Оплаквания от несправедливи предупреждения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by CityLife »

HDS-BG Support wrote:
CityLife wrote:@ HDS-BG Support

Първо ще те помоля да се успокоиш. Писал си в темата и няма смисъл да допълваш излишни мнения от сорта на "Скоро някой ще ми обърне ли внимание". Та' по темата: Получил си предупреждение от колегата Reflex, защото ти е било поредният безсмислен коментар (по-точно оплакване). Псувал си в Сървъра/ите и след това си се оплакал. Реално погледнато е малко безсмислено след като си виновен и се оплакваш за нещо, което и ти знаеш че не е правилно. Според мене даже е нагло, но няма значение. Другото което е, че няколко колеги от екип "Сървъри" са смалявали/изтривали твои мнения, но "лошият" колега Reflex ти е спестявал предупреждение/я на моменти. 8)

Ще помоля некомпетентни модератори да не ми пишат излишно , Погледни демото преди да драскаш тези глупости, за да се увериш за какво става дума, недей да защитаваш колегите си, писна ми от деца ейй.
Благодаря за комплимента, оценявам го! Както казах и по - горе, че лично от тебе са се оплаквали многократно. Нека и отговорника на самият сървър да изкаже едно мнение (може той да е "по - компетентен") и да се приключва с въпроса. А, последно - тъй като съм некомпетентен ти спестих и друго предупреждение за горното мнение. 8)
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

CityLife wrote:
HDS-BG Support wrote:
CityLife wrote:@ HDS-BG Support

Първо ще те помоля да се успокоиш. Писал си в темата и няма смисъл да допълваш излишни мнения от сорта на "Скоро някой ще ми обърне ли внимание". Та' по темата: Получил си предупреждение от колегата Reflex, защото ти е било поредният безсмислен коментар (по-точно оплакване). Псувал си в Сървъра/ите и след това си се оплакал. Реално погледнато е малко безсмислено след като си виновен и се оплакваш за нещо, което и ти знаеш че не е правилно. Според мене даже е нагло, но няма значение. Другото което е, че няколко колеги от екип "Сървъри" са смалявали/изтривали твои мнения, но "лошият" колега Reflex ти е спестявал предупреждение/я на моменти. 8)



Ще помоля некомпетентни модератори да не ми пишат излишно , Погледни демото преди да драскаш тези глупости, за да се увериш за какво става дума, недей да защитаваш колегите си, писна ми от деца ейй.


Благодаря за комплимента, оценявам го! Както казах и по - горе, че лично от тебе са се оплаквали многократно. Нека и отговорника на самият сървър да изкаже едно мнение (може той да е "по - компетентен") и да се приключва с въпроса. А, последно - тъй като съм некомпетентен ти спестих и друго предупреждение за горното мнение. 8)


Мога да ти кажа че нищо не си ми спестил защото казвам чистата истина , изказваш мнение относно оплакване в даден сървър без изобщо да си погледнал демото за да видиш за какво иде реч, а Отговорника на даденият сървър е 2 пъти по некомпетентен, и по добре да си държи мнението за себе си.
Last edited by CityLife on 14 Jun 2016, 20:35, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.5 - Спам!
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by See ya later aligator »

HDS-BG Support wrote:1. Вашият ник - DarKneS
2. Ник на администратора - 1914*
3. Причината - Да написах простотия но я написах щот се ядосах че паднах в няква скапана дупка, той веднага ми слага 10 мин гаг? кви са тия 10 мин? + тва Румене ти сам казваш че първо се предупреждава.
4. Доказателство (демо/снимка) - http://dox.bg/files/dw?a=4b724df4e9
Написал ли си нещо нередно? Написал си.. и сам го казваш! Наказанието, което си получил си могъл да го изтърпиш по време на игра. По никаква причина не се е налагало да пишеш това, което си написал.
Оплакваш се за нещо повече от незначително... нали, както ти казваш за написаното от теб? А това кой е компетентен и кой не, не го решаваш ти!
Достатъчно прекрачи границите на търпимото с поведението си в темата и получаваш напълно заслужено предупреждение. Подчертавам и причината за предупреждението за да не се оплакваш и питаш отново!
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by DarKnesA »

