Команди за конзолата

Дискусии относно Counter-Strike 1.6.
Post Reply
User avatar
papagala_cs
Потребител
Потребител
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2007, 15:37
Location: Велико Търново, Свищов
Contact:

Post by papagala_cs »

ето още една

god - прави ви безмъртни но sv_cheats трябва да е на 1 но админа трябва да го пусне св-цеатс!
d0k3

Post by d0k3 »

браво дрейк :o :o
User avatar
iNside my braiN
Потребител
Потребител
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2007, 10:26

Post by iNside my braiN »

SUPER DREYK :o :o :o :thankyou:
-LuS0-

Post by -LuS0- »

почвате да ме ядосвате двамата за всичко написано отговаряте :evil: :x спрете да спамите защото скоро ще се разправяте с модовете :rulezz: :spam:
User avatar
iNside my braiN
Потребител
Потребител
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2007, 10:26

Post by iNside my braiN »

а бе Luso . .. нещо против мене ли имаш ??? какво само се заяждаш ??? нямам ли право на мнение . ..? нали за това е форум бе ??? секи си дава мнението по собствен начин ако ти го даваш по един аз го давам по друг... така че казвай ако нещо не си доволен ??? :|
-LuS0-

Post by -LuS0- »

не сам доволен да защото вьрвите кьм пьтя на Make нищо против него нямам прекалявате какво като е форум не означава от пьрвия ден регнат да спамиш ти и d0k3 :evil:
User avatar
iNside my braiN
Потребител
Потребител
Posts: 129
Joined: 27 Oct 2007, 10:26

Post by iNside my braiN »

виж ся братле , на мене ми харесва този форум и за това благодаря на сички които си дават мнението и които ми помогнаха да си подобря ЦС-а като цяло.получих доста полезна информация за играта за това пиша на сяка тема. . .
User avatar
play 4 you
Потребител
Потребител
Posts: 31
Joined: 06 Nov 2007, 18:46
Skype: ifchyy_weee
CS Nick: xD ;] knoxville
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: play4u
Location: Veliko Tyrnovo
Contact:

Post by play 4 you »

някои да знае командата като скочиш и дадеш на зад и варвиш барзо ако някой я знай да ми каже защото ми трябва
User avatar
The~Choosen~One
Потребител
Потребител
Posts: 46
Joined: 09 Sep 2007, 14:07
Location: Зад теб
Contact:

Post by The~Choosen~One »

sv_(може и mp_ да е)airaccelarrate 9999999999999 :)
User avatar
play 4 you
Потребител
Потребител
Posts: 31
Joined: 06 Nov 2007, 18:46
Skype: ifchyy_weee
CS Nick: xD ;] knoxville
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: play4u
Location: Veliko Tyrnovo
Contact:

Post by play 4 you »

ако някой може да ми каже каква е паролата за дa ми праска краф кат обия някого ако има вобще таквас щото едно момче ся ми каза че така си го е направил ама не ми каза паролата щот я бил забравил плс кажете :(
mAkE

Post by mAkE »

-LuS0- wrote:не сам доволен да защото вьрвите кьм пьтя на Make нищо против него нямам прекалявате какво като е форум не означава от пьрвия ден регнат да спамиш ти и d0k3 :evil:
Та какво против мен я сподели?Ако не си забелязал от няколко седмици не съм писал само в общи дискисий съм писал!Виш се ти на всеки правиш забележка!Ти се едно си модератор!Всеки който направи нещо и ти веднага му скачаш!Не ме интересува че сте фр със зеро нека ми деллне поста!Но ти не си човека който ще прави забележка на всеки който види!НЕ СИ ТИ!ПРОУМЕЙ ГО!Съжалявам за СПАМА!
[rY7]*<Cesekarq>*

Post by [rY7]*<Cesekarq>* »

има много интересни неща ама на някои в отговорите са командите някои от нещата са ненужни даже излишни нищо лично дреик и не е само тои !!! 8) 8) 8)
sponsora

pomognete

Post by sponsora »

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!! - Zero ...
User avatar
Juninho
Потребител
Потребител
Posts: 60
Joined: 13 Sep 2007, 13:49
Location: Варна
Contact:

Post by Juninho »

avatar wrote:ако някой може да ми каже каква е паролата за дa ми праска краф кат обия някого ако има вобще таквас щото едно момче ся ми каза че така си го е направил ама не ми каза паролата щот я бил забравил плс кажете :(
gl_spriteblend или нещо подобно 1 или 0 :)
User avatar
papagala_cs
Потребител
Потребител
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2007, 15:37
Location: Велико Търново, Свищов
Contact:

Post by papagala_cs »

avatar wrote:някои да знае командата като скочиш и дадеш на зад и варвиш барзо ако някой я знай да ми каже защото ми трябва

Аз я написах и chosen one със SV_ се пише
Post Reply

Return to “Counter-Strike 1.6”