Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by GrifflysT »

csgofan wrote:Ама ти верно ли пак пишеш? Оправдания , та оправдания... нямам думи колко си във филма.. Някой друг безпристрастен да се изкаже. :shock:
Как да се оплачете за смалено мнение:
0. Свързвате се с модератора, смалил мнението Ви. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата.
1. Давате URL на самото мнение, а не на темата.
2. Пишете защо мнението не трябва да бъде смалено.
3. Пишете позицията на модератора (цитирате отговора му или качвате скрийншот).
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили.
ВНИМАНИЕ! ПОВТАРЯМ!
ПРИ СМАЛЕНО МНЕНИЕ НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ ГО Е СМАЛИЛ.
Правила:
1. Всички оплаквания трябва да бъдат по образеца! Тези, които не отговарят на условията, може да носят предупреждения и/или да бъдат директно изтривани.
3. Неспокойни оплаквания, съдържащи негодувание към форума или екипа, се наказват.
Отговорих ти от чиста любезност, но явно си прекалено нагъл. За това предполагам и колегите няма да обърнат внимание на твоето "оплакване". Получи отговор защо ти е смалено мнението, въпреки че трябваше просто да ти смаля поста и да не се занимавам.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

Нагъл ? хаха не знам но ако на това викаш наглост и мислиш че поста ми е за смаляване знаачи човек по-добре се пренасочи към друго нещо а не модераторство.. Аз мисля че като има спор по-добре той да се разреши , а това че не приемаш критика а се оправдаваш че на колегите не им се занимава говори само лошо за теб. Ако искат да пишат , може би не драснах лс на теб защото знаех че все аз ще съм виновния а ти не , и затова и писах тук , но явно смисъл няма - положението е ясно... :slap:
извинявам се за това ,че в момента съм в нарушение на правилата на темата , трябваше първо да драсна ЛС до Вуруса :)
Само не разбрах кой човек ще смали такъв мой пост , и после ще ме нарича нагъл на всичкото отгоре , ето какво ми бе смалено за т.5 от правилата на форума,ето какво бях написал:

Виж какво г-не не желая повече да ми пишеш в темите , ти в последно време много почна да си позволяваш - айде тия нападки и дразги на некой друг. Отсега нататък няма да комуникирам с теб.
Last edited by Devereaux on 29 Apr 2016, 16:05, edited 1 time in total.
Reason: Правилата са си правила. Пишеш първо до модератора и ако няма отговор до 72 часа, чак тогава пишеш в темата със снимки към съобщението. Но в случая не си писал, така че коментара се счита за излишен.
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Tumbac »

0. Shhnedo си е изключил личните

1. http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 9#p1542523

2. Мнението не трябва да бъде смалено, защото ТОВА Е ТОЧНИЯ начин да отвориш UEFI-то.. Казвам му, ако е на win 8/10 да го отвори по този начин

3. Глобален Модератор

4. Няма как да му пратя ЛС
User avatar
Moltex
Потребител
Потребител
Posts: 159
Joined: 03 Mar 2015, 19:49

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Moltex »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... start=2475
ако може сакатия да каже защо ми отбеляза мнението като спам ? Хем хабер си няма ама трие мнението , ама на ония незнаещия от екипа Ви не му го смали където кара момчето да си измъчва лаптопчето ?

Никъде не е написано ТОЧНО това което аз съм написал
Last edited by CityLife on 12 Aug 2016, 19:46, edited 2 times in total.
Reason: Хайде прочети първото мнение и пак пусни оплакване.
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Tumbac »

Moltex wrote:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... start=2475
ако може сакатия да каже защо ми отбеляза мнението като спам ? Хем хабер си няма ама трие мнението , ама на ония незнаещия от екипа Ви не му го смали където кара момчето да си измъчва лаптопчето ?
Аз го докладвах, защото това, което написа, вече беше казано 100 пъти преди теб и беше излишно/спам...
User avatar
Moltex
Потребител
Потребител
Posts: 159
Joined: 03 Mar 2015, 19:49

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Moltex »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=154&t=171030

Ей путьо маринкин ти в ред ли си да ми смаляваш мнението бе ? Ти ли ще си му сервиза ако лаптопа който беше взел 2-ра ръка не му работеше нещо а ? То бива бива празноглави ама вие прекалявате ;) Човека си рекламира лаптопа ама моето мнение изтривате ? ЕНКО ТИ ДА НЕ СИ СЕРЗВИЗЕН ТЕХНИК да си отишъл до тях и да провериш дали лаптопа няма проблеми а ? Преди време си някой искаше да си купува видео карта , дадох линк към моята и шнедо ми го смали мнениетп :) Ама явно имате слабости към някои потребители :)


(първата ми дума е жаргон недей се обижда)
Last edited by Reflex on 07 Sep 2016, 12:54, edited 2 times in total.
Reason: Нарушена точка 4 от правилата на форума ! Има си образец как да си пуснеш оплакването.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

Здравейте ambrose,

Получавате това писмо заради сигнала, който сте подали в CS-bg.info:

Докладван коментар: "Re: Dust2 Only by FaSyYyY"
http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 1#p1547621

Тема: "Dust2 Only by FaSyYyY"
http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=169560

Докладът беше изтрит от sLaughtereD-, което навярно означава, че е бил
неправилен.

