Играете ли cs 1.6?

Дискусии относно Counter-Strike 1.6.
User avatar
georgib1
V.I.P
V.I.P
Posts: 217
Joined: 07 Jul 2015, 11:58
Favorite version: CS: Global Offensive

Играете ли cs 1.6?

Post by georgib1 »

Е ,като излезе новата cs:go и доста хора сме фенове на нея по някога пускате ли и старата 1.6?
Last edited by Dragonspower on 07 Dec 2015, 16:54, edited 1 time in total.
Reason: Коригиран раздел!
User avatar
Dragonspower
Потребител
Потребител
Posts: 402
Joined: 14 Aug 2013, 14:46

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by Dragonspower »

Местя поредната ти тема с подобна цел! Когато се налага да публикуваш тема, чиято фрагмент се оформя с въпросна структура, трябва да я публикуваш тук!

Темата е преместена в правилен раздел!
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by drakonuid5 »

НЕ! Понеже класически сървъри почти няма, из България, а останалите са некви модифицирани. Само Дъст 2 не ми се играе. Аз обичам класически сървъри и тук там некой мод но в българските са празни или както не трябва. Преди да ми се преебе сетмастър пача играех в един сървър, където се играеше дори as_orlig и също всекви нови карти. Аз вече си играя Half-Life, поради това ,че не трябва да спестявам за оръжия, те са най разнообразни като базука или ксен ръката, не се нервя при умиране и ме кефи да скачън с лонгдъмп модула. Препоръчвам ви и виеда минете от Counter-Strike към Half Life
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by Tumbac »

Просто CS 1.6 и Half Life 1 нямат бъдеще...
Просто out of date...
Верно, ще се играе винаги, но няма смисъл вече от тях..
16 годишна игра е все пак... Трябва да се минава или на Source, или на Global Offensive...

Лично аз само заради приятелката ми, която не мога да я накарам да мине на CS GO, влизам да играя в CS 1.6 с нея от време на време, но цъкаме само Paintball :)
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by drakonuid5 »

За жалост е така всяка от Контра-Страйк игрите има своите минуси и плюсове, обаче клапаните така и не заработиха всички плюсове на всяка игра в една. Обаче пък Глобалната офънзива си е тотално тъпа за мен, поради факта, че можеш да имаш точка на мерника има някав револвер, който бие от 1 път и незнам защо играчите и дават пари за скинове, а бонус това са изрязани поне 10 карти от първата игра както беше са асулт, а не искам да чакам месеци за карта, Нък изглежда ужасно понеже са премахнали оригиналната й тема, а асулт са го превърнали в треин2. Бих дал идеи за пъти по-идеална игра. И както казах не я играя почти защото няма хубави съръвъри.
User avatar
f9ll33t- official
f9ll33t- designer
f9ll33t- designer
Posts: 119
Joined: 23 Aug 2015, 19:16
Skype: faller163
CS Nick: ~F4LL1R'S GAMING OFFICIAL~
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: faller213
Location: Незнам

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by f9ll33t- official »

Да играя я,имам я и в стийм от там играя също
ПП:
Много,ама много рядко CS;GO ;)
Cs 1.6 NEVER DIE <33
User avatar
Unity Man
VIP
VIP
Posts: 1118
Joined: 12 Oct 2015, 20:21
CS Nick: BiTurbu
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by Unity Man »

Играя.
Last edited by Unity Man on 08 Sep 2016, 23:07, edited 1 time in total.
User avatar
imBa clan
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 29 Jan 2016, 01:02

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by imBa clan »

До преди 3-4 години играех по 5+ часа на ден, сега пак съм се зарибил и мисля да започвам пак :P
User avatar
im famous
V.I.P
V.I.P
Posts: 46
Joined: 13 Feb 2016, 16:07
Skype: imfamous537
Steam Community ID: GoodKillbRo
Contact:

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by im famous »

Steam имам е купена също и да играя е.
User avatar
classic7
Потребител
Потребител
Posts: 37
Joined: 08 Nov 2014, 16:50
Skype: shadowlands369
CS Nick: bolno ky4e!
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: narkomanskokuche

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by classic7 »

CS 1.6 ще ксе играе вечно без да се спира.
User avatar
Chillout.
Cool Kids Never Die
Cool Kids Never Die
Posts: 295
Joined: 17 Oct 2015, 00:39
Skype: Chill0ut97
CS Nick: Chillout.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: NSDMF

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by Chillout. »

Не съм спирал да я играя. Това си е класиката! :P
User avatar
talibanaa
Потребител
Потребител
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2008, 23:31
Skype: valerivarbanov
CS Nick: V.VaRBanoV
Favorite version: CS: 1.6
Location: София
Contact:

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by talibanaa »

