Как да разпознаем хаковете ?

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS 1.6

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Как да разпознаем хаковете ?

Post by lamer4e7o »

Доста от Вас са се чудили как да разпознаят видовете хакове ето сега в тази тема ще ви обясня може и да не е толкова нужна но на някои може да им потрябва... :wink:
1. Дисаблер или така наречения aim hack, също така срещан и като CD HACK > Лесно се разпознава (според мен). 1: Като стреля мерника му се клати около главата на врага (ест ако е настроен на bot 1, тоест да бие глави), 2. Играча не го лови флаш (ест ако така е настроен дисаблера), 3: Мерника на хакера лепне от враг на враг, 4: Следене по стени (може някой да не е толкова глупав за да ги следи по стените, за това внимавайте). Това са . Мисля, че е лесно хващането на играч който играе с дисаблер. :wink:
2. Wall Hack ! Има доста видове Wall Hack-ове но всичките правят едно и също, внимавайте защото при уалловете е малко трудно октриването на играча който го ползва затова трябва да се внимава. 1: Следене по стените. 2: Играчът не го лови флаш (естествено ако е така настроено). 3: Доста често излизане на стрелба и то с глава (ест половината ще кажат мога да те чуя но при уалловете ти излиза направо с глава на втория - третия коршум) . Мисля, че са това, все пак внимавайте защото уалловете са най-трудните за откриване хакове. :wink:
3. Speed Hack ! Няма как да не го разпознаете просто си личи от първия убит човек. 1: По бърза скорост на вървене от другите играчи, 2: Когато стреля някой (автоматик) мерника му играе толкова много все едно играча е изпил 10 галона с вино, 3: Лепнене на мерника от играч на играч, 4: Не го лови флаш. Това е за speed hack-овете, най-лесното хващане на играч който играе със Speed. Естествено има и такъв вид спийд хак който се казва ECC и може би половината от Вас не са го чували, той пак си има спийд същите са работите като при другите спийд хакове само че при него има едно нещо което другите го нямат, то е че по време на игра (до като не умре) постояно играчът се върти във кръг (може да не сте виждали такова нещо повечето от Вас), някой ще си помислят че е номера със стрелките като натиснеш лявата и в лява страна почва но това е сравнително бързо даже веднъж като гледах такъв хакер ми стана лошо даже. :shock:
Еми това е от мен, дано сте запомнили някои нещица от урока ми. :wink:
П.С. Ако имате въпроси питайте.
П.С#.2 Благодаря на модераторите предварително че няма да локнат или делнат темата ! :wink:
П.С#3. Урокът е писан лично от мен и не съм го копирал от никъде.
User avatar
Elven
Потребител
Потребител
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 17:34
Skype: d4rkn3ssx
Steam Community ID: Elfinity
Contact:

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by Elven »

ECC и може би половината от Вас не са го чували, той пак си има спийд същите са работите като при другите спийд хакове само че при него има едно нещо което другите го нямат, то е че по време на игра (до като не умре) постояно играчът се върти във кръг (може да не сте виждали такова нещо повечето от Вас), някой ще си помислят че е номера със стрелките като натиснеш лявата и в лява страна почва но това е сравнително бързо даже веднъж като гледах такъв хакер ми стана лошо даже. :shock:
Тази функция се казва спин хак и може да се маха
По принцип знам ЕСС много добре щото има функция наречена Full Bright Day Light което маха мъглата в зомби сърварите и дига 10-20 фпс (което за мен е феноменално)
А иначе БРАВО СУПЕР СТАНА УРОКА
User avatar
staki
Потребител
Потребител
Posts: 50
Joined: 10 Feb 2008, 20:20
Skype: staki-93s
Location: LosT iN CoUnTeR StRiKe

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by staki »

Много полезен урок..тези работи предполагам,че повечето хора треа ги знаем :)
User avatar
RoxL
Потребител
Потребител
Posts: 80
Joined: 03 Dec 2008, 21:39
Skype: boxera_48
CS Nick: ROXL
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ROXL
Location: София

