Как да стана добър играч на CS?

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS 1.6

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
Post Reply
User avatar
bojidarBG
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 16 Jun 2014, 14:15

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by bojidarBG »

аз съм с WindowsXP гадна клавиатура и лоша мишка ,много голям лаг и тн. а съм много по-добър от много хора в много сървъри.Така че уборудването не е толкова важно за да си много-добър играч на CS :wink: макар че не ми харесва изобщо да играя наи-вече голямото зацепване :(
User avatar
mindrz.
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 04 Jan 2015, 10:01

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by mindrz. »

Както каза fanco0 така казвам и аз! Можеш и на по- висока резолюция! ;]
Препоръчвам да играете 5 on 5 !
Аз предпочитам да играя в чуждестранни сървъри, но ако съм в БЪЛГАРСКИ играта в 5on5 е по-честа! ( Иначе играя и бая масаци дори да не са в българия! :D)
Last edited by Krustevv on 06 Jan 2015, 02:45, edited 1 time in total.
Reason: Такам, размерът на шрифта е намален, не сме кьорави!
User avatar
unknownskill
Потребител
Потребител
Posts: 16
Joined: 06 Dec 2012, 12:52
CS Nick: silientforce.2wr \\ inso.powa
Favorite version: CS: 1.6
Location: София
Contact:

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by unknownskill »

Добър урок ! Браво че си се постарал , но мисля че някой от командите които си написал са излишни за темата " Как да стана добър играч на ЦС? " А и то не става само с четене , а трябва и стаж :)
User avatar
atanassoww
Потребител
Потребител
Posts: 89
Joined: 13 Jan 2013, 22:12
Skype: steam_haterss
CS Nick: atanassoww
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: atanassoww
Location: Стара Загора ; Габрово

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by atanassoww »

Искам само да вметна, че добърите ЦС играчи не ги бърка лаг, резолюция, клавиатура, мишка и пр. това са повърхностни работи, за да си добър играч на ЦС най - важното което трябва е да имаш бързи рефлекси.
User avatar
zekzero
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 08 Nov 2014, 11:48

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by zekzero »

Options/Mouse има 6 тика на кои слагате?
User avatar
MitkoLTD
Потребител
Потребител
Posts: 124
Joined: 07 Mar 2015, 12:53
Skype: НА-ЛС
CS Nick: Vankka4K
Favorite version: other
Steam Community ID: jhonx12

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by MitkoLTD »

Благодаря ти не бях го знаел
Last edited by See ya later aligator on 25 Oct 2015, 10:45, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.5 от правилата на форума!
User avatar
JuN
V.I.P
V.I.P
Posts: 27
Joined: 28 Feb 2015, 19:45
Skype: ls
CS Nick: JuN m!$ug!
Favorite version: CS: 1.6

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by JuN »

zekzero wrote:Options/Mouse има 6 тика на кои слагате?

само mouse look :o
Last edited by shhnedo on 26 Oct 2015, 15:08, edited 1 time in total.
Reason: Според теб, след 9 месеца човекът ще има ли интерес?
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by drakonuid5 »

