Оплакване (не локвайте тази тема преди да е приключена)

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Оплакване (не локвайте тази тема преди да е приключена)

Post by Reddeyes »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=226&t=168149 Пак набързо ми локнахте темата.

И виждам че самите вие не разбирате за какво говорех - не виждате ли , че всеки път щом примерно Jailbreak бива ъпдейтнат се добавя по нов банер от геймтракър на всеки ъпдейт? Това не е от подписа му , аз говоря за игровите БАНЕРИ на сървъра. И като ще наричате оплакването ми глупаво - добре ваше мнение. Оплакването ми беше конкретно НЕ ЧЕ ВСЕКИ НОВ СЪРВЪР се рекламира с банер , а когато вече съществуващ такъв сървър от доста време бива рекламиран за 100-тен път при поредния ъпдейт от тях.
Сега вече схванахте или още не?

Сигурен съм , че ако друг а не прави същото което той прави - ще докладват и веднага ще бъде изтрит поста , но не нали веригата е доказала се и защо не да си затваряме очите за някои неща , еми добре но в такъв случай като друг човек прави същото не го наказвайте? :)
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Оплакване (не локвайте тази тема преди да е приключена)

Post by shhnedo »

Ти верно не се отказваш. :bigsmile: Пак казвам, ДОРИ ДА НЕ СА ТЕ РАЗБРАЛИ ПРАВИЛНО. Какво ти пречи преповтарянето на банерите не мога да разбера. При положение, че любопитните така или иначе биха погледнали първия пост, каква е разликата? Освен това, всичко става в рамките на НЕГОВАТА тема. Ти се оплакваш все едно навсякъде се натрапват сървърите на веригата. Какво ви бъркат толкова чуждите методи за релкамиране, след като няма правило, което да нарушават в конкретния случай??
Айде, тази няма да я заключа. Интересно ми е какви "аргументи" имаш.

P.S. Сега видях какво си допълнил - първично разсъждение на непълнолетен. НИКОГА не е имало такива случаи. Ти си първият, който повдига такъв въпрос от нищото.
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Оплакване (не локвайте тази тема преди да е приключена)

Post by GrifflysT »

shhnedo wrote:Ти верно не се отказваш. :bigsmile: Пак казвам, ДОРИ ДА НЕ СА ТЕ РАЗБРАЛИ ПРАВИЛНО. Какво ти пречи преповтарянето на банерите не мога да разбера. При положение, че любопитните така или иначе биха погледнали първия пост, каква е разликата? Освен това, всичко става в рамките на НЕГОВАТА тема. Ти се оплакваш все едно навсякъде се натрапват сървърите на веригата. Какво ви бъркат толкова чуждите методи за релкамиране, след като няма правило, което да нарушават в конкретния случай??
Айде, тази няма да я заключа. Интересно ми е какви "аргументи" имаш.

P.S. Сега видях какво си допълнил - първично разсъждение на непълнолетен. НИКОГА не е имало такива случаи. Ти си първият, който повдига такъв въпрос от нищото.
Понеже аз съм тоя модератор, който се прави на интересен и на голям "разбирач", понеже съм получил пост във форума (визирайки предишната ти тема), ще ти го кажа и аз - няма нито едно правило, което е нарушено в тяхната тема. А за това, че не сме те разбрали правилно - сам си си виновен. Пожелавам ти голям да пораснеш, и да се научиш как да говориш така, че хората да те разбират.
Относно твърдението ти, че си затваряме очите, защото iplay са били "доказала" се верига - повярвай ми, точно аз никога не си затварям очите, дори и за приятели - ако има нещо нередно с темата и съм го видял, то веднага щях да предприема нужните мерки, както би направил всеки друг от колегите.
Занапред ти препоръчвам да се ограничаваш от определенията за членовете на екипа, такива прости приказки не биха били написани от адекватна глава. Най-малкото едва ли някой ще се обиди от човек с аватар на кечист. :o
Ако имаш още оплаквания от мен - давай ги, и без това всяка седмица излиза един такъв ентусиаст, на който трябва да му обясняваме поне 3ма човека защо не е прав и защо оплакването е безсмислено. :o
User avatar
informer
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 27 Aug 2015, 04:42

Re: Оплакване (не локвайте тази тема преди да е приключена)

Post by informer »

imam oplakvane ot server koito iskam da sprete zashtoto glavniq si pravi koto iska banva bez prichina!
serverat se kazva Cs-EpAy i e qk no neiskam da e tuk v Cs-bg.info
Last edited by shhnedo on 10 Jun 2016, 16:56, edited 1 time in total.
Reason: Нарушени т.1, т.5 и т.6 от правилата на форума! +предупреждение
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”