Оплакване от модератори.

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

georgib1 wrote:Лел, заради един бан от форум, в който няма да влизаш след година, пусна цяла тема и видя, че никой не прави нищо.Ако Иво не е направил нищо, или вината е твоя, или няма смисъл от предприемане на мерки.Обзалагам се, че в реалния живот никога не си правил такива скандали, а ги правиш във форума.И това с "аверчетата", както каза и Sail, не е вярно.Ако можеш, обясни ми как ще имаш приятел зад монитора?Ако толкова те обиждат във форума, а ти го отнасяш, защо просто не напуснеш?
Братле аз съм напуснал, аз няма какво да се занимава, и да аз в реалния живот съм си пълен релакс братле, не се карам с никой и си гледам собствените интереси. Но тука е различно, защото в реалния живот не ме правят на клоун и лъжец а тук се опитват да ми се качат на главата и да ме изкарат измамник. Може @iVoka да го е видял, но щом има претенций, че това е най-голямата верига в България нека да се покаже това, защото мога да ви кажа, че от 2 години съм тук и нищо професионално не съм видял, виждам само : караници, спорове , обиди и т.н..
User avatar
Sail1
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 14 Jul 2016, 11:34
Location: София

Re: Оплакване от модератори.

Post by Sail1 »

HNSWeed wrote:то като цяло оплакването го пуснах повече заради Sail, защото ти го защитаваш а не виждаш истинския виновник..)[/b]
Защо тогава заглавието е "Оплакване от модератори", а не "Оплакване от Sail"? Твърдиш, че не ти се занимава, но пускаш безсмислени оплаквания, нали? CS-BG не е никаква верига. CS-BG e най-големият форум за играта, а съврърите използват само сайта.

-- 27 Jul 2016, 08:57 --
HNSWeed wrote: Братле аз съм напуснал, аз няма какво да се занимава, ... ме правят на клоун и лъжец а тук се опитват да ми се качат на главата и да ме изкарат измамник. Може @iVoka да го е видял, но щом има претенциИ, че това е най-голямата верига в България нека да се покаже това, защото мога да ви кажа, че от 2 години съм тук и нищо професионално не съм видял, виждам само : караници, спорове , обиди и т.н..
Щом си напуснал какво дириш още тук? Никой нете прави на клоун и лъжец, ти сам въртиш цирка, а ние гледаме. И как очакваш да видиш нещо различно от караници, спорове и обиди щом ти се забъркваш в тях???
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Оплакване от модератори.

Post by Devereaux »

Не ми се чете цялото оплакване, но може да се радваш, тъй като се отказвам от поста си на "Помощник-модератор". Вече съм писал на Иво да ми маха правата, затова можеш да си доволен. Сбъдна ти се мечтата. :)
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

ARROW wrote:Не ми се чете цялото оплакване, но може да се радвам, тъй като се отказвам от поста си на "Помощник-модератор". Вече съм писал на Иво да ми маха правата, затова можеш да си доволен. Сбъдна ти се мечтата. :)
Както казах не ми беше това идеята братле, не съм доволен. Идеята беше да не ме правите на клоун и да се базикате с мен. Да като цяло оплакването е доста голямо. @Sail, питаш ме защо не съм се оплакал от теб ли? Защото ако се оплача от теб както @ARROW казва ти си бил в екипа, имаш се с тях а знам тук как стават нещата, както казах и аз от 2 години съм тук и цялата схема я знам имаш ли приятели с по-висш ранк от твоя имаш имунитет и не ми казвайте, че не е така, защото самия аз съм избягвал проблеми с помоща на по-висш ранк, корумпирана работа какво да ти кажа... @Sail ти казваш, че аз сам се забърквам в тея работи, е как аз ще се забърквам като от нищото гледам изведнъж как пишете @HNSWeed дава права срещу СМС-си, е кога се е случвало това нещо?? Нито имаше доказателства нито е вярно това твърдение за мен и всички като ме видят аа това Tr1cka ли е дето дава права за смс-си.. И после пак аз виновен, вие правите това, вие се базикате и ме правите на клоун, обаче мога да ти кажа, че не свършват нещата до тук лесно ми е и аз да пусна слухове за теб Sail, но не мисля да ти правя мръсно не ме интересува с ARROW ли се имаш, с Ganew ли се имаш или с, който и да било не искам да обсъждаш моя живот и как действам аз! Видя ли още нещо казано по мой адрес ще направя както ARROW направи с мен ще те докладвам и ако наистина отново не ти сложат предупреждение няма да спра с оплаквания. Ето аз си получих 3-те предупреждения а ти дори не получи и 1 предупреждение, хубаво няма лошо използвай си приятелите да ти оправят кашите и за теб да няма наказания, просто не говори за мен глупости и не се занимавай с мен. Забрави, че @HNSWeed е в този форум
EDIT?!?!
И да какво стана с администраторите къде отидоха? Помолих ви да си дадете мнението кой крив, кой прав и вие само погледнахте оплакването и оставихте ние да се оправяме? Е как да стане работата?
User avatar
Sail1
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 14 Jul 2016, 11:34
Location: София

