Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

По принцип би трябвало всички админи/модератори да имат позволени ЛС-та , но нашия „шнедо" е решил да се прави на тарикат…
Пиша тук , защото въпросния модератор е спрял лс-тата си.

ЦЪКНИ МЕ ЗА ДА ВИДИШ МНЕНИЕТО

Какво , защо по дяволите е смалено? :reve:
Изказвам мнение ХЕМ за Уиндоус 10 , хем за Уин 7 питам но някой „умник" е решил да докладва първосигнално без да види целия ми пост.
Другото което е , както виждате в темата и други хора пишат и за други Уиндоуси , но не виждам техните мнения смалени а моето? Разбирам да бях казал само за Уин 7 - окей , никʼви претенции нищо... ама..
И между другото , незнам кой постоянно ми смалява мненията и защо все аз , тъй като преди не си спомням да имах почти никакви смалени постове , а в последно време всеки 2ри мой пост е смален… Само се чудите на кой зорлени да блъскате предупреждения и смалени мнения...
Чакам обяснението , както и мнение на други модератори(по възможност Глобални модератори )
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Devereaux »

Нарочно си е спрял ЛС-тата, за да не се занимава с деца като теб. А колкото до смаленото мнение, с право е смалено. Няма нищо общо с това, за което ти говориш. И като бивш глобален модератор ще пиша, така че няма да нареждаш кой да пише в темата и кой да не пише. Глобалните Модератори са с 2-3 опции/повече права от нас, така че ако искаме и ние ще се изкажем.

// Отново повтарям, колегата е невинен и с право е смалил мнението. Сам си си виновен като не внимаваш.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

ARROW wrote:Нарочно си е спрял ЛС-тата, за да не се занимава с деца като теб. А колкото до смаленото мнение, с право е смалено. Няма нищо общо с това, за което ти говориш. И като бивш глобален модератор ще пиша, така че няма да нареждаш кой да пише в темата и кой да не пише. Глобалните Модератори са с 2-3 опции/повече права от нас, така че ако искаме и ние ще се изкажем.

// Отново повтарям, колегата е невинен и с право е смалил мнението. Сам си си виновен като не внимаваш.
Деца като мен? Ти пък много знаеш кой е дете и кой не :D Гледам че сме 1 набор , ако разбира се годините които си дал са истина така че...
И ако трябва да сме честни , твоето мнение също трябва да се смали тъй като даваш „названия" без ти самия да си наясно дали е така или не.
Аз желая да чуя мнението на хора които са доказали се модератори , а ти след като си в тестов период това няма лошо , но ми се струва че си превишаваш правата.. както и да е , за да не ми смалите и този пост ще спра спора още сега. Чакам мнение от глобален или админ.
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by shhnedo »

Професоре, света вода непита, преди всичко, не съм длъжен да си пускам личните. Не желая да ме зариват с въпроси за серийни номера/кракове/линкове/"колко е 2+2"/etc. . Аз НЕ СЪМ център за заявки! Никой няма да ти лепне предупреждение, ако пишеш тук и кажеш, че модератор Х си е спрял личните.

Я прочети внимателно какво си написал! Сега си на win10, искаш мнение за 7. Обясни ми как това е свързано с КОНКРЕТНАТА тема? Посочи ми поне един от предишните постове, в който фокусът е ОС различна от 10(само да не объркаш "сравнение" с "фокус"), както в твоя пост и този на chillout. Ще те изпреваря и ще кажа, че абсолютно никой преди теб не иска информация за 7/8.1, а само ги използва като база за сравнение.

И не, не съм действал по доклад. Просто преглеждам раздела, за който отговарям изначално още преди да получа глобални права.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by See ya later aligator »

csgofan wrote:По принцип би трябвало всички админи/модератори да имат позволени ЛС-та , но нашия „шнедо" е решил да се прави на тарикат…
Пиша тук , защото въпросния модератор е спрял лс-тата си.

