Оплаквания от несправедливи предупреждения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Bai Shushul »

Как да се оплачете от несправедливо предупреждение:
0. Свързвате се с модератора, който Ви е поставил предупреждението. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата.
1. Давате линк към мнението или темата, за което/която сте получили предупреждение. Бъдете кратки и изчерпателни.
2. Пишете защо предупреждението е несправедливо.
3. Пишете позицията на модератора (цитирате я или правите скрийншот на отговора).
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили.

Правила:
1. Не се разрешава на обикновени потребители да отговарят на оплакванията.
2. Неспокойни оплаквания, съдържащи негодувание към форума или екипа, се наказват.
3. Оплаквания, които не отговарят на условията, ще носят предупреждения и/или ще бъдат директно изтривани.
4. Ако въпросът Ви към модератора не е бил възпитан и спокоен, нямате право да се оплаквате от отношението му към вас, както и от предупреждението. Може да получите предупреждение първо от колегата, а след това за неспазване на правилата на темата.
5. Нагли, обидни или очевидно недомислени оплаквания ще се третират строго, като наказанието варира от предупреждение до перманентен бан — в зависимост от степента на провинението.


ВНИМАНИЕ! ПОВТАРЯМ!
НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ Е ПОСТАВИЛ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО.
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Bai Shushul »

Образец за оплаквания:
1. Това е темата, за която ми е поставено предупреждение: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=4&t=163031.
2. Темата ми е полезна, от първото до последното правилата и изискванията са спазени.
3. Позицията на iVoka, който ми е поставил предупреждението: „Аз съм шеф, ще си правя каквото искам!“.
ОТНОВО!
НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПУСКАТЕ ОПЛАКВАНЕ, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ Е ПОСТАВИЛ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО.
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

1. Това е темата, за която ми е поставено предупреждение: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=226&t=165566.
2. Модераторът ми налага предупреждение след като му казвам истината че е на 15 години и заключва теми без основи и в тази тема по горе се вижда отлично как сам започва да ме обижда с това че съм бил неграмотен.
3. Модераторът е ARROW Ето това ми дойде като ЛС

Code: Select all

Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.
Получихте предупреждение за мнение: viewtopic.php?f=226&p=1481425#p1481425. Предупреждението Ви изтича след 90 дни. Старайте се занапред да спазвате правилата и етикета на общуването! Заяждане с модератор + държене на тон.
“.
User avatar
idle
Потребител
Потребител
Posts: 655
Joined: 08 May 2012, 10:19
Favorite version: CS: Global Offensive
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by idle »

HDS-BG Support, с главни букви и уголемен шрифт е написано - "ВНИМАНИЕ! ПОВТАРЯМ!
НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ Е ПОСТАВИЛ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО.
"

Като за начало направи ли това?
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Devereaux »

Не съм на 15 години, а ти ще внимаваш как ми говориш и как се държиш с хората в този форум. Спориш и ме обиждаш и очакваш да не ти сложа предупреждение ли? Грешиш и то много.
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by GrifflysT »

HDS-BG Support wrote:1. Това е темата, за която ми е поставено предупреждение: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=226&t=165566.
2. Модераторът ми налага предупреждение след като му казвам истината че е на 15 години и заключва теми без основи и в тази тема по горе се вижда отлично как сам започва да ме обижда с това че съм бил неграмотен.
3. Модераторът е ARROW Ето това ми дойде като ЛС

Code: Select all

Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.
Получихте предупреждение за мнение: viewtopic.php?f=226&p=1481425#p1481425. Предупреждението Ви изтича след 90 дни. Старайте се занапред да спазвате правилата и етикета на общуването! Заяждане с модератор + държене на тон.
“.
Ти прочете ли първият пост в темата? Нека те светна:
4. Ако въпросът Ви към модератора не е бил възпитан и спокоен, нямате право да се оплаквате от отношението му към вас, както и от предупреждението. Може да получите предупреждение първо от колегата, а след това за неспазване на правилата на темата.
ВНИМАНИЕ! ПОВТАРЯМ!
НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ Е ПОСТАВИЛ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО.
Плюс това, за мен предупреждението ти е сложено с пълно основание. Епитети като "смешно модераторче"; "смешник" и т.н., отправени особено към екипа на форума са напълно недопустими. Съветвам те да се запознаеш с правилата на форума. Ако не си разбрал, ето кои точно наруши в последните ти 3 поста:
4A. Обиди и заплахи; критикуване на хората зад потребителските имена; обидни описания на други потребители; подклаждане на спорове; насаждане на неприязън към потребителите
8.2. Разправиите с модераторите и опитите да им се пречи да си вършат задълженията са наказуеми.
8.2.1. При неспазване на добрия тон модераторите не се задължават да отговарят пред потребителя за действията си.
Предлагам ти, да пийнеш едно чайче и да се успокоиш. :o
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

idle wrote:HDS-BG Support, с главни букви и уголемен шрифт е написано - "ВНИМАНИЕ! ПОВТАРЯМ!
НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ Е ПОСТАВИЛ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО.
"

