Методи за стреляне

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS 1.6

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
User avatar
EnCo[R]E
Потребител
Потребител
Posts: 60
Joined: 29 Jun 2007, 15:39
Location: Елхово
Contact:

Методи за стреляне

Post by EnCo[R]E »

Автор: suhpreme
Превод и подобрения: EnCoRE

MP5

Това е оръжие което е пригодено за стреляне от близки или средни разстояния, отдалеч е малко вероятно да убиеш врага (освен ако не сте на късмет :lol: ). Затова ако сте с това оръжие ви препоръчвам да се промъквате по-близо до врага (говоря за Walk бе идиоти :lol: ) и да го стреляте като луд в главата, ако мерника ви се дигне много нагоре въпреки че това оръжие няма голям откат го свалете пак надолу.

Aug

Това е най-близкото оръжие до M4, както знаете има доста голям откат... въпреки това, оръжието е много удобно, както за далечна, така и за близка стрелба. Горещо ви препоръчвам да използвате оптиката само ако другия играч е на далеч от вас или не ви вижда, когато пуснете оптиката се целете точно в главата на врага. Ако играча е на по-близо НЕ използвайте оптика, стреляйте някъде около средата на стомаха за да може мерника спокойно да се премести точно на главата докато стреляте. Причината поради която ви препоръчвам да не използвате оптика е че така ви се увеличава времето за реакция (демек че реагирате по бавно).

Famas

Когато си купите това оръжие, натиснете дясното копче на мишката (мисълта ми е да включите Burst Mode), всъщност, когато е на Burst това оръжие стреля доста по-бързо отколкото без. И на далечни и на средни и на близки разстояния когато стреляте се прицелвайте около врата на врага. Според мен, това оръжие е най-лесно използваемо за убиване на противника.

Usp

Когато играете с пистолет е нужно да правите стрейфове когато стреляте, иначе нямате голям шанс, освен ако не играете с ламета като вас :lol: .

Ако стреляте от близко изстреляйте 4-6 бързи куршума и направете десен стрейф. След това направете ляв и още 4-6 куршума, ако стреляте от средно разстояние важи същото като за близко но е по-добре да стреляте 3-5 куршума на всеки Strafe и да правите самите стрейфове малко по-дълги. Ако стреляте от далеч просто стреляйте по-бързо, използвайте повече куршуми и правете най-дългите стрейфове който можете.

Забележка: първо изчакайте да свършите стрейфа, и тогава започнете да стреляте!

M4

Трябва да изстрелвате по поне 2-3 куршума и да спирате, и пак, ако сте на много далечни разстояния.

Близка стрелба - стрейф на всеки 5-8 бързи куршума

Стрелба на средни разстояния - стрейф на всеки 3-4 бързи куршума

Стрелба на дълги разстояния - стрейф на всеки 1-2 бързи куршума

AK47

Стреляйте отдалеч по същия начин както при M4A1, и отдалеч и отблизо не забравяйте че АК е с голям откат и трябва отвреме навреме да сваляте надолу мерника си.

Близка стрелба - стрейф на 4-6 бързи куршума

Стрелба на средни разстояния - 2-3 бързи куршума, след това 1 куршум, след това още 2-3 бързи, стрейф

Стрелба на дълги разстояния - стрейф на всеки 1-2 бързи куршума като усилено си сваляте мерника надолу

Deagle

Преди да започнем, deagle-то има само 7 куршума, всеки от който нанася близо 35 dmg и МОЖЕ да се стреля с него през различни кашони/стени и други подобни.

Близка стрелба - Правете стрейфове от една страна на друга като стреляте по 3 куршума на страна.(СПРЕТЕ ДА ПРАВИТЕ СТРЕЙФОВЕ и тогава стреляйте)

Стрелба от средни разстояния - Също като близката но с 2 куршума на стрейф

Стрелба на далечни разстояния - Също като средната но с 1 куршум на стрейф

Glock

Две думи за глока - няма откат, глока няма откат. Също така няма лимит за бързина на стреляне, това означава че ако можете да натисните бутона за стрелба на мишката си 30 пъти в секунда, глока може да стреля толкова бързо. За всички разстояния метода за стрелба е един - правите стрейфове отстрана - настрана и НЕ СПИРАТЕ, правите стрейфове докато стреляте и докато противниците ви не умрат не спирате, запомнете да се целите точно в главата!

From http://bcs.headoff.com !
milenlitex

Post by milenlitex »

Със глога аз лично не мога да играя!
Dreyk

Post by Dreyk »

milenlitex wrote:Със глога аз лично не мога да играя!
не си единствен ... :o
SCORPION

Post by SCORPION »

глог е мн лесно за игра особено като натиснеш дясно копче 8)
-LuS0-

Post by -LuS0- »

SCORPION wrote:глог е мн лесно за игра особено като натиснеш дясно копче 8)
да но от далечни разтояния е мальк шанса да уцелиш
wzd

Post by wzd »

Аз пък не моа да играая с Деагле !
User avatar
Zero
Потребител
Потребител
Posts: 267
Joined: 31 Jul 2007, 19:41
Skype: kinslayer134
Location: София
Contact:

Post by Zero »

wzd wrote:Аз пък не моа да играая с Деагле !
АМИ НАС НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА! Пишат се коментари относно и единствено по темата!
User avatar
DarK4o0
Потребител
Потребител
Posts: 142
Joined: 19 Jul 2007, 07:34
CS Nick: Al Pacino
Favorite version: CS: 1.6
Location: Bansko
Contact:

Post by DarK4o0 »

wzd wrote:Аз пък не моа да играая с Деагле !
И аз! :( но искам да се науча и за т'ва ми е полезно инфото :)
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Post by lamer4e7o »

DarK4o0 wrote:
wzd wrote:Аз пък не моа да играая с Деагле !
И аз! :( но искам да се науча и за т'ва ми е полезно инфото :)
Хоха не се сърдете и аз съм същия купя ли си диигъл ако обия един ще е добре но ще се научим спокоино :D
DeToX

Post by DeToX »

С глог с тройните патрони най е лесно от близо 10/20 метра
d0k3

Post by d0k3 »

най-добре се играе с USP според мен :o
User avatar
Amnesia
Потребител
Потребител
Posts: 177
Joined: 03 Nov 2007, 10:23
Skype: hererulz
Location: Бургас
Contact:

Post by Amnesia »

milenlitex wrote:Със глога аз лично не мога да играя!
User avatar
paradoxa
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 11 Nov 2007, 20:11

Post by paradoxa »

аз от всички оражия мога да играя наи много с авп и с деагал мн е яко с тея оражаия и е лесно
Heaven's A Lie

Post by Heaven's A Lie »

Аз играя с deagle много добре, но имам навика да стрелям по един патрон без да обръщам внимание на разстоянието м/у мен и другият играч :Р Но пак зависи.. когато съм с A4 Tech X750BF, няма как да стане този номер..
nakara

Post by nakara »

добри са :o
Post Reply

Return to “Уроци”