Защо се трият мнения и се налага цензура?

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Post Reply
User avatar
SSDbg
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 17 Feb 2017, 22:15

Защо се трият мнения и се налага цензура?

Post by SSDbg »

Здравейте, може ли някой от по-старшите админи да ми отговори, защо се трият мнения и се налага цензура във форума?
Направих си регистрация, само за да се оплача от админа "bebegligan", който ме банна по причина за която мога само да гадая. Бана беше само за 1 ден, но въпреки това, реших да си загубя времето и да пиша, за да се предприемат евентуално някакви мерки, тъй като смятам че подобни администратори гонят хората от сървърите. Бана ми беше премахнат, но мнението ми освен, че беше редактирано и от части изтрито, получих и този отговор:
Reflex wrote:
Чудих се кое от трите ти мнения е по достойно да бъде публикувано във форума и стигнах до извода че ако не се намеся да го редактирам няма как да стане... Както и да е...

1. Прочети правилата на форума и спазвай добрият тон във форума >>> http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=1&t=2
2. При оплакване от сложен бан темата в която трябва да пишеш се намира тук >>> http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=192&t=150583
3. Бан-а ти е премахнат.
След което, просто исках обяснение, дали ще има някакво последствие за администратора и изразих мнение, че би трябвало администратор на подобен форум да пише малко по-грамотно. Малко по-късно мнението ми е изтрито и не получавам никакво известие, или поне отговор на въпросите ми.
Просто смятам, че някои хора могат да се постараят малко повече, за доброто на веригата. Благодаря за вниманието!
User avatar
Ha 3op
Не помня, но не забравям!
Не помня, но не забравям!
Posts: 367
Joined: 26 Jul 2011, 17:49
CS Nick: Ha 3op
Favorite version: CS: 1.6
Location: 3op Has Been Comming!
Contact:

Re: Защо се трият мнения и се налага цензура?

Post by Ha 3op »

Мненията не се трият.Всяко мнение на ново регистриран потребител изчаква одобрение преди да бъде публикувано и това ясно си го пише когато тръгнеш да го публикуваш.
Ето ти пример :
Какво ти пише на теб:
Image
Какво вижда модератора:
Image
Image

Цензурата кво да я коментираме, правила на форума за елементарна комуникация без нерви, хранидби и излишно напрежение.На никой не му е приятно да му викат :)

А и е доста нагло след като един елементарен образец не си спазил да очаква къфто и е да е отговор ?!? @Reflex ти е обяснил къде трябва да си пуснеш оплакването и в какво нарушение си на правилата на форума.Никой не е длъжен да ти откликва не нехайството по къфто и е да е начин, нито да ти се одобри някое от мненията (както е на примера на снимките) нито дори това мое мнение може да го няма. И сам си направи сметката, че щом въпросния модератор ти е редактирал мнението само и само да можеш да си пуснеш оплакването, за кво говорим.Бана ти е премахнат, какво се оплакваш повече?Дошли сте ми вчера и веднага "Админа да се накаже"...Щом даден админ е в екипа значи не е случайност.Всеки бърка в преценката, няма как 110% от действията ти да са правилни.
И преди да ти пожелая лек ден - Ти за нашите потребители не се притеснявай, колкото - толкова.Цъкай си, бичи си айляка там да минава времето и толкова.А ако стане нещо което не ти харесва оплачи се, но поне си направи труда да провериш как като се оплачеш да ти се обърне внимание.Всеки може да излезе на центъра и да псува общината или когато Иванчо те удари без причина да искаш от директорката да го изгони от даскало.

Лек ден :o
User avatar
SSDbg
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 17 Feb 2017, 22:15

Re: Защо се трият мнения и се налага цензура?

Post by SSDbg »

Знам, че сте малки още, но просто ме дразни тази гавра с българския език "къфто"
Едно извинение от админа, щеше да свърши работа, за мен няма значение, че бана ми е премахнат, след като си изгубих времето. Човешко е да се греши, но в случая не беше неумишлена грешка.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”