Модератора си е спрял личните , затова пиша тук.
Значи според мен не трябва да бъде изтрит доклада , причината е че самия човек (Extreme) който е коментирал пише , без реално да е изтеглил и пробвал мода , тоест мнението му е Спам. Не трябва ли вместо това първо да го изтегли и пробва , а след това да коментира? Искам да чуя и мнение на други хора от екипа.
Last edited by Reflex on 30 Sep 2016, 14:29, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена точка 2 от правилата на форума ! http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=226&t=163005
User avatar
Extreme
Потребител
Потребител
Posts: 83
Joined: 17 Mar 2012, 18:27
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: extreme087
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Extreme »

Тези плъгини не вършат никаква работа, ама никаква!! Всеки, който се занимава със сървъри ще ти каже, че въпросните плъгини освен да товарят(специално csf) сървъра друго нищо не правят.
Годината e 2016, csf анти-чийт е от 2011...

Всичките модове, които са направени/качени във въпросния раздел се ползват само от сървъри домашарки. Защото примерно ако наемате сървър от gs и 4ven, те или няма да позволят да качвате тези плъгини, или ще ви кажат, че са стари и има защити като fakedetector, wall hack blocker, rechecker и т.н

Мисля, че мнението ми не е спам, щом са ми дали този ранк, значи все пак разбирам малко.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

Господин -slaughtered или както му е там ника си е спрял лс-тата и затова направо пиша тук.

Линк към мнението: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 0#p1557250

Не трябва да се смалява мнението , тъй като пиша нещо свързано със самата томбола , а модератора просто е видял този ʼдокладʼ и е решил набързо да го смали , и не не го нападам хич , но друг път също съм го виждал да трие мнения които не трябва. Замислям се , че понякога аз наистина греша и не съм прав , но ще ми обясни ли някой защо по дяволите ми е смалено мнението при положение че е важно ?
User avatar
sLaughtereD-
Потребител
Потребител
Posts: 295
Joined: 09 Nov 2011, 11:48
Steam Community ID: slaughtereddd

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by sLaughtereD- »

Мнението ти в темата им:
Добре , но гледайте да споменете тук победителя в форума и не знам как и по какъв начин теглите , но примерно един видео клип с тегленето ще бъде напълно справедливо
Много ясно, че ще споменат победителя тук във форума, тъй като томболата е направена тук.
Не смятам мнението ти за важно, тъй като те винаги са правили клипове при обявяването на победителите. Примери: 1, 2, 3.
А и в мнението над твоето са казали, че ще се забави малко тегленето на победителя.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reddeyes »

4Vendeta написа:
Тегленето на победителя се забавя поради до уточнение на някои въпроси с администраторите на CS-BG. Тегленето ще се извърши, но към момента нямаме достатъчно информация, за да го направим без да има бъдещи проблеми. Гледаме всичко да е точно, сигурно и 100% доказано без никакви съмнения. Имайте търпение. След като изтеглим победителя, ще му изпратим Лично Съобщение във форума, за да му съобщим, че е спечелил от томболата ни.
Това е и причината да го напиша , тъй като никъде не видях да пише че ще го обявят в темата , съответно нормално съм реагирал. Не виждам пак къде ми е грешката ;)
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by See ya later aligator »

4Vendeta са с доказала се лоялност и коректност при проведените томболи до момента. Не е грешно, че си попитал, но можеше да спестиш това мнение като прегледаш темата им и сам се увериш в това. Ще върна мнението в първоначалния му вид, за да получиш отговор от 4Vendeta.
В крайна сметка и твоята гледна точка, и тази на модератора са правилни!
User avatar
Dragonspower
Потребител
Потребител
Posts: 402
Joined: 14 Aug 2013, 14:46

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Dragonspower »

Искам да попитам защо следното мнение от темата ми е смалена: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 5#p1557355
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by See ya later aligator »

Мнението не е твое, но.. мнението не е аргументирано по никакъв начин! От години се опитваме да мотивираме хората, да пишат изчерпателно! Също така се правят регистрации само за изказване на подобно кратко, безстойностно спам мнение...
User avatar
Dragonspower
Потребител
Потребител
Posts: 402
Joined: 14 Aug 2013, 14:46

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Dragonspower »

Дефакто, смаленото мнение съдържа аргументи и оценка. Мнение, което трябва да бъде смалено е следното: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 5#p1556260 (няма оценка; доказателства, които да подкрепят написаното)
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”