Молби за опрощаване на предупреждения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Bai Shushul »

Ако Ви е поставено заслужено предупреждение и искате да помолите за опрощаването му, като в замяна се извините на засегнатите и обещаете да не се повтаря действието Ви, тук е мястото да пишете. Ако преценя, че заслужавате втори шанс, премахвам предупреждението. Молбата можете да я формулирате по всякакъв начин, стига да отговаря на следните изисквания и допълнителни условия:

Изисквания:
0. Предупреждението трябва да е активно.
1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили.
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване.
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините.
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие.

Допълнителни условия:
1. Банове не се премахват, независимо по какво причина, както и предупреждения за измами.
2. Обикновени потребители нямат право да се изказват по чуждите молби, ако не са засегнати.
3. Ако допуснете същото нарушение в бъдеще, ще получите повече от 1 предупреждение, като наказанието няма да подлежи на опрощение.

Списък на опростените предупреждения (потребителско име — тип на нарушението):
M.K. — спам и разправии с друг потребител
Aleks Nikolov. — писане в грешен раздел, спам, грешно заглавие (премахнати 4 предупреждения, вероятно не е чел правилата преди)
User avatar
juventus1897
Потребител
Потребител
Posts: 171
Joined: 26 Jun 2014, 00:59

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by juventus1897 »

1. Предупреждението ми е защото бях писал по чуждо оплакване, за което се извинявам.
2. Знаех правилата, но ми се стори добре да пиша, понеже модератора беше в грешка.
3. Не съм, или така се надявам. Ако съм засегнал някой му се извинявам.
4. Разбрах грешката си.
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Devereaux »

work wrote:1. Предупреждението ми е защото бях писал по чуждо оплакване, за което се извинявам.
2. Знаех правилата, но ми се стори добре да пиша, понеже модератора беше в грешка.
3. Не съм, или така се надявам. Ако съм засегнал някой му се извинявам.
4. Разбрах грешката си.
Не знам защо пишеш, тъй като нямаш активно предупреждение. Отдавна е изтекло.
User avatar
M.K.
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 130
Joined: 27 Feb 2013, 10:05
Skype: cs-pristrasten1
CS Nick: M.K.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: mkfatallerror
Location: Банско
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by M.K. »

1. Предупреждението го получих от @ARROW което е напълно заслужено спамих в една тема.
2. Знаех правилата, но въпреки това писах защото не пишех от мое име а от всички БГ СЪРВЪРИ тъй като той не говореше само за мен а за вс бг сървъри ще дам най отдоло малък цитат.
3. За извинение да не става дума.
4. За напред няма да стават такива неща, има скайп има лс и какви ли не други чатове.
[20-Nov-15 5:26:10] Black-Night # (Dust2 Only) OWNER!: za 40 dni
[20-Nov-15 5:26:12] Black-Night # (Dust2 Only) OWNER!: vi ebah maikata
[20-Nov-15 5:26:17] Black-Night # (Dust2 Only) OWNER!: na vsichki propadnali server4eta
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Bai Shushul »

Добавих правило номер 0, с което се изисква предупреждението да е активно. Не е нужно да пишете точка подир точка, може и като текст да е всичко, но както ви е удобно.

M.K., премахнах ти го.
User avatar
idle
Потребител
Потребител
Posts: 655
Joined: 08 May 2012, 10:19
Favorite version: CS: Global Offensive
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by idle »

От тук ми е предупреждението - http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 1#p1449591

Знам правилата и ми е ясно, че не мога да разпространявам пиратско съдържание, но просто исках да помогна на човека, не мисля, че е било провинението ми чак за предупреждение. Въпреки това осъзнах грешката си и няма да я повтарям, съмнявам се да съм засегнал някого.
User avatar
Aleksschooo
Official Account ® BLUE BLOOD!
Official Account ® BLUE BLOOD!
Posts: 570
Joined: 01 Dec 2014, 20:29
Skype: aleks.nikolov02
CS Nick: Aleksschooo
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: aleksschooo
Location: Antwerpen , Белгия.
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Aleksschooo »

