Търся хора за отбор!

Post Reply
User avatar
LordOfTheRings
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 05 Sep 2015, 23:29

Търся хора за отбор!

Post by LordOfTheRings »

Здрасти, играя Counter-Strike: Global Offensive от началото на април. Сериозно играя от края на май месец. Много е готина играта, забавна е, но и много изнервяща. Аз съм friendly настроен към играчите в cs:go дори някои да не играят перфектно (зле се държа с ретардирали дечица от Русия и като цяло руснаците, щото са много кофти хора). Не съм про, но не съм и слаб играч - като цяло на приливи и отливи съм, но си търся хора за отбор поради причината, че напоследък само на загуби ми върви. Имам предвид, че по-силните играчи на competitive се падат от другия отбор, а аз всяка игра съм принуден да играя с играчи, които или точно в тази игра няма да играят добре, или просто не играят добре. Изискванията ми са следните:
Ранк минимум SEM/SE
Ранк максимум GN2/3
Да не се нерви, да не псува по време на игра и като цяло да бъде friendly настроен, щото с рейджъри не играя спокойно или някои дето се отварят много.
Да играе г/д добре (нямам нищо против да губя в тази игра, това е съвсем нормално, но не и когато всяка игра ми е загуба :mrgreen: )
Граница за години няма, щото има и 12-годишни, които също могат да се държат добре.
Еми това е като цяло - надявам се да има хора, които да приемат офертата ми. :) Някои даже ако искат, направо на ЛС да ми пишат, а не в темата, разбира се, всеки както пожелае.
User avatar
feekaahcho
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 10 Mar 2016, 22:02

Re: Търся хора за отбор!

Post by feekaahcho »

Не разбрах. Ти бууст ли си търсиш или отбор?
Post Reply

Return to “Clan Gaming CS:GO”