Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Bai Shushul »

Как да се оплачете за смалено мнение:
0. Свързвате се с модератора, смалил мнението Ви. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата.
1. Давате URL на самото мнение, а не на темата.
2. Пишете защо мнението не трябва да бъде смалено.
3. Пишете позицията на модератора (цитирате отговора му или качвате скрийншот).
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили.

Как да се оплачете за изтрито мнение или тема:
1. Ако е тема, пишете ЗАГЛАВИЕТО и СЪДЪРЖАНИЕТО НА ИЗТРИТАТА ТЕМА по максимално близък начин. Ако е мнение, пишете СЪДЪРЖАНИЕТО на мнението.
2. Ако е мнение, давате линк към темата. Ако е тема, казвате в кой раздел е била пусната.
3. Аргументирате се защо мнението/темата не трябва да се изтрие.

Правила:
1. Всички оплаквания трябва да бъдат по образеца! Тези, които не отговарят на условията, може да носят предупреждения и/или да бъдат директно изтривани.
2. Не се разрешава на обикновени потребители да отговарят на оплакванията.
3. Неспокойни оплаквания, съдържащи негодувание към форума или екипа, се наказват.
4. Ако въпросът Ви към модератора не е бил възпитан и спокоен, нямате право да се оплаквате. Може да получите предупреждение първо от колегата, а след това за неспазване на правилата на темата.

ВНИМАНИЕ! ПОВТАРЯМ!
ПРИ СМАЛЕНО МНЕНИЕ НЯМАТЕ ПРАВО ДА ПИШЕТЕ В ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА СТЕ СЕ СВЪРЗАЛИ И ОПИТАЛИ ДА СЕ РАЗБЕРЕТЕ С ТОЗИ, КОЙТО ВИ ГО Е СМАЛИЛ.
ПРИ ИЗТРИТА ТЕМА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПИШЕТЕ ЗАГЛАВИЕТО И РАЗДЕЛА, В КОЙТО Е БИЛА ПУБЛИКУВАНА, И ЦИТИРАТЕ СЪДЪРЖАНИЕТО!
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Bai Shushul »

Образец за оплакване за смалено мнение:
1. URL към мнението: [линк].
2. Мнението ми беше на латиница, но нямам кирилица.
3. Мнението на модератора: „Това няма значение“.

Образец за оплакване за изтрита тема:
1. ЗАГЛАВИЕ: „Как да печелите пари от Интернет! Цъкни тук!“. СЪДЪРЖАНИЕ: „NeoBux е уебсайт на който гледате кратки реклами и по този начин печелите пари от интернет […]“.
2. Пуснах темата в раздел Общи дискусии.
3. Темата не трябва да се трие, защото никъде в правилата не е забранено да пускам такава тема.
User avatar
Toshiba-CS
Потребител
Потребител
Posts: 7
Joined: 15 Jan 2015, 13:02
Skype: toshiba-cs
CS Nick: Toshiba-CS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: Xpucmob
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Toshiba-CS »

Имам една тема в раздел СЪРВЪРИ и май е Изтрита,но не съм сигурен Съдържанието е Servers TOSHIBA-CS.ORG+ТОМБОЛА!.Благодаря ви
Last edited by Reflex on 28 Oct 2015, 14:15, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена точка 3 от правилата на форума !
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by See ya later aligator »

Ясно и точно си пише, че нарушава правилата на форума. Ако си направиш труда да ги прочетеш ще разбереш що се трие тая тема...
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by GrifflysT »

Мога ли да попитам кой и защо ми изтри мнението в тази тема http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... start=1575 ? :)
Бях задал въпрос дали е позволено постването на връзки, водещи към пиратски сайтове (замунда, арена и т.н.).
User avatar
Ha 3op
Не помня, но не забравям!
Не помня, но не забравям!
Posts: 367
Joined: 26 Jul 2011, 17:49
CS Nick: Ha 3op
Favorite version: CS: 1.6
Location: 3op Has Been Comming!
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Ha 3op »

Dan Vyrus wrote:Мога ли да попитам кой и защо ми изтри мнението в тази тема http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... start=1575 ? :)
Бях задал въпрос дали е позволено постването на връзки, водещи към пиратски сайтове (замунда, арена и т.н.).
По на пред Шушула беше казал, че ще се погрижи линковете които водят към пиратските сайтове да ги няма.
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by GrifflysT »

Ha 3op wrote:
Dan Vyrus wrote:Мога ли да попитам кой и защо ми изтри мнението в тази тема http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... start=1575 ? :)
Бях задал въпрос дали е позволено постването на връзки, водещи към пиратски сайтове (замунда, арена и т.н.).
По на пред Шушула беше казал, че ще се погрижи линковете които водят към пиратските сайтове да ги няма.
Именно за това питах. Например тази тема.

