[УРОК] Как се прави @layer ( BaseBuilder мода )

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS 1.6

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
Post Reply
User avatar
FEEL MY STYLE
Потребител
Потребител
Posts: 202
Joined: 11 Feb 2016, 19:32
Skype: Ня ти каа, щот няям, ооо ;]
CS Nick: THE PRO , ComPany oF HeroeS
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: proto236
Location: България :)
Contact:

[УРОК] Как се прави @layer ( BaseBuilder мода )

Post by FEEL MY STYLE »

Здравейте! Реших да направя този урок как се прави за някой "трудната база" Layer!
Лично аз наскоро се научих и то от по добрите играчи! Но реших да направя урок, защото смятам, че ще се научите по лесно да правите layer и то на демо (все едно на клипче") Ето ви и линк към демото с урока: http://dox.bg/files/dw?a=f887c331cf
За тези, които не знаят как да пуснат да гледат демото, следвайте стъпките:
1. Влизате във вашия CS
2. Отваряте конзолата
3. Пишете "playdemo името на демото" естествено без кавичките! :3

Е, дано да съм ви бил полезен :)
Приятно гледане и дано да ви хареса :o
П.С. Само ще помоля някой да даде линк, в който това демо може да се гледа завинаги! Имам предвид, това демо (линка) е валиден до другия Вторник и не всички ще видят демото! Благодаря предварително!
П.С.2: Категорично забранявам копирането на този урок в други форуми или теми от ваше име! Ако искате да се договорим, можете да се свържете с мен на ЛС :)
User avatar
opor
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 07 Jun 2014, 17:18

Re: [УРОК] Как се прави @layer ( BaseBuilder мода )

Post by opor »

Waterhand wrote:Здравейте! Реших да направя този урок как се прави за някой "трудната база" Layer!
Лично аз наскоро се научих и то от по добрите играчи! Но реших да направя урок, защото смятам, че ще се научите по лесно да правите layer и то на демо (все едно на клипче") Ето ви и линк към демото с урока: http://dox.bg/files/dw?a=f887c331cf
За тези, които не знаят как да пуснат да гледат демото, следвайте стъпките:
1. Влизате във вашия CS
2. Отваряте конзолата
3. Пишете "playdemo името на демото" естествено без кавичките! :3

Е, дано да съм ви бил полезен :)
Приятно гледане и дано да ви хареса :o
П.С. Само ще помоля някой да даде линк, в който това демо може да се гледа завинаги! Имам предвид, това демо (линка) е валиден до другия Вторник и не всички ще видят демото! Благодаря предварително!
П.С.2: Категорично забранявам копирането на този урок в други форуми или теми от ваше име! Ако искате да се договорим, можете да се свържете с мен на ЛС :)

Урок ли?Не не мисля,че това е урок,не си измислил ти базата "layer",отделно за да бъде урок трябва да дадеш малко информация за това как се слагат блоковете ала-бала,по-подходящото заглавие би било на темата "Вижте моят layer",също така какво не ми пречи и аз да пусна още един урок с мое демо за тази база,тогава пак ли ще бъде копиране?Само не мога да разбера защо някой ще го копира,понеже това не е урок,а просто едно клипче..Изказвам лично мое мнение,нищо лично ;)
Post Reply

Return to “Уроци”