско от личния ви лекар
Диплома за основно образование(8 клас)- 2 копия и оригинала
Цените са:
30 дневна: 25 лв.
10 дневна: 50 лв.(Цената става 57лв. защото се плаща на банка)
User avatar
Wakaflocka
V.I.P
V.I.P
Posts: 1137
Joined: 12 Jun 2012, 15:56
Location: У кръчмата на село

Re: Ценова листа в кат

Post by Wakaflocka »

Аз платих 25 лева за 30 дневната и след 7 дена беше готова.
User avatar
thedonmakaveli
Потребител
Потребител
Posts: 290
Joined: 29 Apr 2011, 09:02
Steam Community ID: intercoolerbg
Location: Варна

Re: Ценова листа в кат

Post by thedonmakaveli »

Wakaflocka wrote:Аз платих 25 лева за 30 дневната и след 7 дена беше готова.
Радвам се. Аз я пуснах на 01/09 (Тоест вчера) И ще напиша кога е готова, но аз си пуснах бърза поръчка. :)
User avatar
Wakaflocka
V.I.P
V.I.P
Posts: 1137
Joined: 12 Jun 2012, 15:56
Location: У кръчмата на село

Re: Ценова листа в кат

Post by Wakaflocka »

Няма смисъл да пускаш бързата поръчка. Плащаш двойно + 7 лева такса за банката и чакаш 7-8 дена (поне така знам). Ама то вече зависи и от КАТ, ако им се занимава доста бързо ще ти я изкарат.
User avatar
thedonmakaveli
Потребител
Потребител
Posts: 290
Joined: 29 Apr 2011, 09:02
Steam Community ID: intercoolerbg
Location: Варна

Re: Ценова листа в кат

Post by thedonmakaveli »

Wakaflocka wrote:Няма смисъл да пускаш бързата поръчка. Плащаш двойно + 7 лева такса за банката и чакаш 7-8 дена (поне така знам). Ама то вече зависи и от КАТ, ако им се занимава доста бързо ще ти я изкарат.
Така е прав си, но я пуснах бърза понеже ми трябва бързо, иначе на тес мошеници не бих им ги дал толкова пари ;) Сега проверих в сайта на КАТ и там ми изкара, че ми е готова книжката :)

-- 04 Сеп 2015 14:25 --

Днес - 04/09 вземах книжката, бях я пуснал на 01/09. Всичко стана бързо ;) - https://nld.mvr.bg/nld2/nWeb2.nsf/fVerification (ето го сайта да проверявате :) )
User avatar
WonG
Audi Fan.
Audi Fan.
Posts: 276
Joined: 24 Jun 2013, 17:02
Contact:

Re: Ценова листа в кат

Post by WonG »

При обикновенната поръчка, пак се плаща такса на банката, няма да се ощетят :D
32 лева ми излезе обикновенна + таксата за банката. Експресната, мисля, че беше точно 60.
За около 20 дни беше готова.
Locked

Return to “Авто-мото”