Edit:
Reflex wrote:
Тая тема е по стара от тебе :D На дали едно време е имало подобно правило... Най - добре е да чакаш отговор от Шушула или Иво.
Просто дадох пример с тази тема. А и все още чакам отговор защо ми беше изтрито мнението. :)
Last edited by GrifflysT on 04 Dec 2015, 20:23, edited 1 time in total.
User avatar
Ha 3op
Не помня, но не забравям!
Не помня, но не забравям!
Posts: 367
Joined: 26 Jul 2011, 17:49
CS Nick: Ha 3op
Favorite version: CS: 1.6
Location: 3op Has Been Comming!
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Ha 3op »

Ми са кат си я дал сигурно и тука всичко ще се съсипе :D
User avatar
Reflex
V.I.P
V.I.P
Posts: 308
Joined: 13 Sep 2010, 17:26
Skype: flexius-.-
CS Nick: Reflex
Steam Community ID: reflex_93
Location: Някъде по света...
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Reflex »

Dan Vyrus wrote:
Ha 3op wrote:
Dan Vyrus wrote:Мога ли да попитам кой и защо ми изтри мнението в тази тема http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... start=1575 ? :)
Бях задал въпрос дали е позволено постването на връзки, водещи към пиратски сайтове (замунда, арена и т.н.).
По на пред Шушула беше казал, че ще се погрижи линковете които водят към пиратските сайтове да ги няма.
Именно за това питах. Например тази тема.
Тая тема е по стара от тебе :D На дали едно време е имало подобно правило... Най - добре е да чакаш отговор от Шушула или Иво.
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Glitch »

^ Да, по онова време правилото не беше в сила. Не ми е отправена забележка от Иво или Шушула, затова и не съм премахнал препратките, но все пак нека Шушула да се изкаже, ако трябва, ще ги премахна.
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Bai Shushul »

Работата доста е спорна (не че работата спорѝ, както се казва, а че е противоречива). Аз самият се отказах да премахвам линковете. Да премахвам връзки към публично достъпен ресурс е толкова безсмислено… Оставил съм това на Иво — той си е собственик, той си знае и той си решава. Ако мен питате, пиратството не е голям проблем на форума — който иска, все намира от кой тракер да си свали.
Може би най-добрият отговор на въпроса дали е забранено пиратството в CS-BG: Де факто е разрешено, но ние не носим отговорност за споделените линкове. Ако някой засегнат иска да се оплаче, да се свърже с екипа и ще премахнем ресурса от форума.

И следващия път като се оплаквате, правете го точка по точка, както е описано в правилата на темата, защото потребителите ще почнат да не ги зачитат:
1. Ако е тема, пишете ЗАГЛАВИЕТО и СЪДЪРЖАНИЕТО НА ИЗТРИТАТА ТЕМА по максимално близък начин. Ако е мнение, пишете СЪДЪРЖАНИЕТО на мнението.
2. Ако е мнение, давате линк към темата. Ако е тема, казвате в кой раздел е била пусната.
3. Аргументирате се защо мнението/темата не трябва да се изтрие.
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by GrifflysT »

Благодаря за отговора.
Де факто е разрешено, но ние не носим отговорност за споделените линкове.
Това предполагам, че ще е добре да е написано на някое по-видно място (ако вече не е, аз поне не съм забелязал), че утре някой ще вземе да мрънкя.
Bai Shushul wrote: И следващия път като се оплаквате, правете го точка по точка, както е описано в правилата на темата, защото потребителите ще почнат да не ги зачитат:
1. Ако е тема, пишете ЗАГЛАВИЕТО и СЪДЪРЖАНИЕТО НА ИЗТРИТАТА ТЕМА по максимално близък начин. Ако е мнение, пишете СЪДЪРЖАНИЕТО на мнението.
2. Ако е мнение, давате линк към темата. Ако е тема, казвате в кой раздел е била пусната.
3. Аргументирате се защо мнението/темата не трябва да се изтрие.
Dan Vyrus wrote:Мога ли да попитам кой и защо ми изтри мнението в тази тема http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... start=1575 ? :)
Бях задал въпрос дали е позволено постването на връзки, водещи към пиратски сайтове (замунда, арена и т.н.).
В тази тема, въпреки че не му е мястото, получих няколко отговора. Не разбрах само защо ми беше изтрито мнението от другата тема, която е именно за въпроси. :)
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by DarKnesA »

0. Свързвате се с модератора, смалил мнението Ви. Ако не постигнете съгласие, имате право да пишете в темата. - Направено.
1. Давате URL на самото мнение, а не на темата. http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... &start=630
2. Пишете защо мнението не трябва да бъде смалено. Защото до колкото помня от много време си е че на страница имам право 1 път да го постна.
3. Пишете позицията на модератора (цитирате отговора му или качвате скрийншот). Помощник Модератор - CityLife Снимка!
4. Ако сте нямали отговор от модератора до 72 часа, качвате скрийншот на ЛС, което сте му изпратили. 1 , 2 , 3 , 4
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by shhnedo »

^ Първият пост на темата е редактиран само веднъж(отдавна) и такова правило няма. Вероятно ти се е набило от друга тема. Обаче, пък, има и други ( http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 0#p1469175 , http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 5#p1490119 ) с повече от един пост в темата без санкции. Аз искам да закача колегията и да питам има ли смисъл от такова правило, след като един пост не след дълго потъва назад в страниците?(по тази логика, ако я приемем, смаляването е неоснователно)
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Оплаквания за смалени или изтрити мнения

Post by Glitch »

Подобни постове винаги са се допускали към подобните теми, затова и си прав в случая.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”