ЦЪКНИ МЕ ЗА ДА ВИДИШ МНЕНИЕТО

Какво , защо по дяволите е смалено? :reve:
Изказвам мнение ХЕМ за Уиндоус 10 , хем за Уин 7 питам но някой „умник" е решил да докладва първосигнално без да види целия ми пост.
Другото което е , както виждате в темата и други хора пишат и за други Уиндоуси , но не виждам техните мнения смалени а моето? Разбирам да бях казал само за Уин 7 - окей , никʼви претенции нищо... ама..
И между другото , незнам кой постоянно ми смалява мненията и защо все аз , тъй като преди не си спомням да имах почти никакви смалени постове , а в последно време всеки 2ри мой пост е смален… Само се чудите на кой зорлени да блъскате предупреждения и смалени мнения...
Чакам обяснението , както и мнение на други модератори(по възможност Глобални модератори )
Мнението е смалено с точна причина, която модератора е написал точно, кратко и ясно. Виждаш, че поста след теб също е смален.
А това, че имало мнения, които не са били наказани... да сте докладвали. Никога не са пренебрегвани нарушения, които потребителите са докладвали, но да се пропуснат без доклад е възможно.. не винаги може да се покрие целия форум и да се преглежда всяко едно мнение. За това са тия доклади и вие потребителите да допринасяте.
Другото, което е защо не си гледаш своята паница и не отговаряш за своите действия? Едно време родителите ни са ни надували главите с изкази от рода "Ако Петко скочи от покрива и ти ли ще скочиш?". Това е в пълна сила и сега..

П.П сега някой да не тръгне и да докладва стари мнения за стари нарушения.. щото после ще питата защо ви е изтрит доклада.
User avatar
M.K.
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 130
Joined: 27 Feb 2013, 10:05
Skype: cs-pristrasten1
CS Nick: M.K.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: mkfatallerror
Location: Банско
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by M.K. »

Здравейте, смаленото ми мнение от @hackera457 с Причина: Липва доказателство за това обвинение! Следващия път ще има наказание! След като съм предоставил доказателства защо да не ми се оголеми мнението ?
User avatar
kr9pton
Потребител
Потребител
Posts: 656
Joined: 10 Jan 2014, 19:35
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Пловдив

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by kr9pton »

M.K. wrote:Здравейте, смаленото ми мнение от @hackera457 с Причина: Липва доказателство за това обвинение! Следващия път ще има наказание! След като съм предоставил доказателства защо да не ми се оголеми мнението ?
"0. Свързвате се с модератора, смалил мнението Ви. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата."
Свързал ли си се с модератора?
Също така ако дадеш линк към мнението хич няма да е зле.
User avatar
M.K.
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 130
Joined: 27 Feb 2013, 10:05
Skype: cs-pristrasten1
CS Nick: M.K.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: mkfatallerror
Location: Банско
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by M.K. »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1515278 Да писал му съм на лс но няма отговор от няколко дни :)
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Devereaux »

M.K. wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1515278 Да писал му съм на лс но няма отговор от няколко дни :)
Предостави снимка на личното съобщение, което си му изпратил. Ако не ти е отговорил до 72 часа, а в случая както казваш, че не ти е отговорил, е нужно да предоставиш скрийншот/снимка.
User avatar
Ha 3op
Не помня, но не забравям!
Не помня, но не забравям!
Posts: 367
Joined: 26 Jul 2011, 17:49
CS Nick: Ha 3op
Favorite version: CS: 1.6
Location: 3op Has Been Comming!
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Ha 3op »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 4#p1514528

Клик на offtopic-a, за да се види снимката

Явно си ме сложи на стреличката, ще си питам тук, може пък и да получа някъв отговор.Не ми е първото неправилно смалено мнение от тоя "светло син" господин.От как е направена темата може да се пише така, а изведнъж - не може.Хм...как да го разбирам това?Че до сега всеки с екстри си е затварял очите за такива мнения ли?Че в стремежа си да се натиснем са праим на много отговорни?
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Devereaux »

Само не разбрах кое не ти е ясно... ако мислиш, че някой не заслужава да е в екипа, пишеш "Потребител", а ако заслужава повече от потребител и пишеш какъв ранг от екипите във форума. Сега за едно мнение правиш голяма работа. А и в случая мнението ти е безсмислено според мен. Казах ти го на ЛС, казвам ти го и тук, пишат се само екипите от легендите или "Потребител".

