Заключена тема - Защо?

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Заключена тема - Защо?

Post by Reddeyes »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=24&t=167788 За тази тема става дума. Искам да знам защо по дяволите е заключена? Не виждам с какво пречи на когото и да е, а и не виждам друга такава активна в момента! Молбата ми е да бъде отключена , защото съм я пуснал именно за да се дискутира от хората , а това че на някои модератори не им харесва не значи че трябва да се заключва!
User avatar
JackEyedJones
РЕКЛАМАТОР
РЕКЛАМАТОР
Posts: 332
Joined: 18 Apr 2014, 06:17
Skype: voltouch180
CS Nick: <Not Good Simply KoreaN>
Favorite version: CS: 1.6
Location: Plovdiv, Bulgaria, Europe, Entire World
Contact:

Re: Заключена тема - Защо?

Post by JackEyedJones »

Като цяло темата е напълно ненужна, тъй като провокира не само спам и полемика, а и както виждаш и спорове. 2-ма се сдъфкаха веднага.
Другото което е, в 75 % от нея изказваш собствено мнение като си сложил заглавие в което "питаш общо всички".
Един вид, не ми пука какво мислите, искам да видите моето мнение. И от там надоле. Правилно е заключена. :oops:
User avatar
enco
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 10 Jul 2010, 16:45

Re: Заключена тема - Защо?

Post by enco »

Вместо да направите друга тема, в която няма да има спорове и т.н., вие дъфкате едни сървъри от две години и половина, че не трябвало да има еднодневки. Еми то с говорене не става и писане, трябва и действие - ходете и ги спирайте агенти, не ми драскайте тука. Само пишите и спорите, а не правите нищо и кой печели ??? Никой, най-много да породите друг спор от това, че "еди" кои си син ви треснал предупреждение.
Над раменете има глава..........
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Заключена тема - Защо?

Post by Devereaux »

Аз не виждам смисъл в темата и с право е заключена. Темата допринася само спор и негативност и предполагам е заклачена, поради тази причина. Така че темата си остава заключена и тази тема също се заключва.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Заключена тема - Защо?

Post by See ya later aligator »

Още снощи мислех да заключа темата, но реших да я оставя още малко, че да падне и някое друго предупреждение.
След малко ще видя кой я е заключил, но определено добре е направил. Темата доведе до спорове и мерене на достойнства с излишно напрежение, думи и истории, от които на всеки му е писнало вече.
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”