Кой е наистина най-добрия пистолет?

Дискусии относно Counter-Strike 1.6.

Кой е най-добрия пистолет?

Desert Eagle
40
60%
USP
25
37%
Glock-18
1
1%
Five-Seven
0
No votes
Dual Elites Bareta
0
No votes
Sig P228
1
1%
 
Total votes: 67

User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by drakonuid5 »

Тази анкета не е са си кажете кой пистолет ви "кефи", а да каже кой е най-полезен. Това значи ако дадете отговора да кажете за вашия любимец какво му е доброто. Моля модераторите да трият мнения от сорта на "аз за еди кой си" или само с имената на пистолетите, моля да се оставят само обоснованите или други, но не и спамерски.
User avatar
Chillout.
Cool Kids Never Die
Cool Kids Never Die
Posts: 295
Joined: 17 Oct 2015, 00:39
Skype: Chill0ut97
CS Nick: Chillout.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: NSDMF

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by Chillout. »

Deagle.
Точен в движение, взима много hp, бие през стени.. и изглежда добре. :D
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by drakonuid5 »

USP.
Най-точен откат, добро количество патрони, висока скорост на стрелба, по-добър срещу изкочил враг докато презареждаш и е придружен със заглушител, точен и на далеч. еб*ло си е мамата, покрива всякакви нужди.
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by FEEL MY STYLE »

Според мен са Deagle и USP eто ти и обяснение(накратко):
Deagle:Има малко патрони , но точен и в движение, биеш повече headshot.
USP:Има много патрони , заглушител , удобен за стреляне отдалеч.
Казвам кои на мен са ми удобни за стреляне и как ги използвам , но все пак предполагам , че и другите сте на същото мнение
User avatar
GooF
Потребител
Потребител
Posts: 80
Joined: 10 Apr 2016, 06:21
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by GooF »

С Deagle правя 1 истрел и бом! !! HeadShot :sarcastic_hand:
User avatar
Chillblaze
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 08 Feb 2016, 01:43
CS Nick: Chillblaze
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alien4e
Contact:

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by Chillblaze »

Desert Eagle - определено е overpowered отвсякъде , единствения минус е малкото патрони, все пак няма counterpart

Five-Seven - не е за подценяване , 20 патрона , добър fire rate, armor penetration . Напоследък взе да ме кефи

USP - среден fire rate , малко патрони , бавен reload , но добър armor penetration и с 140 hs dmg може спокойно да вземеш 3-ма

Glock-18 - нисък recoil , лек за on the move , висок fire rate , но body 28 dmg и почти никакъв armor penetration...

P228 - добър hs dmg (60-70) , но бавен и доста неточен в движение с малко патрони

Dual Elites Bareta - висок fire rate , нисък hs% , много recoil, бавен reload, излишен....би трябвало да е counterpart на Five-Seven ....
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by drakonuid5 »

Chillblaze wrote:Desert Eagle - определено е overpowered отвсякъде , единствения минус е малкото патрони, все пак няма counterpart

Five-Seven - не е за подценяване , 20 патрона , добър fire rate, armor penetration . Напоследък взе да ме кефи

USP - среден fire rate , малко патрони , бавен reload , но добър armor penetration и с 140 hs dmg може спокойно да вземеш 3-ма

Glock-18 - нисък recoil , лек за on the move , висок fire rate , но body 28 dmg и почти никакъв armor penetration...

P228 - добър hs dmg (60-70) , но бавен и доста неточен в движение с малко патрони

Dual Elites Bareta - висок fire rate , нисък hs% , много recoil, бавен reload, излишен....би трябвало да е counterpart на Five-Seven ....
Да каже, че баретите са излишни :bigsmile: само аз ли съм пробвал всички оръжия :shock: баретите са си добре, ама, че ти не си играл с p2000 :bigsmile: и дори този Five-seven много точен, няма що. Глога е супер пистолет за близък и малко разстояние в главата. Ето ви малко минуси на Пустинния Орльок.
-при изскочил враг бързината му на изваждане е минус в сравнение с глок, особено ако ви изскочи фамас на стандартен режим, глока бързак с неговия откат кат извадиш спамене в главата и пада, а орлицата доста време да се върти и я уцелиш я не и си мъртав.
-и дори по-силен от усп, пак не може да направи повече убийства, поради бройкта на патроните и не си мислете сега, че като е брониран врага с каска немо да го килна с 2 патрона веднага, точно обратното, първите 2 изтреляни патрона са си съвсем точни, селд това третия мърда леко и после отката.

