Най-добрите CS вериги - 2016

Дискусии относно Counter-Strike 1.6.
User avatar
asusbg
Потребител
Потребител
Posts: 57
Joined: 20 Nov 2014, 12:40
Skype: ,,,
CS Nick: asusbg
Favorite version: CS: 1.6
Location: Добрич

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by asusbg »

s6l6a6v wrote:
Sail1 wrote:HDS-BG.INFO каква работа имат точно тук!?
По-скоро https://hds.bg/ са подходящи.


Ами аз ще ти отговоря много просто на въпроса : горепосочените HDS-BG.Info копират оригиналният сървър който си посочил отдолу , преди време веригата имаше 16 сървъра+ , но това беше отдавна наистина имаха голям екип аз лично бях админ 3 години и половина докато не ги спряха като главни администратори тогава бяха HLDS , Weaken , One , Стоянкис и IBIZA ( в реалният HDS г/д за година мога да посоча 2011 ) Тези от .info копират оригиналната верига с надеждата за по - голяма популация :evil:


Напълно съм съгласен с вас,hds-bg.info трябва да се премахнат,толкова са нагли и смешни да не могат едно име за веригата си да измислят,добре че домейна hds.bg One го беше подновил иначе направо и него щяха да вземат..Махайте ГИ!
Last edited by Extreme on 07 Sep 2016, 16:11, edited 1 time in total.
Reason: Безсмислен коментар/спам.
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by FEEL MY STYLE »

ВАЖНО:
Препоръчвам ви да не добавяте въпросната верига, Slackserv към листа с най-добрите вериги. Ужасно е, днес реших ей така да вляза в 2 от сървърите им, просто ужас.. Още в началото ня'кви лапета, буквално на по 10/11 годишни ми се правят на големите мъже. Админите наказват за просто най-големите глупости. Затова, че се защитавам и какво, аз отнасям гаг-а. Но предполагам това не ви интересува.. Препоръчвам ви да не влизате в сървърите им, защото най-вероятно ще се заядат и с вас!

П.С. Не съм проблемен човек, които създава умишлено напрежение, затова ви моля да не си мислите, че аз съм виновен
Last edited by Extreme on 09 Sep 2016, 19:31, edited 1 time in total.
Reason: Безсмислен коментар/спам.
User avatar
Extreme
Потребител
Потребител
Posts: 83
Joined: 17 Mar 2012, 18:27
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: extreme087
Contact:

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by Extreme »

Сървъри, които ползват slowhacking няма да бъдат добавяни в темата.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by Reddeyes »

HeMcku wrote:Защо не добавите CS-Ultimate?
Слагам мнението си в оффтопик , защото предполагам че и това мнение ще тръгнете да смалявате , както по принцип правите... както и да е..
Искам да се изкажа за въпросните ФЕЙК CS-Ultimate , истинските Cs-ultimate.INFO беше моя верига , която много много отдавна бе спряна , Септември 2011 реших да я спра тъй като нямах време и желание да се занимавам с развитието и , а тези "csultimate" са видяли от мен домейна и 100% са копирали , защото по онова време бяхме една от най-добрите вериги + това сега е ПРАЗНО в тези техни подобия на сървъри и за мен такива долни копирачи не могат да вземат нашата слава която ИМАХМЕ преди !!! Ако искам мога пак да я пусна , но нямам желанието тепърва да събирам екип , да купувам домейни и т.н.... засега нямам такова намерение. Най-много 1-2 (в най-добрия случай 3 сървъра да пусна и така !)
За да не е абсолютен спам мнението ми както повечето ще го сметнат , ще кажа че хубаво сте направили такава тема , но според мен е безмислено да слагате cs-bg в тази тема , тъй като в сайта и навсякъде се виждат сървърите .... Но все пак бих ви препоръчал да добавите и другите развити вериги в днешно време , защото има поне няколко други които заслужават да са тук :)

От всички които са в първия пост на темата признавам iplay , сектора и разбира се danger-cs , хубави сървъри отвсякъде!
Останалите не мога да кажа лошо за тях , просто не са ми направили кой знае какво впечатление.
User avatar
Toshiba-CS
Потребител
Потребител
Posts: 7
Joined: 15 Jan 2015, 13:02
Skype: toshiba-cs
CS Nick: Toshiba-CS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: Xpucmob
Contact:

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by Toshiba-CS »

toshiba-cs.org Ето една пропусната верига.
User avatar
sLaughtereD-
Потребител
Потребител
Posts: 295
Joined: 09 Nov 2011, 11:48
Steam Community ID: slaughtereddd

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by sLaughtereD- »

