Оплакване от глупостите на OciXCrom

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Locked
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

Оплакване от глупостите на OciXCrom

Post by FEEL MY STYLE »

Здравейте! Оплаквам се от въпросния потребител в заглавието, поради простата причина, че след като са му деактивирали главния акаунт, той си създал нов. Мисля, че това действие е против правилата! Трябва да си търпи наказанието, а не да си създава нови акаунти. Не знам каква е точната причина, но щом се е случило, значи е сторил нещо, което не е според правилата! То това се счита, че все едно не е наказан..
П.С. Много добре знам, че някой ще ми докладва тази тема, не знам каква причина ще измисли този път, но искам да предприемете нещо.
Ако не съм разбрал правилно се извинявам.

http://cs-bg.info/forum/memberlist.php? ... e&u=110300
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: Оплакване от глупостите на OciXCrom

Post by Tumbac »

Когато ти деактивират единия акаунт, можеш да си направиш нов..

Нямаш право да имаш повече от 1 активни
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

Re: Оплакване от глупостите на OciXCrom

Post by FEEL MY STYLE »

Хубаво. Ама нещо не си ме разбрал правилно. Проблема е, че щом е нарушил правило и е бил наказан, значи трябва да си търпи наказанието! С новият му акаунт все едно нищо не е ставало и не е бил наказван..
User avatar
OciXCrom+
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 01 Oct 2016, 14:47

Re: Оплакване от глупостите на OciXCrom

Post by OciXCrom+ »

Проблемът е, че не съм направил нищо нередно в този форум и ще правя нови докато не успя да се защита в темата, където ме плюете без да се информирате. Все още чакам отговор от iVoka относно защо е деактивиран реалният акаунт. Отделно, ти вместо да бързаш да си трупаш репутация с доклади, можеше да се поразровиш малко и да се опиташ да разбереш какво се е случило. Същото се отнася и за тези, които деактивират акаунтите.
User avatar
GluckyT3AM
V.I.P
V.I.P
Posts: 167
Joined: 10 Jan 2013, 15:01
CS Nick: `
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Shrewsbury, Shropshire
Contact:

Re: Оплакване от глупостите на OciXCrom

Post by GluckyT3AM »

Оплакване от @Крома!?...
Вие защо сте такива малки дечица със болни мозъци, пича ви помага при различни проблеми/теми, но ти какво правиш оплакване от глупостите му, ако не беше той много от хората, нямаха да си решат проблемите да ти кажа. Но явно ти си Г-н, Доктор Умен , за това знаеш повече от @Крома и пускаш оплакване от глупостите му :mnmn?: :mnmn?: , абсолютно тази твойта тема е безсмислена и глупава тема , ти за това ли спамиш по-целия форум , за да докажеш, че си най-добрия тука , тоест , че си разбиращ човек, но не не си , а знаеш ли какво си , човек и който не знае даже какво е знание , няма да споря със тебе, сега и мене ме докладвай , нали без това нищо не вършиш само ти трябва да си във форума другите да ги деактивират .

- Модераторите да ме извинят също и администраторите, че писах това мнение , но това е истината .
Last edited by Reflex on 01 Oct 2016, 15:39, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена точка 4 от правилата на форума !
User avatar
Reflex
V.I.P
V.I.P
Posts: 308
Joined: 13 Sep 2010, 17:26
Skype: flexius-.-
CS Nick: Reflex
Steam Community ID: reflex_93
Location: Някъде по света...
Contact:

Re: Оплакване от глупостите на OciXCrom

Post by Reflex »

Въпросният акаунт който си докладвал е деактивиран до колкото виждам така че темата се заключва.
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”