See ya later aligator wrote:
HDS-BG Support wrote:1. Вашият ник - DarKneS
2. Ник на администратора - 1914*
3. Причината - Да написах простотия но я написах щот се ядосах че паднах в няква скапана дупка, той веднага ми слага 10 мин гаг? кви са тия 10 мин? + тва Румене ти сам казваш че първо се предупреждава.
4. Доказателство (демо/снимка) - http://dox.bg/files/dw?a=4b724df4e9


Написал ли си нещо нередно? Написал си.. и сам го казваш! Наказанието, което си получил си могъл да го изтърпиш по време на игра. По никаква причина не се е налагало да пишеш това, което си написал.
Оплакваш се за нещо повече от незначително... нали, както ти казваш за написаното от теб? А това кой е компетентен и кой не, не го решаваш ти!
Достатъчно прекрачи границите на търпимото с поведението си в темата и получаваш напълно заслужено предупреждение. Подчертавам и причината за предупреждението за да не се оплакваш и питаш отново!


Последен коментар пиша , ето тук ЦС БГ падна най-ниско, факт е.
Last edited by CityLife on 14 Jun 2016, 21:52, edited 2 times in total.
Reason: Нарушена т.5 - Спам! /+1 предупреждение./
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by HNSWeed »

0. Свързвате се с модератора, който Ви е поставил предупреждението. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата. - Изпълнено!
1. Давате линк към мнението или темата, за което/която сте получили предупреждение. Бъдете кратки и изчерпателни. ЦЪК (Предупреждението не е от @ARROW а от @Sovietsky
2. Пишете защо предупреждението е несправедливо. - Предупреждението е заради обиди и скандали, такова нещо нямаше никого не съм обиждал и с никого не съм се карал.
3. Пишете позицията на модератора (цитирате я или правите скрийншот на отговора). - ЦЪК
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили. - Отговори ми, че предупреждението е на място, което не е вярно затова пускам това оплакване! ЦЪК (С никой не съм спорил просто изказвах личното си мнение за модераторите не съм казал това да се взема под внимание, просто модераторите си мислят, че са тук само да слагат точки и предупреждения и опа всичко е наред, еми съжалявам не е така тук не сте само да наказвате, защото ако беше така @iVoka сам щеше да се справя с това и вие нямаше да сте на този пост.)
Last edited by CityLife on 16 Jul 2016, 22:38, edited 1 time in total.
Reason: Безсмислено е.
User avatar
Lazy-assed Beggar
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 21 May 2016, 20:05

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Lazy-assed Beggar »

Защо и на какво основание ми се поставя предупреждение върху това и как аз да видя за какво точно се отнася?

http://store.picbg.net/pubpic/ED/7A/974 ... a9ed7a.jpg

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 0#p1564830 :)
Last edited by Reflex on 28 Dec 2016, 16:47, edited 1 time in total.
Reason: Прочети първият пост на темата !
User avatar
sLaughtereD-
Потребител
Потребител
Posts: 295
Joined: 09 Nov 2011, 11:48
Steam Community ID: slaughtereddd

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by sLaughtereD- »

RedTerror-terror wrote:Защо и на какво основание ми се поставя предупреждение върху това и как аз да видя за какво точно се отнася?

http://store.picbg.net/pubpic/ED/7A/974 ... a9ed7a.jpg

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 0#p1564830 :)
Отнася се за тази тема. Много добре знаеш, че беше напсувал един от потребителите (в случая Moltex). Авторът на темата с право е поискал да се рязчистят мненията. И двамата получихте по едно предупреждение.
User avatar
Lazy-assed Beggar
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 21 May 2016, 20:05

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Lazy-assed Beggar »

sLaughtereD- wrote:
RedTerror-terror wrote:Защо и на какво основание ми се поставя предупреждение върху това и как аз да видя за какво точно се отнася?

