Колко време ще ми трябва да вдигна ранк

За въпроси относно играта и сървърите за нея.
Post Reply
User avatar
hristo87
Потребител
Потребител
Posts: 29
Joined: 28 Jul 2016, 08:26

Колко време ще ми трябва да вдигна ранк

Post by hristo87 »

Колко време ще ми трябва да вдигна ранк , сега съм Слилвер Елит Мастер . Играя по два,три часа след работа не съм много добър , от три , четири месеца играя петици , преди това само аим мапове . :mnmn?: :D
Attachments
cs.JPG
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: Колко време ще ми трябва да вдигна ранк

Post by Tumbac »

Зависи дали биеш или губиш.. Също KDA и Score е важен
User avatar
hristo87
Потребител
Потребител
Posts: 29
Joined: 28 Jul 2016, 08:26

Re: Колко време ще ми трябва да вдигна ранк

Post by hristo87 »

Ако имам 10 000 фрага и 10 300 умирания и това не е много добре , и това трябва да се оправи.
User avatar
avexcas
Потребител
Потребител
Posts: 56
Joined: 10 Feb 2013, 09:42
CS Nick: Avexcazz
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Колко време ще ми трябва да вдигна ранк

Post by avexcas »

Колкото по-добре се представяш в компетки, толкова по-лесно ще ти е, стига да биеш.... Сигурно като направиш 5-6 поредни победи с добър резултат (примерно 21/5/14 или подобни) ще те промоутне.... За да вдигаш по-лесно ранг, тоест да печелиш, намери си 4 дружки и играй с тях (сходни или по-високи рангове)... Бъди сигурен, че и те ще се справят с вражеския отбор. Когато играеш с по-големи рангове и ги биеш, то тогава ти взимаш повече рейтинг и много по-лесно вдигаш.
Ако не играеш с дружки, то тогава прави всичко възможно да улесняваш отбора ти. Когато умреш, не тегли 124121 майни в микрофона на този, който те е убил, а просто кажи местонахождението му. Когато виждаш, че съотборника ти е некординиран, му дай напъствия, стига да не му пречат. Не вдигай излишен шум. Играй с емоция, но не лоша.
Тренирай (aim, reflex, spray).... С тренировките ще подобриш уменията ти и ще ти е по-лесно да убиваш... Колкото по-голям ти е резултата, толкова по-голям е шанса ти за победа, стига другите 4рима в отбора ти да не са под теб с 10+ убийства.
User avatar
hristo87
Потребител
Потребител
Posts: 29
Joined: 28 Jul 2016, 08:26

Re: Колко време ще ми трябва да вдигна ранк

Post by hristo87 »

Ако има някой желаещи да ме добавят в стийма , с подобен ранк и игра по 2,3 петици на вечер .

-- 01 Авг 2016, 09:32 --

След вчерашните три загуби и едно равенство ранга падна с едно назад , всеки път се падам с трима малоумници , уж имат повече сребърни работи и гласували хора за тях.Трябва да имаш отбор , иначе ще е на късмет с кой се падаш. С awp има ли аим сървъри да може да се тренира , че само с това са играй ?
Post Reply

Return to “Помощ и въпроси за CSGO”