Toshiba-CS wrote:toshiba-cs.org Ето една пропусната верига.
С тези празни сървъри...по-добре не.
User avatar
Toshiba-CS
Потребител
Потребител
Posts: 7
Joined: 15 Jan 2015, 13:02
Skype: toshiba-cs
CS Nick: Toshiba-CS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: Xpucmob
Contact:

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by Toshiba-CS »

sLaughtereD- wrote:
Toshiba-CS wrote:toshiba-cs.org Ето една пропусната верига.
С тези празни сървъри...по-добре не.
Както всички знаем, АренаПлей смениха мрежата, следователно и IP-тата са съвсем нови. Все още много хора не знаят новите адреси, за това е и темата със сървърите ни http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... s#p1557129.
Благодаря за вниманието!
User avatar
HeMcku
Потребител
Потребител
Posts: 154
Joined: 08 Jan 2016, 09:23
Skype: dg-gaming
CS Nick: SchooL
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 99919221
Location: /resetscore

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by HeMcku »

Защо по дяволите все още стоят SlackServ & CS-Bulgaria?
User avatar
Extreme
Потребител
Потребител
Posts: 83
Joined: 17 Mar 2012, 18:27
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: extreme087
Contact:

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by Extreme »

Вие какви сървъри искате да има, че само ревете ? Говорим за развити сървъри, с развити сай/форум, а не сървърче, което е фулл само с реклами.. Дадена верига не се добавя само заради сървърите, важно е и форума/сайта.
User avatar
Ragnaroslol1
Потребител
Потребител
Posts: 99
Joined: 25 Nov 2015, 20:08

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by Ragnaroslol1 »

CSPORTAL-BG cs_4ever wrote:Сайта : http://cs-bulgaria.com спря от доста време не е пускан .
В Грешка си? http://cs-bulgaria.com/forum/ сайта им работи (Не е реклама) !
Аз мисля че за сега са cs-bulgaria? и iplay? поне така мисля аз. :o
User avatar
Jus7 M3
Потребител
Потребител
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2016, 07:05

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by Jus7 M3 »

Пуснали 2 смс-а, напълнили сървърите и вече искат да ги добавят. Не е важно дали сървъра е пълен днеска или миналата седмица, важното е сървъра и сайта/форума да го има от 1-2-5 години.
User avatar
petyrkpetrov
Потребител
Потребител
Posts: 46
Joined: 17 Dec 2009, 22:58
Skype: petyrkpetrov
CS Nick: petyrkpetrov
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: petyrkpetrov
Contact:

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by petyrkpetrov »

http://agrarzonegaming.eu/ - Мисля, че имаме място сред всички вериги.
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by Reddeyes »

petyrkpetrov wrote:http://agrarzonegaming.eu/ - Мисля, че имаме място сред всички вериги.
1 Сървър който е почти пълен , а другите имат малко играчи... не знам според мен ви трябва повече хора и в другите сървъри :)
User avatar
petyrkpetrov
Потребител
Потребител
Posts: 46
Joined: 17 Dec 2009, 22:58
Skype: petyrkpetrov
CS Nick: petyrkpetrov
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: petyrkpetrov
Contact:

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by petyrkpetrov »

ambrose wrote:
petyrkpetrov wrote:http://agrarzonegaming.eu/ - Мисля, че имаме място сред всички вериги.
1 Сървър който е почти пълен , а другите имат малко играчи... не знам според мен ви трябва повече хора и в другите сървъри :)
Хм, не мисля така. 50% от сървърите ни са пълни като имаме на предвид, че има хора, които са на работа до 17:00, 18:00 часа. Делничен ден е. И няма Counter Strike 1.6 като цяло няма толкова голяма посещаемост както през изминалите години.
  • Сървъри: 6 Играчи: 49 Максимум играчи: 115
User avatar
DarKnesA
Потребител
Потребител
Posts: 85
Joined: 04 Jul 2013, 03:49
Skype: hds-bg.support
CS Nick: DarKneS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: charmed47
Location: София
Contact:

Re: Най-добрите CS вериги - 2016

Post by DarKnesA »

Пич слаби сте за тук , половинта ви сървъри не са пълни , а са на половина пълни , във вашият случай това означава 12/13 човека в сървър , по логиката че има хора на работа , на даскало , да обаче , по тази логика трябва половината вериги които не са адднати да се добавят , не само при вас хората са на работа до 5 и се прибират вечер .

Даже моето мнение е че и цс-пловдив не трябва да бъдат тук , защото те също са много трагични , просто @Extreme не се сърди нали но си ти казвам истината , веригата ти не е за тук, никък не е развита че да присъства в тази тема.

Slackserv.com също не са за тук , да имат около 10 сървъра , но до един са празни , каква работа имат тук?
Locked

Return to “Counter-Strike 1.6”