Re: Оплакване от модератори.

Post by Sail1 »

Пак ти казвам, че в интернет аз приятели нямам . Не моля никого да ме "подкрепя", като не ми слага предупреждения. Тезата ти е абсолютно наивна и най-вече глупава.
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

Sail1 wrote:Пак ти казвам, че в интернет аз приятели нямам . Не моля никого да ме "подкрепя", като не ми слага предупреждения. Тезата ти е абсолютно наивна и най-вече глупава.
Може да е глупава, но е вярна, защото доказателствата са на лице вие почнахте да се заяждате и после аз го отнесох. :o А и като не са ти приятели как да ги нарека непознати?
User avatar
Sail1
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 14 Jul 2016, 11:34
Location: София

Re: Оплакване от модератори.

Post by Sail1 »

HNSWeed wrote:
Sail1 wrote:Пак ти казвам, че в интернет аз приятели нямам . Не моля никого да ме "подкрепя", като не ми слага предупреждения. Тезата ти е абсолютно наивна и най-вече глупава.
Може да е глупава, но е вярна, защото доказателствата са на лице вие почнахте да се заяждате и после аз го отнесох. :o А и като не са ти приятели как да ги нарека непознати?
Сега пък ново 20 - "непознатите". Предостави доказателства как общувам с тези хора и ги моля да ти сложат предупреждение, да те баннат и т.н. Ако предоставиш такива доказателства, гарантирам ти, че аз напускам този форум един път завинаги. Ако не намериш такива доказателства, най-любезно ще те помоля да натиснеш Х-чето по-горе и да не се връщаш повече тук!
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

Sail1 wrote:
HNSWeed wrote:
Sail1 wrote:Пак ти казвам, че в интернет аз приятели нямам . Не моля никого да ме "подкрепя", като не ми слага предупреждения. Тезата ти е абсолютно наивна и най-вече глупава.
Може да е глупава, но е вярна, защото доказателствата са на лице вие почнахте да се заяждате и после аз го отнесох. :o А и като не са ти приятели как да ги нарека непознати?
Сега пък ново 20 - "непознатите". Предостави доказателства как общувам с тези хора и ги моля да ти сложат предупреждение, да те баннат и т.н. Ако предоставиш такива доказателства, гарантирам ти, че аз напускам този форум един път завинаги. Ако не намериш такива доказателства, най-любезно ще те помоля да натиснеш Х-чето по-горе и да не се връщаш повече тук!
Какво доказателство повече от това ти трябва? Как виновника в случая ти не получаваш наказание а аз, който се защитавам само получавам 2 предупреждения и БАН?? Това не ти ли стига? :)
EDITTT !?!?!
Добре мисля, че оплакването стигна своя край благодаря ви, че ме излушахте може да заключвате темата. :o
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”