И даже в първият пост можеш да видиш какво е написано:
idzy wrote:Заглавието. Трябва да използвате групите, които са във този форум.
Няма какво повече да кажа, освен че мнението ти е в нарушение и за това е смалено.
User avatar
Ha 3op
Не помня, но не забравям!
Не помня, но не забравям!
Posts: 367
Joined: 26 Jul 2011, 17:49
CS Nick: Ha 3op
Favorite version: CS: 1.6
Location: 3op Has Been Comming!
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Ha 3op »

А къде пише, че не мога да напиша, че въпросния потребител над мен си е в правилния екип и защо това по твоята логика е в нарушение?Въртиш едно и също, че било в нарушение, а не казваш какво е то освен, че според теб е такова.Ако над мене е някой модератор и напиша, че е в екипа в който заслужава, вместо "модератор" не ми е ясно само кое му е различното, ако над мене е "оранжев" и напиша, че заслужава да е "зелен" пак ли според тебе е безсмислено? Ще изчакам някой друг да ми обясни логиката на действията ти, че явно ти самия не можеш.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=85&t=168540 Смалено , защото модератора не му харесва за това което аз му казах... мисля че тук просто той си търси повод да ми го смали без дори да има защо но явно и такива модератори има.. а вурус ти с какво право ми говориш по начина в твоя пост? като си модератор това не значи че можеш да си позволяваш такова отношение към който и да е... приеми истината която ти казах и слез на земята.. Нали уж модераторите сте да давате пример на хората,тогава какъв пример даваш ти? Настоявам мнението да се види хубаво и кажете аз ли греша или в случая съм невинен и модератора явно е тънкообиден :)

Излиза, че ако изкажеш нормално мнение като хората и не му се хареса на някой - хоп смалено.. А този начин неговия - нп , щом е от екипа може да се говори така. Според мен не трябва един модератор да приема така нещата и да действа така....
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by GrifflysT »

csgofan wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=85&t=168540 Смалено , защото модератора не му харесва за това което аз му казах... мисля че тук просто той си търси повод да ми го смали без дори да има защо но явно и такива модератори има.. а вурус ти с какво право ми говориш по начина в твоя пост? като си модератор това не значи че можеш да си позволяваш такова отношение към който и да е... приеми истината която ти казах и слез на земята.. Нали уж модераторите сте да давате пример на хората,тогава какъв пример даваш ти? Настоявам мнението да се види хубаво и кажете аз ли греша или в случая съм невинен и модератора явно е тънкообиден :)

Излиза, че ако изкажеш нормално мнение като хората и не му се хареса на някой - хоп смалено.. А този начин неговия - нп , щом е от екипа може да се говори така. Според мен не трябва един модератор да приема така нещата и да действа така....
Ей, как ме хвана, толкова съм обиден и разстроен . . . : - (
Първо - зададе въпрос, на който ти отговорих - ти явно не си беше направил труда да разгледаш линка към гугъл, където има и уроци за бавно развиващи се на български език. Обясних ти го и ти предложих, ако имаш проблеми с мисленето и все още не си разбрал как се клика точно 4 пъти с мишката, да ти направя подробен урок. До тук не виждам нещо нередно, освен че може би се изразявам малко по-пряко (както винаги), и някои хора се обиждат от това (което ме води на мисълта, че не съм аз тънко обидния). Мнението ми е свързано с темата, тъй като сметнах за по-удачно да ти обясня, че няма смисъл да повтаряме неща, като отговорът ти го има в гугъл (и то на български, точно както ти искаше). Пък и мен лично мързелът ме дразни изключително много. :o
След това ти решаваш да ми забраняваш да ти пиша в темите, обясняваш ми как си позволявам много, още малко и имам чувството че ще дойдеш да ми обършеш 2 шамара. Това по какъв начин е свързано с темата? Не можа да ми го напишеш на лично съобщение ли?

В крайна сметка - почвам да се чувствам като в детската градина. За последните няколко месеца има редица оплаквания от мен, именно заради начинът ми на изразяване. Съжалявам, така съм писал, така и ще пиша, нямам за цел да обиждам когото и да било, ако имах бил го направил директно.

П.С. Сега видях, че за причина съм написал, че е нарушена и т.4 - моя грешка, явно съм miss-click-нал.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

Ама ти верно ли пак пишеш? Оправдания , та оправдания... нямам думи колко си във филма.. Някой друг безпристрастен да се изкаже. :shock:
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”