-- 15 Май 2016, 00:38 --
Chillout. wrote:Deagle.
Точен в движение, взима много hp, бие през стени.. и изглежда добре. :D
Кое оръжие НЕ бие през стени, освен ножа.
User avatar
Chillblaze
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 08 Feb 2016, 01:43
CS Nick: Chillblaze
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: alien4e
Contact:

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by Chillblaze »

Не помня да съм те питал за одобрение... Можеш да споделиш мнение и без да ни цитираш :evil:
User avatar
Chillout.
Cool Kids Never Die
Cool Kids Never Die
Posts: 295
Joined: 17 Oct 2015, 00:39
Skype: Chill0ut97
CS Nick: Chillout.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: NSDMF

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by Chillout. »

drakonuid5 wrote:
Chillout. wrote:Deagle.
Точен в движение, взима много hp, бие през стени.. и изглежда добре. :D
Кое оръжие НЕ бие през стени, освен ножа.
Искаш ли да се пробваш с останалите пистолети да ме убиеш през стена и да се посмеем?

PS: Идеята на темата беше да кажете кой според вас е най - добрият пистолет и защо, а не да ги анализирате всичките един по един все едно сте някакви професионални играчи.., но както и да е поне тествайте нещата за които пишете да не лафите глупости като момчето, което цитирах в това мнение.
User avatar
DarkSlayer
Потребител
Потребител
Posts: 7
Joined: 03 Sep 2015, 20:02

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by DarkSlayer »

P228 Сравнително точен при стрелба на максимална скорост (2-4 патрона на интервали ), малко повече пробивна сила от usp45, с 13 патрона, добър срещу бронирана жилетка и каска.
User avatar
Unity Man
VIP
VIP
Posts: 1118
Joined: 12 Oct 2015, 20:21
CS Nick: BiTurbu
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by Unity Man »

USP е най-добрия за мен.Точен и бърз при всяка ситуация.
User avatar
DarkFlasH
Потребител
Потребител
Posts: 24
Joined: 30 May 2014, 16:59
Favorite version: CS: 1.6

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by DarkFlasH »

drakonuid5 wrote:USP.
Най-точен откат, добро количество патрони, висока скорост на стрелба, по-добър срещу изкочил враг докато презареждаш и е придружен със заглушител, точен и на далеч. еб*ло си е мамата, покрива всякакви нужди.
Евала 100% съм съгласен, Deagle-to също не е лошо но има недостатъци и да не съм чувал такива глупости че по лесно се бие Head с deagle (rofl)
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by drakonuid5 »

Само да дам малко информация за глока за тези, които изобщо не са си го разучили. Точно това, че няма откат го прави поне за мен най-добрия пистолет за гливи ви близък и среден бой, а скороста няма равна, ако ви изскочи някой го пръскате(посот ме яд когато има пари само за фамас, а USP ми е в рeзерва :D). Просто го тествайте на Дъс2 и ще ви впечатли за из цялата карата. Обаче от вторестепенната атака няма никаква файда.
User avatar
KiNgH_S_KiLLs
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 04 Jun 2016, 21:34
Skype: dj_stoyan
CS Nick: KiNgH_S_KiLLs
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: skoro
Location: BULGARIA

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by KiNgH_S_KiLLs »

nai hybaviq e deagle, no usp-to sushto ne e zle, ponyakoga glock-a sushto cepi kaski
Last edited by Extreme on 28 Jul 2016, 16:52, edited 1 time in total.
Reason: Кирилица!
User avatar
hjekov
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 18 Jul 2016, 17:29

Re: Кой е наистина най-добрия пистолет?

Post by hjekov »

Deagle
Post Reply

Return to “Counter-Strike 1.6”