Като за начало направи ли това?
Не не съм го направил защото знам че няма да ми премахне предупреждението, ще започне да ми говори някакви глупости и накрая ще трябва да го напсувам а не искам, по добре директно да си пусна оплакването, то вече целият форум разбра за това но карай
User avatar
idle
Потребител
Потребител
Posts: 655
Joined: 08 May 2012, 10:19
Favorite version: CS: Global Offensive
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by idle »

HDS-BG Support wrote:
idle wrote:HDS-BG Support, с главни букви и уголемен шрифт е написано - "ВНИМАНИЕ! ПОВТАРЯМ!
НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ Е ПОСТАВИЛ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО.
"

Като за начало направи ли това?
Не не съм го направил защото знам че няма да ми премахне предупреждението, ще започне да ми говори някакви глупости и накрая ще трябва да го напсувам а не искам, по добре директно да си пусна оплакването, то вече целият форум разбра за това но карай
Щом не си го направил, ти отново нарушаваш правилата, само че този път тези за писане в съответната тема, за което модераторът отново има основание да ти наложи предупреждение. Не мислиш правилно и не си прав в случая.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by See ya later aligator »

HDS-BG Support wrote:
idle wrote:HDS-BG Support, с главни букви и уголемен шрифт е написано - "ВНИМАНИЕ! ПОВТАРЯМ!
НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ Е ПОСТАВИЛ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕТО.
"

Като за начало направи ли това?
Не не съм го направил защото знам че няма да ми премахне предупреждението, ще започне да ми говори някакви глупости и накрая ще трябва да го напсувам а не искам, по добре директно да си пусна оплакването, то вече целият форум разбра за това но карай
Той няма как да ти премахне предупреждението, а това правило е с цел да има комуникация и да се разберете първо без оплаквания. Ако не получиш нормален отговор, тогава вече пускаш оплакване с основание.
В случая предупреждението е на място, тъй като не си бил предизвикан и да отвърнеш по този начин. Следващия път следвай правилата и ще видиш, че разликата е огромна!
User avatar
juventus1897
Потребител
Потребител
Posts: 171
Joined: 26 Jun 2014, 00:59

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by juventus1897 »

Според мен заслужава още едно, понеже беше прието такова правило. Не може да се оплаква, а в същото време да обижда модератора. - http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=106&t=162912
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Devereaux »

Да не си обиждал, сам си си виновен и научи правилата на раздела. Сега да ти сложа ли още едно предупреждение, за където не си спазил правилата, а? Първо се свързваш с него и чак тогава ако не получиш добър отговор, пишеш в тази тема. Ще ти спестя предупреждението сега, но другия път директно ти го слагам без да се обяснявам защо, как и какво.
User avatar
Sovietsky.
V.I.P
V.I.P
Posts: 362
Joined: 05 Feb 2012, 22:04
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alfapersonaa
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Sovietsky. »

Преди да започнеш да *беш сам си отговори защо са ти предупрежденията. Такива като теб нямат място във форума.
User avatar
kHRYSTAL the Plug
Потребител
Потребител
Posts: 314
Joined: 13 Apr 2014, 17:35
CS Nick: kHRYSTAL THE PLUG
Favorite version: CS: 1.6
Location: Domenican Republic
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by kHRYSTAL the Plug »

1. Давате линк към мнението или темата, за което/която сте получили предупреждение. Бъдете кратки и изчерпателни. Не е от мнение.
2. Пишете защо предупреждението е несправедливо. Reflex ми писа, че са ми сложени 2-те предупреждения, защото съм премахнал brumbo от глобални модератори във форума All moderators, не съм го добавил и като администратор.
3. Пишете позицията на модератора (цитирате я или правите скрийншот на отговора). Изпратих снимката на Reflex, но не получих отговор от brumbo.
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили. Image
Image

Bai Shushul иска да го премахна от модератори, brumbo иска администратор - не го правя и ми слага предупреждения в cs-bg. Не намирам нищо общо между двата форума.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by See ya later aligator »

idzy, предупрежденията са премахнати и ще пиша на brumbo. До колкото разбирам реакцяита му е в следствие, че форума е бил копиран.. за което си имаше причина.

Едит: поради факти, които не знаех пщв момента уточнявам нещата и проверявам какви са били ситуациите. Ако предупрежденията са наложени поради друга причина, различна от тази, която си дал.. то ще ги възстановя веднага
User avatar
brumbo
V.I.P
V.I.P
Posts: 20
Joined: 30 Jun 2011, 21:06
Skype: awp_master-_
CS Nick: [THC] AwP MasteR
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: San Francisco
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by brumbo »

Предупрежденията съм ги наложил след като разговарях с iVoka. Няма да разкривам комуникацията ни, но ако той има да добави нещо, то може да го направи. За мен темата е приключена. Само не мога да си обясня, защо не сведе глава и не се извини за глупостта, която направи, а реши да се оплакваш?

П.С. какво е писал Рефлекса и какво е предположил, аз няма как да отговарям за него ;)
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”