[Урок]AMX BANS 6 + HLGUARD 2.8 + HLGUARD 1.8

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS 1.6

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
Post Reply
User avatar
V.A.L.V.E
Потребител
Потребител
Posts: 209
Joined: 29 Apr 2010, 16:36
Skype: emineemrs94
CS Nick: V.A.L.V.E
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 76561198019980478
Location: РуСе

[Урок]AMX BANS 6 + HLGUARD 2.8 + HLGUARD 1.8

Post by V.A.L.V.E »

Здравейте, последните 14 дена д/г имах проблеми защото hlguard-а когато банваше бановете не се изпращаха в банлистата след дългото търсене и четене намерих решението което ще споделя с вас дано ви е от полза.


1. Изтеглете си AMX BANS 6 - Изтегли
2. След като инсталирате AMX BANS 6 и отворите банлистата през браузъра си ще видите точната версия.
3. Влизате тук - Цъкни ме
4. Избирате HLGUARD-а който е за вашата версия амх банс и го теглите
5. След инсталация на hlguard-а влизате ТУК
6. След като изтеглите от по-горния линк HLGUARD 2.8 го инсталирайте
7. Влизате тук http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=6&t=36370 и сменяте само настройките за HLGUARD 2.8 ( НЕ ПРОМЕНЯЙТЕ НАСТРОЙКИТЕ КАКТО Е НАПИСАНО ЗА HLGUARD 1.8 ) както са описани

Това е.

Ако имате въпроси пишете ще помагам.

Дано съм бил полезен. :o
User avatar
Reddeyes
Потребител
Потребител
Posts: 149
Joined: 18 Feb 2015, 19:49
Favorite version: CS: 1.6

Re: [Урок]AMX BANS 6 + HLGUARD 2.8 + HLGUARD 1.8

Post by Reddeyes »

Като цяло добре е , че си направил урок но мисля че си доста позакъснял ... 2010-2011-2012 по щеше да е полезна такава тема , за разлика от сега (първо , че това са доста доста стари античийтове , да не говорим че има такива хакчета където и цсф и уалблокери и т.н.. не вършат работа)
Все пак браво за труда , но както казах това са доста стари античийтове , по-добре да се ползват metamod модулите за блокиране на спийд хак , уал блокер , аим детектор и така общо взето :)
Post Reply

Return to “Уроци”