Това си е абсолютно излишна тема, за какво изобщо я има. Е сега ще ви кажа как трябва да сте добри играчи.
1. Трябва да владееш съвършено всяко оръжие. Ако убивате някой веднага със aug scout или баретите, и използвате Галил като мултифункционален, то вие сте майстор.
2. Запознай се всяка възможна карта до най-малкия детайл и я разучете, за да ви бъде във ваша полза.
3. Ако сте неопитен или започващ играч играйте с най-умните ботове, за да си подобрите уменията. В тази версия на играта са POD-ботовете от 2013 или ако излезе по нова. за сега тя е 3B22. Техният интелект е подобен е подобен на човешкия, освен че не могат да се движат наляво и дясно докато стрелят.
4. Гледайте си радара доста, защото със тия магазини се съсипа играта и вземе, че ви дойте противника маскиран като ваш съотборник и ви изнасили с ножа, защото не гледате, че на радара го няма като точка. Още една причина да ви е нужен радара е, че по него можете да разберете къде се намира съотборникът ви когато ви каже да го следвате, че е забелязал противника или ви повика за помощ.
5. Научете се да полазвате рефлексите си, колкото се може по-бързо, поради факта, че ще сте по-недосегаеми и ще се целите по-бързо и прецизно.
6. Направете си екрана да се простира на целия монитор, за да имате по голямо поле-зрение и нагласете цветове на играта на 32-бита.
7. Залагайте бомбата на възможно най-скритите или най-недостъпни места за да забавите контра терористите с обезвреждането й, за да не успеят.
8. Премисляйте бързо най-късия маршрут до заложената бомба, за да спестите време с обезвреждането й. Също всеки рунд взимайте комплект за обезвреждане. Когато се запътите към бомбата и трябва да минете през точка на врага се прикривайте с димна граната или флашки и си запазете една за да изненадате пазачите на бомбата. А ко смятате, че времето ви за обезвреждане няма да ви стигне, не се и опитвайте, тъй като губите живота и оръжието си, а като останете живи ще си спестите от ново оръжие и ще получите бонус 330 долара.
9. Играйте с упоритост и насочвайте гневът си от убийството ви срещу врага, но не се вбесявайте, тъй като това може да ви измести тактиката от главата.
10. Само тренирай, тренирай и не спирай!!!
Last edited by shhnedo on 26 Oct 2015, 15:11, edited 1 time in total.
Reason: Темата си стои на мястото с причина. Дали е излишна, дали не, се преценява от отзивите на читателите, а не от мнението на един новобранец във форума.
User avatar
oneshot99
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 04 Nov 2015, 14:27

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by oneshot99 »

не ти трябва добра клавиатура или мишка.
User avatar
oleff
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 25 Oct 2015, 23:46

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by oleff »

Евала за урока ! :)
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by drakonuid5 »

oleff wrote:Евала за урока ! :)
Тази тема човек с нищо не може да ти помогне. Както съм казал в предишния си пост тва нещо неможе да ти помогне с мисленето на тактики. И ако те нерви играта, напрво си я зарежи и играй Half-Life при смърфа, нито ще теядосва халфата като цс, нито има да си напрягаш главата.
User avatar
s6l6a6v
Потребител
Потребител
Posts: 13
Joined: 30 Apr 2010, 16:28
CS Nick: s6l6a6v
Favorite version: CS: 1.6
Location: гр. Габрово

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by s6l6a6v »

Факт е , че опитът се трупа с времето ... команди и т.н. с тях и без тях , няма как някой да ти даде съвет как да играеш по - добре .. трябва сам за себе си всеки един от вас да си прецени как играе и до каква степен може да се развие . Факт е , че мишката е най - важна и рефлекса има разлика от мишка за 20 лева и мишка за 200 лева , същото и с подложките т.нар. падове , играйте за да се забавлявате ако неможете просто не играйте или сменете играта , разходете домашният си любимец или правете нещо друго :o
User avatar
Unity Man
VIP
VIP
Posts: 1118
Joined: 12 Oct 2015, 20:21
CS Nick: BiTurbu
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by Unity Man »

Подкрепям горното мнение. Не можеш просто ей така да започнеш да играеш cs и да станеш добър играч. Това става само, година по година и ако си постоянен ще ставаш все по-добър.

Това не е само в игрите, а и всяко нещо в живота, с постоянство всичко се постига. :o
User avatar
Stelko22
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 27 Nov 2016, 18:21
Favorite version: CS: 1.6
Location: Плевен
Contact:

Re: Как да стана добър играч на CS?

Post by Stelko22 »

Здравейте хора Аз съм новак..Прочетох темата от първото мнение до последното.. Има хора който са прави за мишката,клавиатурата, и компа че не ти трябва да са скъпа... Аз започнах да играя CS от 1-2 седмици..първите дни като влизах да играя във сървъри ме убиваха нон-стоп но сега като си намалих мерника на SMALL и си сложил резолюция 800х600(а монитора ми е 16:9) и постигам резултати като например 4-7 или 4-9 и си мисля че задобрявам малко по малко а и компа ми е слаб със характеристики: процесор > AMD Athlon..WIN XP 1700+.. 1.47Ghz и РАМ 512..
Извода ми е че наистина може да не ти трябва силен комп и добра конфигурация но да успееш по някакъв начин да станеш Про...


:roll: :roll: :roll: :roll:
Post Reply

Return to “Уроци”