Оплакване.

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Оплакване.

Post by Reddeyes »

ПЪРВО ИСКАМ ДА СПОМЕНА , че пускам тази тема защото в темата за смалени мнения там моето мнение е смалено и ЗАКЛЮЧЕНО , тоест няма как да пускам оплакване там. Оплакването е от SlaughtereD , който не знайно защо е смалил моето ВЪПРЕКИ че е offtopic. Но той това сигурно не го е видял , а пък нали уж офтопик тага е за да пишем неща които ужким не са по темата? Ми мойто не е заявка , но щом е в оффтопик не виждам какъв е проблема? Чакам обяснение на това.

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?p ... 9#p1527707
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Оплакване.

Post by CityLife »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=2

"5.1B. Постове, съдържащи само безсмислени емотиконки, само OFFTOPIC или само цитиране на предишно мнение от същата тема, без да има смисъл това." 8)
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Оплакване.

Post by shhnedo »

Slaughtered не е направил нищо нередно. Естеството на темата е да се пускат заявки и съответно някой по желание да изпълнява, не да се дава акъл на хората какво да правят и какво не. OFFTOPIC тагът се използва, когато покрай смисленото си мнение имаш нещо странично да допълниш, а не да скриваш неуместен пост. Бъркаш offtopic с offtopic.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплакване.

Post by Reddeyes »

shhnedo wrote:Slaughtered не е направил нищо нередно. Естеството на темата е да се пускат заявки и съответно някой по желание да изпълнява, не да се дава акъл на хората какво да правят и какво не. OFFTOPIC тагът се използва, когато покрай смисленото си мнение имаш нещо странично да допълниш, а не да скриваш неуместен пост. Бъркаш offtopic с offtopic.
Пф , пф нищо различно - за пореден път показвате , че само вие сте прави и само вашето мнение приемате... Тогава обясни ми за какво е този офтопик таг , и какво значи не мога да изкажа мнение че могат да направят и нещо по-лесно , въпреки че е в оффтопик , абе пфф заеби.
Не мисля , че е неуместен а напротив - по някакъв начин може да помогне на тези, които търсят друг начин , и знам че могат да пуснат нова тема но малко инфо не пречи ;)

Айде лок на темата.
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Оплакване.

Post by shhnedo »

csgofan wrote:
shhnedo wrote:Slaughtered не е направил нищо нередно. Естеството на темата е да се пускат заявки и съответно някой по желание да изпълнява, не да се дава акъл на хората какво да правят и какво не. OFFTOPIC тагът се използва, когато покрай смисленото си мнение имаш нещо странично да допълниш, а не да скриваш неуместен пост. Бъркаш offtopic с offtopic.
Пф , пф нищо различно - за пореден път показвате , че само вие сте прави и само вашето мнение приемате... Тогава обясни ми за какво е този офтопик таг , и какво значи не мога да изкажа мнение че могат да направят и нещо по-лесно , въпреки че е в оффтопик , абе пфф заеби.
Не мисля , че е неуместен а напротив - по някакъв начин може да помогне на тези, които търсят друг начин , и знам че могат да пуснат нова тема но малко инфо не пречи ;)

Айде лок на темата.
Мисля, че го обясних достатъчно ясно. Коментарчето ти е неуместно, вече обясних защо. Като искаш да си полезен, правиш тема-урок и обясняваш какво/как. Даже това са ти го казали точно под твоя смален пост(също е смалено, защото също е спам, може да се ползва ЛС). На какъв език да ви се обясни, че проклетото заглавие на темата описва кратко и ясно за какво служи тя? Темата е за ЗАЯВКИ за нещо, а не за даване на акъл как се прави това нещо, за да НЕ СЕ пускат заявки. Искаш да помогнеш - направи един-два урока. Искаш да го разпространиш - ми сложи си го в подписа(ама недей да спамиш заради него).
А пък тва, че винаги сме били прави... Ми 90% от вас пишете първични глупости! Как няма да сме прави!? Български манталитет - "АЗ НЕ СЪМ СБЪРКАЛ!!! НЯКОЙ МИ ПРАВИ МРЪСНО, ЩОТО ИМА ПРАВА И МОЖЕ!!!" Ами не, бъркаш! Обаче не си правиш труда дори да прочетеш къде бъркаш!
От тук нататък лично ще хвърлям по някое око на такива "несправедливости" спрямо теб и, евентуално, спрямо други! Видя ли, че член на екип Х не е сгрешил, директно предупреждение! Никакви оплаквания, никакви въпроси! От край време на широка маса непълнолетни клавиатурни войни им се обяснява къде бъркат, щото "мама меси, тате носи" и никой не е седнал да ви бие шамара и да ви каже къде ви е грешката, че да ви влезе нещо в главите!
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”