0. Предупреждението трябва да е активно.
1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили. - Дам разбрах си грешките и имам 4 предупреждения заради спам по теми, неправилен раздел и без мислен коментар!
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване. - Направих го!
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините. - Ем не ?
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие. - Обещавам повече няма .
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Bai Shushul »

idle, твоето е премахнато. Няма смисъл да те добавям в списъка на опростените, защото предупреждението е било неуместно.
Aleks Nikolov., махам ти всичките. Надявам се да оправдаеш доверието ми.
User avatar
debug
Потребител
Потребител
Posts: 446
Joined: 29 Dec 2012, 22:19
Skype: ЛС!
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: deadlysight
Location: CS-BG

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by debug »

0. Предупреждението трябва да е активно.
1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили. - Разбрах.
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване. - Заради това е, след като допуснах грешката ги прочетох цели 2 пъти.
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините. - Мисля че не, но все пак се извинявам.
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие. - След като прочетох правилата едва ли ще се случи отново.
User avatar
Bai Shushul
Потребител
Потребител
Posts: 981
Joined: 28 Jul 2008, 01:22

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Bai Shushul »

Какво се е случило?

Към всички се отнася: Няма нужда да ми пишете точка 0. В този списък са изискванията, това не е образец за пускане на мнение в темата. Дори да се ръководите по него, нека да има повече информация, нека да чуя вашето мнение, споделете нещо. Очаква се от вас аргументирана позиция, не формуляр „попълни полетата накратко и кандидатстваш“.
User avatar
DallasK
Екип Заявки
Екип Заявки
Posts: 114
Joined: 29 Aug 2015, 17:53

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by DallasK »

Предупреждението ми е за спор с потребител, като 2-рото мнение беше спам. Причината да го напиша е, че нямаше как да се разберем на ЛС, а той си ги беше изключил. Разбирам защо ми е наложено и приемам нарушението си. Не е предизвикано поради незнание на правилата. Описах защо. Засегнатия потребител е NiTriX, на когото се извинявам. Да, обещавам да не се повтори.
User avatar
debug
Потребител
Потребител
Posts: 446
Joined: 29 Dec 2012, 22:19
Skype: ЛС!
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: deadlysight
Location: CS-BG

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by debug »

DeadlySight wrote:0. Предупреждението трябва да е активно.
1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили. - Разбрах.
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване. - Заради това е, след като допуснах грешката ги прочетох цели 2 пъти.
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините. - Мисля че не, но все пак се извинявам.
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие. - След като прочетох правилата едва ли ще се случи отново.
Случката накратко:
Преглеждах си МП, за да свърша някоя полезна работа. Имаше доклад за темичка, която не е в правилния раздел. Темата беше пусната в раздел "Steam", момчето предлагаше някакъв steam акаунт, съответно според мен, темата беше за "Купувам/продавам" раздела, но нямаше нужното време, прекарано във форума, за да пусне тема там. Съответно аз реших, че е най-добре да пратя темата в коша и да му кажа да помоли някое приятелче от форума, което може да му пусне темата в правилния раздел, но Иво ми сложи предупреждение за това мое действие.
User avatar
kreedztanky
Умникът на форума
Умникът на форума
Posts: 759
Joined: 17 Dec 2014, 20:17
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by kreedztanky »

1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили. Приемам го и съм съгласен.
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване. - Знам ги, но въпреки това написах 2 коментара, които са спам.
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините. Извинявам се на Алекс Николов (въпреки, че този неблагодарник не заслужава нищо)
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие. - Добре
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Glitch »

^ Явно наистина си си взел поука, ето вчерашната ти изцепка:

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=121&t=164498
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Devereaux »

Предупреждението ти е наложено от мен за спам и обиди към Алекс Николов, които бяха ненужни. Следващия път ще бъде повече от 1 предупреждение. Въпреки това, аз не смятам, че си си взел поука. Но ако шушул реши да ти махне предупреждението и пак нарушиш правилата по този начин, имай на предвид че няма да получиш само 1 предупреждение.

Ако продължаваш така да се заяждаш и обиждаш, 3-те предупреждения ще ги направиш много бързо.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”