Chillout. wrote:Не съм спирал да я играя. Това си е класиката! :P

И аз съм на същото мнение,1.6 няма да умре поне при по-голямата част от по-младите и по-старите играчи, играя от 15 годишен,а вече отивам към 30-те години които незнам кога се минаха,единствената игра която съм играл на компютъра и която ще остане и за-напред! Някой не помнат времената когато все още нямаше хакери и никой незнаеше какво е хак, говоря от времето от 1.5 дори по-рано,но поне хванах хубавите години,това да влезнеш в 2-3 часа нощес и да няма място къде да играеш,и какви игри ставаха само не е истина :) А сега 1-2 часа вече няма никой и така,много се промениха нещата с годините,много хора се отказаха,много станаха родители и живота тегли някой в някаква посока и нищо неможеш да направиш. :) (V.VaRBanoV)
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by GrifflysT »

talibanaa wrote:
Chillout. wrote:Не съм спирал да я играя. Това си е класиката! :P

И аз съм на същото мнение,1.6 няма да умре поне при по-голямата част от по-младите и по-старите играчи, играя от 15 годишен,а вече отивам към 30-те години които незнам кога се минаха,единствената игра която съм играл на компютъра и която ще остане и за-напред! Някой не помнат времената когато все още нямаше хакери и никой незнаеше какво е хак, говоря от времето от 1.5 дори по-рано,но поне хванах хубавите години,това да влезнеш в 2-3 часа нощес и да няма място къде да играеш,и какви игри ставаха само не е истина :) А сега 1-2 часа вече няма никой и така,много се промениха нещата с годините,много хора се отказаха,много станаха родители и живота тегли някой в някаква посока и нищо неможеш да направиш. :) (V.VaRBanoV)
Носталгия, приятел, носталгия.
По клубовете беше тръпката едно време, особено като се играеше някъв рандом лан 5v5 от редовните в клуба, и се гонеха хора, че да има място за 10 компа, така че да са един срещу друг мониторите - тип кошница (на колко бой издържаха тия монитори, не е истина). Естествено почти винаги имаше и шамаросване след това, ама то си беше ежедневие. :bigsmile:

По самата тема - CS:GO не съм пускал даже (малко COD ми идва), разцъквам от време на време 1.6, и то класик / dm, щот ми идват в повече някви натоварени модификации, дето трябва да изчета 500 реда правила, за да играя. Преди няколко години цъках в един jb доста време, но това е единственият случай, в който съм се задържал в такъв сървър.
old school shit <3
User avatar
Chillout.
Cool Kids Never Die
Cool Kids Never Die
Posts: 295
Joined: 17 Oct 2015, 00:39
Skype: Chill0ut97
CS Nick: Chillout.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: NSDMF

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by Chillout. »

Dan Vyrus wrote:
talibanaa wrote:
Chillout. wrote:Не съм спирал да я играя. Това си е класиката! :P

И аз съм на същото мнение,1.6 няма да умре поне при по-голямата част от по-младите и по-старите играчи, играя от 15 годишен,а вече отивам към 30-те години които незнам кога се минаха,единствената игра която съм играл на компютъра и която ще остане и за-напред! Някой не помнат времената когато все още нямаше хакери и никой незнаеше какво е хак, говоря от времето от 1.5 дори по-рано,но поне хванах хубавите години,това да влезнеш в 2-3 часа нощес и да няма място къде да играеш,и какви игри ставаха само не е истина :) А сега 1-2 часа вече няма никой и така,много се промениха нещата с годините,много хора се отказаха,много станаха родители и живота тегли някой в някаква посока и нищо неможеш да направиш. :) (V.VaRBanoV)
Носталгия, приятел, носталгия.
По клубовете беше тръпката едно време, особено като се играеше някъв рандом лан 5v5 от редовните в клуба, и се гонеха хора, че да има място за 10 компа, така че да са един срещу друг мониторите - тип кошница (на колко бой издържаха тия монитори, не е истина). Естествено почти винаги имаше и шамаросване след това, ама то си беше ежедневие. :bigsmile:

По самата тема - CS:GO не съм пускал даже (малко COD ми идва), разцъквам от време на време 1.6, и то класик / dm, щот ми идват в повече някви натоварени модификации, дето трябва да изчета 500 реда правила, за да играя. Преди няколко години цъках в един jb доста време, но това е единственият случай, в който съм се задържал в такъв сървър.
old school shit <3
Прав си Валка времето си казва думата.
Dan а като се сетя колко пари набутвах по такива зали.. имало дни в които съм стол по 7-8 часа пред компютъра в цс-а много страдаше портейфла мамчето. :oops:
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Играете ли cs 1.6?

Post by drakonuid5 »

То при 1.5 е било страшно, ама и игрите са били ограничени. Сравнявайте бройката на игрите от преди 15 години и сегашната, а в българия старата игра си замира, защото прекалено много сървъри и модове, че просто хората не могат да се засекат на голямо сабиране.
Post Reply

Return to “Counter-Strike 1.6”