http://store.picbg.net/pubpic/ED/7A/974 ... a9ed7a.jpg

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 0#p1564830 :)
Отнася се за тази тема. Много добре знаеш, че беше напсувал един от потребителите (в случая Moltex). Авторът на темата с право е поискал да се рязчистят мненията. И двамата получихте по едно предупреждение.
И тук ми смали мнението, което не беше нормално (според мен). Аз от наказания не бягам.
Сега се сетих защо ми е предупреждението, но трябва да знаеш, че при предупреждение мнения не се трият. :) Бил съм модератор преди вас и знам правилата.
Сега се сетих защо си ми поставил предупреждение и те подкрепям, но занапред да знаете, че при поставено предупреждение мнението не се трие, дори и при молба. Все пак съм бил модератор много преди вас, а и това го пише в правилата. :)
User avatar
sLaughtereD-
Потребител
Потребител
Posts: 295
Joined: 09 Nov 2011, 11:48
Steam Community ID: slaughtereddd

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by sLaughtereD- »

Горното мнение не съм ти го смалил аз, но с право е смалено, ако прочетеш първото мнение ще разбереш защо. Може би грешката е и моя, че съм изтрил мненията (случва се човек да сгреши), но предупреждението е с право, за което си признаваш и те поздравявам! Нека спрем до тук, изяснихме всичко.
User avatar
Reflex
V.I.P
V.I.P
Posts: 308
Joined: 13 Sep 2010, 17:26
Skype: flexius-.-
CS Nick: Reflex
Steam Community ID: reflex_93
Location: Някъде по света...
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Reflex »

Тук в тази тема мнението ти е смалено защото не си спазил правилата на въпросната тема... Така не се пуска оплакване ( аз лично ако бях на колегата нямаше да си направя труда дори да ти отговоря докато не пуснеш оплакването си по образец )... Бас ловя че дори не си се свързал с въпросният модератор а директно си писал тук в темата... Колкото до правилата за който говориш... Не бъди сигурен че като си видял нещо в някой друг форум то и тук е същото... Друг е въпроса че то се подразбира от само себе си че когато се сложи предупреждение на някого то мнението не трябва да бъде изтривано... и отново е друг въпроса дали всички колеги са наясно с това... В крайна сметка всеки си има глава на раменете и може да отговаря сам за постъпките си.. Аз се включих тук заради смаленото мнение в тази тема ( което е моя отговорност а не на колегата както ти си писал... )
User avatar
Lazy-assed Beggar
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 21 May 2016, 20:05

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Lazy-assed Beggar »

Reflex wrote:Тук в тази тема мнението ти е смалено защото не си спазил правилата на въпросната тема... Така не се пуска оплакване ( аз лично ако бях на колегата нямаше да си направя труда дори да ти отговоря докато не пуснеш оплакването си по образец )... Бас ловя че дори не си се свързал с въпросният модератор а директно си писал тук в темата... Колкото до правилата за който говориш... Не бъди сигурен че като си видял нещо в някой друг форум то и тук е същото... Друг е въпроса че то се подразбира от само себе си че когато се сложи предупреждение на някого то мнението не трябва да бъде изтривано... и отново е друг въпроса дали всички колеги са наясно с това... В крайна сметка всеки си има глава на раменете и може да отговаря сам за постъпките си.. Аз се включих тук заради смаленото мнение в тази тема ( което е моя отговорност а не на колегата както ти си писал... )
Теб лично да съм те питал защо, по дяволите имам предупреждение? Не съм. Първо се научи да пишеш на грамотен български език и тогава се върни отново да комуникираш с мен виртуално.
Ако искаш ми лепни 5 хиляди предупреждения. Гледай си сървърите, прави се на шеф в интернет, но с мен не се занимавай, казвам ти. Ако искаш приеми това като заплаха, както щеш го приеми. С теб вече не съм в приятелски отношения и това самия ти го знаеш, така че изобщо не ми пиши. Не питам теб, а колегата ти.
Ти си човекът, който тръгна да ме напада в началото, при положение, че грам нищо лошо не съм извършил спрямо теб. Ако си решил да се доказваш на Иво, че да си запазиш правата, просто не си познал. :)
И ти като стана модератор се помисли за Велик - вярвай ми, не си такъв. Един палячо си и нищо повече. Обиждам те публично - сложи ми предупреждение и се направи на готин пич. ;)
Всеки един от екипа - бивш и настоящ си е помислил, че аз съм хаквал акаунти или съм молил някой да ми предоставя информация, напротив - не съм, ако затова се правите на интересни. ;)
User avatar
Reflex
V.I.P
V.I.P
Posts: 308
Joined: 13 Sep 2010, 17:26
Skype: flexius-.-
CS Nick: Reflex
Steam Community ID: reflex_93
Location: Някъде по света...
Contact:

