CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

• Песен за приятелството! [Гръцка НЕВЕРОЯТНА балада!] •

Споделете какъв стил харесвате, кой ви е любимия изпълнител и т.н.

• Песен за приятелството! [Гръцка НЕВЕРОЯТНА балада!] •

Мнениеот NikolayDONG » 31 Яну 2012, 17:28

Vbox7 видео

Моля, всеки който има, или смята, че има истински приятели да види и изслуша песента и сам да прецени дали съществуват истинските приятели! Аз непрекъснато я слушам и се замислям ние какви приятели сме…, както се казва „да се е*ем един други го…“. :cry:
NikolayDONG

Аватар
V.I.P
V.I.P

Steam profile
[ Профил в сайта ]

Re: • Песен за приятелството! [Гръцка НЕВЕРОЯТНА балада!] •

Мнениеот SmellsLikeTeenspirit » 31 Яну 2012, 18:52

breaking dawN написа:Аз непрекъснато я слушам и се замислям ние какви приятели сме…, както се казва „да се е*ем един други го…“. :cry:

Ако говориш за приятелството между момче и момиче, то ние за това сме създадени. :mrgreen: Я стига!

Код: Избери целия код
26 И Бог каза: Да създадем човека по Нашия образ, по Наше подобие; и нека владее над морските риби, над небесните птици, над добитъка, над цялата земя и над всяко животно, което пълзи по земята.    
27 И Бог създаде човека по Своя образ; по Божия образ го създаде; мъж и жена ги създаде.    
28 И Бог ги благослови. И рече им Бог: Плодете се и се размножавайте, напълнете земята и обладайте я, и владейте над морските риби, над въздушните птици и над всяко живо същество, което се движи по земята.

Ето ти доказателство. Бог казва да се множим, не да се сприятеляваме. :mrgreen: Дебела шега, но наистина няма такова нещо. Лично съм се уверявала. ; -)

//Колкото до песента  —  хич не си падам по поп-фолк и чалга, каквато и да е разликата. Thumps down!
SmellsLikeTeenspirit

Мнениеот NikolayDONG » 31 Яну 2012, 19:02

Каква ти чалга и поп-фолк?! Ти видя ли изобщо заглавието на темата?! Да пише ЧАЛГА или ПОП-ФОЛК? Ако слушаш Metal, Opera и т.н., слушай си! Не ме засяга, добавих нарочно това видео за разбера на кой му хареса песента и какво мисли за приятелството…
NikolayDONG

Аватар
V.I.P
V.I.P

Steam profile
[ Профил в сайта ]

Мнениеот SmellsLikeTeenspirit » 31 Яну 2012, 19:07

breaking dawN написа:Каква ти чалга и поп-фолк?! Ти видя ли изобщо заглавието на темата?! Да пише ЧАЛГА или ПОП-ФОЛК? Ако слушаш Metal, Opera и т.н., слушай си! Не ме засяга, добавих нарочно това видео за разбера на кой му хареса песента и какво мисли за приятелството…

Ъъъъ, ако не е чалга или поп-фолк, какво е? От любимата естрада на баба ми? :mnmn?: Да, на Mtel съм и ползвам Opera. :mrgreen: Аз не видях къде с какво провокирах. Направих си шега и се движих по темата. ;} Това, че ти избухваш, вече е твой проблем, Стойне Преподобни II.
SmellsLikeTeenspirit

Мнениеот NikolayDONG » 31 Яну 2012, 19:12

Е, Жани, това си е твое мнение. Поне за мен и приятелството е важно, защото да си призная винаги съм получавал подкрепа от моите приятели.
NikolayDONG

Аватар
V.I.P
V.I.P

Steam profile
[ Профил в сайта ]

Мнениеот lamer4e7o » 31 Яну 2012, 19:14

И на мен не ми хареса особено, дори хич. Първото което е, наистина е чалга, тук няма място за спор. Гръцка чалга, няма значение, че е балада и нашите куклички имат (и правят…) балади. Второто което е, аз не виждам да се пее за приятелство. Доколкото чух се пее за мъж, който не вижда вече половинката си и това го повтаря до края.

Мога да ти предложа поне 2-3 песни, които са наистина за приятелството, не са чалга и в тях има смисъл. В тази просто лично аз не открих смисъла…
lamer4e7o

Deactivated account

[ Профил в сайта ]

Мнениеот SmellsLikeTeenspirit » 31 Яну 2012, 19:22

breaking dawN написа:Е, Жани, това си е твое мнение. Поне за мен и приятелството е важно, защото да си призная винаги съм получавал подкрепа от моите приятели.

Че аз кого задължих с мнението си? Това, че се кикотя и шегувам, не означава, че целя да налагам мнение. Слушайте, каквото пожелаете. Така е, това не е тема, където да коментираме недостатъците на даден стил. Но аз го изложих като причина. Да не харесам песента…
SmellsLikeTeenspirit

Назад към Музика