Вземане на книжката от кат по рано

Дискусии, свързани с МПС.
Locked
User avatar
gg.
V.I.P Потребител
Posts: 38
Joined: 29 May 2011, 23:59
Contact:

Вземане на книжката от кат по рано

Post by gg. »

Здравейте искам да попитам ако отида по рано в кат да си взема книжката от дадения ми срок защото датата е чак 25 в понеделник но нещо не ми се чака аз съм си пуснал бърза поръчка за 10 дни подадох документите на 12.07 а книжката ще ми я дадат чак на 25.07 така пише на талончето но ако отида примерно четвъртък или петък ще ми я дадат ли? проверих и в сайта на кат книжката пише че е готова чудя се дали да не отида но дали няма да ме върнат вие какво мислите?
User avatar
Unity Man
VIP
VIP
Posts: 1118
Joined: 12 Oct 2015, 20:21
CS Nick: BiTurbu
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Вземане на книжката от кат по рано

Post by Unity Man »

Няма начин, чак на 25-ти ще можеш да я вземеш.
User avatar
GOTT MIT UNS
Потребител
Потребител
Posts: 141
Joined: 25 Aug 2010, 11:16
Favorite version: CS: 1.6

Re: Вземане на книжката от кат по рано

Post by GOTT MIT UNS »

Защо пък не? Ако не ти е далече пробвай, кажи им така и така видях, че в сайта пише, че е готова, минавах и реших да проверя...
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Вземане на книжката от кат по рано

Post by shhnedo »

3-4 дена чакане няма да те убият. Кротувай си там, пък като дойде 25, отиваш с една голяма усмивчица на лицето и им казваш "искам си свидетелството", и готово.
User avatar
albashare
Ветеран
Ветеран
Posts: 44
Joined: 02 Jul 2009, 21:23
Skype: silence9339
CS Nick: Silence
Favorite version: CS: 1.6
Location: Kardzhali

Re: Вземане на книжката от кат по рано

Post by albashare »

Аз моята книжка като я взимах я взех на втората седмица а трябваше да чакам месец ... Късмет някой се заяждат други са услужливи :dcygpd:
User avatar
GOTT MIT UNS
Потребител
Потребител
Posts: 141
Joined: 25 Aug 2010, 11:16
Favorite version: CS: 1.6

Re: Вземане на книжката от кат по рано

Post by GOTT MIT UNS »

shhnedo wrote:3-4 дена чакане няма да те убият. Кротувай си там, пък като дойде 25, отиваш с една голяма усмивчица на лицето и им казваш "искам си свидетелството", и готово.
И аз така мисля, ама някой хора - например като мен, нямат грам търпение и ги гложди отвътре и трябва да стане час по-скоро.
След като я вземеш задължително минаваш през магазина за уиски, бонбонки и т.н. :mrgreen:
User avatar
gg.
V.I.P Потребител
Posts: 38
Joined: 29 May 2011, 23:59
Contact:

Re: Вземане на книжката от кат по рано

Post by gg. »

GOTT MIT UNS wrote:
shhnedo wrote:3-4 дена чакане няма да те убият. Кротувай си там, пък като дойде 25, отиваш с една голяма усмивчица на лицето и им казваш "искам си свидетелството", и готово.
И аз така мисля, ама някой хора - например като мен, нямат грам търпение и ги гложди отвътре и трябва да стане час по-скоро.
След като я вземеш задължително минаваш през магазина за уиски, бонбонки и т.н. :mrgreen:
Задължително минавам :)

Не знам как мислите да отида ли утре или да си чакам до 25 ?
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Вземане на книжката от кат по рано

Post by shhnedo »

Понеже днешното поколение сте твърди капацини, отиди. Ако те върнат, не се сърди, проблемът е в твоята нетърпеливост. Само се надявам да не избие някъде по пътя.
User avatar
gg.
V.I.P Потребител
Posts: 38
Joined: 29 May 2011, 23:59
Contact:

Re: Вземане на книжката от кат по рано

Post by gg. »

shhnedo wrote:Понеже днешното поколение сте твърди капацини, отиди. Ако те върнат, не се сърди, проблемът е в твоята нетърпеливост. Само се надявам да не избие някъде по пътя.
Днес ходих но ги изпуснах отидох в 16:30 и си бяха тръгнали не можах да ги сваря защото имах друга работа нищо ще си чакам до понеделник то тогава ми е датата.
Locked

Return to “Авто-мото”