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Reflex »

Нито се правя на някакъв нито нищо... Ти се занимаваш с мен и аз ти отговарям защо съм ти смалил мнението в темата след като си питал колегата ( който няма как да ти отговори защото не той е редактирал мнението ти а аз... то се и вижда но няма кой да погледне там където трябва... ) 5 пари не давам за умрялото ти предупреждение... След като се чудиш защо съм ти смалил мнението то е нормално да ти отговоря.. нямам какво да крия... Колкото до "приятелството" аз приятели зад монитора нямам.. не желая и да имам ! Ако ти си мислиш че съм приятел с някой изобщо то си в голяма грешка... нито възнамерявам да се доказвам на някого нито нищо.. върша си работата и ако не ти харесва то тогава не пиши коментари от рода - http://prntscr.com/doy6gn за да не се занимавам с теб след като нямаш желание да разбереш дори защо съм ти редактирал мнението...

П.С. Доста повече трябва да се постараеш за да ме обидиш и засегнеш по такъв смешен начин ;]
User avatar
Lazy-assed Beggar
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 21 May 2016, 20:05

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Lazy-assed Beggar »

Reflex wrote:Нито се правя на някакъв нито нищо... Ти се занимаваш с мен и аз ти отговарям защо съм ти смалил мнението в темата след като си питал колегата ( който няма как да ти отговори защото не той е редактирал мнението ти а аз... то се и вижда но няма кой да погледне там където трябва... ) 5 пари не давам за умрялото ти предупреждение... След като се чудиш защо съм ти смалил мнението то е нормално да ти отговоря.. нямам какво да крия... Колкото до "приятелството" аз приятели зад монитора нямам.. не желая и да имам ! Ако ти си мислиш че съм приятел с някой изобщо то си в голяма грешка... нито възнамерявам да се доказвам на някого нито нищо.. върша си работата и ако не ти харесва то тогава не пиши коментари от рода - http://prntscr.com/doy6gn за да не се занимавам с теб след като нямаш желание да разбереш дори защо съм ти редактирал мнението...

П.С. Доста повече трябва да се постараеш за да ме обидиш и засегнеш по такъв смешен начин ;]
Аз ако искам да те засегна, повярвай ми имам други методи, които се надявам не искаш да усетиш. :) Изобщо няма да се глася да ти пиша някакви неща, ако искам да страдаш. Аз винаги съм се разбирал с теб, винаги съм помагал на част от екипа. Освен това не виждам твоя ник зад смаленото мнение или предупреждението. Разбрах се с колегата ти - не знам защо ти се намесваш, но все пак си в правото си. Само те моля, дръж се по-културно с хората, защото само си погледни коментарите.
Пишеш някак със злоба, което не е добре (това е лично мое мнение).
User avatar
HacksBG
V.I.P
V.I.P
Posts: 132
Joined: 29 Dec 2011, 14:17
Favorite version: other

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by HacksBG »

Защо имам предупреждение на това и още го няма в blacklista http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1575198

0. Свързвате се с модератора, който Ви е поставил предупреждението. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата.
1. Давате линк към мнението или темата, за което/която сте получили предупреждение. Бъдете кратки и изчерпателни.
2. Пишете защо предупреждението е несправедливо. Написах просто защо не е добавен
3. Пишете позицията на модератора (цитирате я или правите скрийншот на отговора).Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.
Получихте предупреждение за мнение: viewtopic.php?f=75&p=1575198#p1575198. Предупреждението Ви изтича след 90 дни. Старайте се занапред да спазвате правилата и етикета на общуването!
Това кога беше и кога се е поставило мале мила :heat:

4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили.
User avatar
Moltex
Потребител
Потребител
Posts: 159
Joined: 03 Mar 2015, 19:49

Re: Оплаквания от несправедливи предупреждения

Post by Moltex »

viewtopic.php?f=221&p=1583635#p1583635

Кое по-точно е обидата ? Или тоя комплексар си избива комплексите в форума ?
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”