Доклади за ранговете на потребители

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
Post Reply
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Доклади за ранговете на потребители

Post by Devereaux »

Waterhand wrote:http://cs-bg.info/forum/memberlist.php? ... le&u=29450 - Вече не е модератор, съответно не бива да носи въпросния ранг!!!

Като не знаеш защо го има съответният ранг, по-добре не се обаждай. Както потребителя над мен ти спомена, от конкурс е ранга и няма причина, поради която да му бива премахнат. Гледате да пишете, но си нямате хал хабер за това, което пишете. ;)
Last edited by Reflex on 20 Sep 2016, 11:49, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена точка 5 от правилата на форума !
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

Re: Доклади за ранговете на потребители

Post by FEEL MY STYLE »

ARROW wrote:
Waterhand wrote:http://cs-bg.info/forum/memberlist.php? ... le&u=29450 - Вече не е модератор, съответно не бива да носи въпросния ранг!!!

Като не знаеш защо го има съответният ранг, по-добре не се обаждай. Както потребителя над мен ти спомена, от конкурс е ранга и няма причина, поради която да му бива премахнат. Гледате да пишете, но си нямате хал хабер за това, което пишете. ;)

Чакай сега малко, защо да не се обаждам, аз откъде да знам, че го е спечелил от конкурс.. Кажи ми, тоя конкурс да речем е бил 2014, както пише на ранга, е познай какво, регистриран съм 2016! А форума си има правила, които трябва да се спазват. Не ме карай да се връщам 2 години назад, щом е от конкурс, ОК, не съм знаел! И не ми казвай дали да се обаждам или не, не е твоя работа :wink:
Last edited by Reflex on 20 Sep 2016, 11:50, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена точка 5 от правилата на форума !
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Доклади за ранговете на потребители

Post by Devereaux »

Бях в екипа до скоро (напуснах по свое желание) и мога ти кажа, че е от конкурс. Но тъй като си нов (от тази година регистриран), ще ти дам директно линк към темата, защото явно не си я поразтърсил - ЦЪК.

Не желая да спорим за глупости, но просто е тъпо да докладваш бивш модератор, при това един от най-добрите модератори на 2015, както и много уважаван човек в този форум. Такъв ранг не раздаваме ей така на рандом потребители, а и този ранг е само за 1 година, след което му се премахва, за да може да се избере най-добър модератор другата година (в случая 2016). :o

Ако още нещо не ти е ясно, можеш да ми пишеш на ЛС, за да не става спам. :)
User avatar
Invius
V.I.P
V.I.P
Posts: 433
Joined: 01 May 2012, 14:26
Discord username: illusion034

Re: Доклади за ранговете на потребители

Post by Invius »

Нищо нередно няма в ранга му колкото виждам, пише Екип Заявки, а и ранга е много по-друг от CS-bg, а и тук е Екип C-Strike.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”