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by RoxL »

Много полезен урок браво!!! :clapp:
User avatar
prosurfer
Потребител
Потребител
Posts: 39
Joined: 13 Aug 2008, 16:33

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by prosurfer »

Полезен е урокът. Ще помогне на много хора.
User avatar
BIBOW
Потребител
Потребител
Posts: 117
Joined: 09 Jan 2009, 18:02
Skype: Лс.
CS Nick: Swagger
Favorite version: CS: 1.6

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by BIBOW »

peci9 wrote:Полезен е урокът. Ще помогне на много хора.
User avatar
dpGG
V.I.P
V.I.P
Posts: 101
Joined: 20 May 2008, 12:47

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by dpGG »

ludaka_plezzz wrote:Много полезен урок браво!!! :clapp:
User avatar
Alexx
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 14 Jan 2009, 19:11
Skype: dark_alex7

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by Alexx »

DJ BiboW wrote:
peci9 wrote:Полезен е урокът. Ще помогне на много хора.
User avatar
DunkelheiT
Потребител
Потребител
Posts: 27
Joined: 18 Oct 2008, 09:30
Favorite version: CS: Online
Location: Горе...

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by DunkelheiT »

Много хора вече съм баннал, благодарение на този урок :D :o
User avatar
Sidef
Потребител
Потребител
Posts: 14
Joined: 02 Feb 2008, 13:25

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by Sidef »

Elven Chronicles wrote:
ECC и може би половината от Вас не са го чували, той пак си има спийд същите са работите като при другите спийд хакове само че при него има едно нещо което другите го нямат, то е че по време на игра (до като не умре) постояно играчът се върти във кръг (може да не сте виждали такова нещо повечето от Вас), някой ще си помислят че е номера със стрелките като натиснеш лявата и в лява страна почва но това е сравнително бързо даже веднъж като гледах такъв хакер ми стана лошо даже. :shock:
Тази функция се казва спин хак и може да се маха
По принцип знам ЕСС много добре щото има функция наречена Full Bright Day Light което маха мъглата в зомби сърварите и дига 10-20 фпс (което за мен е феноменално)
А иначе БРАВО СУПЕР СТАНА УРОКА
При хакерите 10-20 фпс е нормално някой са стигали в моите сървъри до 200 и нагоре :bigsmile: .
Браво много добър урок :wink:
Lamq

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by Lamq »

Браво много полезно уроче :o :tease:
User avatar
vich0
Потребител
Потребител
Posts: 22
Joined: 08 Sep 2008, 16:10
CS Nick: dsadas
Favorite version: CS: 1.6

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by vich0 »

Хммм...Верен е, но не мисля че е нужен:) Ако ще правиш админи в някой сървър мисля че те трябва да знаят това...Иначе за къде са :Д.Иначе браво че си се потрудил...
User avatar
Slackware
Потребител
Потребител
Posts: 148
Joined: 11 Jul 2008, 18:00
Skype: mmorphius.bg
Location: Where the sun is risin

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by Slackware »

dark4y wrote:Хммм...Верен е, но не мисля че е нужен:) Ако ще правиш админи в някой сървър мисля че те трябва да знаят това...Иначе за къде са :Д.Иначе браво че си се потрудил...
Кой е казал, че урока е само за админи? Има и начинаещи които още се учат да разпознават хаковете, така че както се казва мисли преди да пишеш.
User avatar
vich0
Потребител
Потребител
Posts: 22
Joined: 08 Sep 2008, 16:10
CS Nick: dsadas
Favorite version: CS: 1.6

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by vich0 »

И като разпознаят хакера какво ще стане???Ще го баннат ли като са начинаещи (не админи).Те сигурно си нямат и представа за командите, камоли да ги използват, ако са админи.
User avatar
defeeateR
Потребител
Потребител
Posts: 38
Joined: 31 Jan 2008, 14:30
CS Nick: LEGENDS

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by defeeateR »

:clapp: :clapp: БРАВООО :thumbbup:
Post Reply

Return to “Уроци”