3 Оплаквания от Shhnedo

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
remixaa00
Banned
Banned
Posts: 37
Joined: 28 Nov 2013, 22:02
Skype: cs-hehe
Favorite version: CS: 1.6

3 Оплаквания от Shhnedo

Post by remixaa00 »

1 оплакване: Здравейте! Искам да се оплача от вашият модератор shhnedo. Причината, е че намерих една тема от 2014 година, в която не е писано от тогава, а е помогнато на човека и не е заключена. Винаги правя едно и също и то е: пиша в темата, че би трябвало да я заключат и да ми изтрият мнението. Досега не съм имал проблем с последните 150 съобщения, но ето че сега имам и то е предупреждение. Мисля, че shhnedo просто си търси с кого да се заяде. Настоявам просто да ми се махне предупреждението, защото не е честно според мен :)

2 оплакване: В тази тема: viewtopic.php?f=226&t=168177#p1516975 shhnedo ясно ме нарича, че съм болен (психически) с думите му: "Дано намериш помощ скоро" :)

3 оплакване: В тази тема: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=226&t=168343 заключва ТОЙ оплакването ми срещу него. Според мен трябва друг да я заключи, защото именно срещу него е оплакването.
User avatar
Reflex
V.I.P
V.I.P
Posts: 308
Joined: 13 Sep 2010, 17:26
Skype: flexius-.-
CS Nick: Reflex
Steam Community ID: reflex_93
Location: Някъде по света...
Contact:

Re: 3 Оплаквания от Shhnedo

Post by Reflex »

ВЪЙ ЛЕК.... НИМОА ТА ИЗТРАЯ ТИ СИ СКАНДАЛЕН ПРОСТО !!!
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: 3 Оплаквания от Shhnedo

Post by GrifflysT »

Тоя ще постави нови рекорди. :bigsmile:
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: 3 Оплаквания от Shhnedo

Post by shhnedo »

Оставете му темите в раздела да броим колко оплаквания ще пусне от мен и кое от кое ще е по-неадекватно. :bigsmile:
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”